Izmantojot mākslīgo intelektu, lai noteiktu zāļu tīrību?

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Vai jūs varētu apmācīt mākslīgo intelektu, lai klasificētu attēlus atbilstoši jūsu specifikācijām, jā, bet jūs nevarat neko pateikt par metamfetamīna tīrību, aplūkojot attēlu
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
tas rlly sucks... es cerēju, ka es varētu izveidot resursu tādiem man līdzīgiem maniem muļķiem ^^;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Mākslīgais intelekts kļūs superinteliģents, un mēs būsim pārsteigti par to, ko tas redz... Tikai gaidiet jūs jaunie dāma par to, ka jūs esat futūristisks Es mīlu, kas uzdrošinās uzvarēt
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Mākslīgais intelekts ir tikai tendence. Cerību burbulis, kas drīz vien apstāsies.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
visticamāk, bet tagad tā ir klātesoša. gandrīz visas tehnoloģijas kādā brīdī noveco, bet, ja tā ir noderīga šajā brīdī, kāpēc to neizmantot? ^^;
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Domāju, ka tas ir aprakstīts kā inteliģents, jo ir paredzēts, ka tas kādā brīdī pats uzņemsies iniciatīvu un mācīsies bez tālākas programmēšanas. Jūs varat būt inteliģents ar nulles zināšanām. Tāpat var būt visas zināšanas un vienlaikus būt idiots. Inteliģence ir spēja mācīties. Zināšanas ir pati apgūtā informācija.

Es to liktu uz to pusi, ka tas nav praktiski vai iespējams bez fiziskas pārbaudes.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tjūringa tests... kad mašīna perfekti atdarina prasmīgu cilvēku pēc piepūles un iespaida... Techno SIngularitāte sākas un paātrina virzību uz patiešām ļoti notikumiem bagātu nākotni.
 

zfhxI

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 30, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ir daudz zāļu, kas izskatās neatšķiramas viena no otras (īpaši visi tie baltie pulveri). Tas varētu labi darboties kā pirmā aizsardzības līnija, bet jums patiešām vajadzētu pārbaudīt savas zāles.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
piekrītu, bet testēšanas komplekti ir dārgi, un ne visiem tam ir nauda. testēšanas komplekti arī nav visiem viegli pieejami, tāpēc es ceru, ka izdosies atrast kādu risinājumu. šīs atbildes man dod daudz cerību. ja tas nav iespējams, es atteikšos un netērēšu laiku, bet būtu jauki palīdzēt tiem, kas nevar vai pat nevēlas iegādāties testēšanas komplektus. tas nebūs tik efektīvi, bet tā būtu nedaudz funkcionāla alternatīva (vismaz cerams).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Kaut gan kāds cits lietotājs šajā vietnē (aizmirsu, kurš, necenšoties nozagt ur starmešus vai kaut ko) teica, ka var vienkārši izmantot mājas narkotiku testus lol, vienkārši sajauciet paraugu ar ūdeni un ielieciet to paredzētajā glāzē (vai ielieciet sloksni/līmiņu/ko, atkarībā no ur testa. vienkārši dariet to tāpat, kā jūs to darītu, ja jūs urinātos tajā), un tam vajadzētu pateikt, kādas narkotikas satur ur paraugs (no narkotikām, ko tas pārbauda ofc). Vienīgā problēma ir tā, ka tā ne vienmēr pateiks par piemaisījumiem, tā tikai spēs noteikt vēlamās narkotikas klātbūtni (vai varbūt citas narkotikas, piemēram, šādā veidā testējot presētu adderall un pēc tam pozitīvi pārbaudot opioīdus). šai metodei ir potenciāls pielietojums (lai gan es personīgi to nekad neesmu darījis), bet es nedomāju, ka tā ir ļoti efektīva. tomēr ir vērts izmēģināt, ja nevarat atļauties testēšanas komplektu, es to varbūt kādreiz izmēģināšu, idk lol ^^;

šis amats ir arī pirmā un pēdējā reize, kad es par to dzirdēju, tāpēc, ja kāds cits pārbaudījis šo metodi, lmk, ja tā darbojas. ja tā nav pilnīgi bezjēdzīga, tad vismaz ir vērts to apsvērt imo.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Tas ir pārāk sarežģīti un neinteresanti arī man. Es pieturēšos pie AI, kas nosaka zāļu tīrību pēc attēliem. Molekulārā līmenī kaut nedaudz pat, bet tas ir dārgi.
 

Tsigger

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jan 16, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Pamatojoties uz fotogrāfiju, tas konkrēti nedarbosies. Ir kaut kas tāds, ko sauc par gaismas spektroskopiju. Tā ir vienkārša ierīce, ko var izgatavot mājās par tālruni. Šim nolūkam apmācīts mākslīgais intelekts var spēlēt lomu ar tās palīdzību uzņemto attēlu analīzē. Ja kāds strādā pie tā vai prāta vētras par to, lūdzu, sazinieties ar mani.

 

HustlerFox

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 11, 2023
Messages
75
Reaction score
46
Points
18
Es nedomāju, ka tas būtu reāli iespējams bez laboratorijas testa
 

CCL4 huffer

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 19, 2024
Messages
73
Reaction score
26
Points
18
Šajā brīdī vienkārši iemetiet šo sūdus nmr. arī es domāju, ka viena no problēmām ir tā, ka piemaisījumi var būt arī balti. es domāju, ka vienīgais, ko tas varētu darīt, ir skatīties, vai tas ir kristalīns vai amorfs, vai balts, vai ne, bet vai tas patiešām atspoguļo tīrību?
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
68
Reaction score
62
Points
18
Deals
13
Esmu redzējis patiešām labi izskatījušos narkotisko vielu, kas pēc smēķēšanas nebija nekas labs. Droši vien tas nav dzīvotspējīgs risinājums.
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Domāju, ka teorētiski būtu iespējams izveidot tādu, kas var analizēt attēlus un meklēt dažus acīmredzamus piemaisījumus, bet lielāka problēma droši vien būtu tā, ka ir grūti precīzi noteikt tīrību, pamatojoties tikai uz attēlu un skatoties vispārīgi.
 

echelon

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Jul 26, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Jūsu ziņojumam nav lielas jēgas. Drīzāk... Tas nav tehniski neiespējami, bet neiespējami ir 100% apstiprināt produkta kvalitāti tikai ar vienkāršu attēlu.

Ja vien jūs neizveidojat izstrādājuma 3D versiju un nepārbaudāt katru detaļu, es īsti nesaprotu, kā jūs to varētu izdarīt citādi.
Tomēr ir arī citi risinājumi, kā to panākt, taču jums tie ir pārāk sarežģīti.

Tas prasa plašu attēla izpēti, tāpēc jums būs nepieciešama optimizācija, pretējā gadījumā tas aizņems pārāk daudz laika, un, protams, datu bāze + meklētājprogrammas, izmantojot publiskās API.

Tas vēl nav pabeigts, ir daudz darāmā, piemēram, jāpārbauda attēla autentiskums, vai nav veiktas izmaiņas utt.

Vienkārši pārbaudiet kvalitāti manuāli.
 
Last edited:

Putthelimeinthecoconut

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Arī es kādu laiku esmu par to domājis. Iespējams, ka lietotni TLC testu novērtēšanai būtu ļoti viegli ieviest, taču TLC testu nav pietiekami viegli veikt. Kā varētu izskatīties tests zāļu kvalitatīvai un kvantitatīvai noteikšanai, kas nav pārāk dārgs un ko bez īpašām priekšzināšanām, bez dārgām smagām iekārtām var viegli veikt jebkurš? Man ir dažas idejas. Vai tas kādu interesē? Esiet laipni aicināti rakstīt man par to, un, iespējams, mēs varētu strādāt pie īstenošanas. Ar vislabākajiem sveicieniem
 
Top