Kādi ir labākie klēpjdatori opsec?

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Labākais klēpjdators opsec ir SSH/VNC uz raspberrypi, kurā darbojas astes, kas maskēta kā sadales kārba augstu jūsu mājas pusē.
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
42
Points
18
Deals
1
Tikai astes
Lasiet dnm Bībeli. Tā ir ļoti vienkārša, bet tajā ir daži punkti, lai sāktu darbu.
 

V€ctor Company

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 19, 2023
Messages
24
Reaction score
7
Points
3
Godīgi sakot, nav nozīmes, kādu klēpjdatoru var iegūt, ja vien tajā var palaist tails vai jebkuru citu šifrētu operētājsistēmu, piemēram, whonix, qubes utt.

Chromebook var palaist tails, un, kā teica cits lietotājs, tie ir fucking lēti, un jūs varat tos izmest, ja nepieciešams, bet, ja jūs izmantojat tails vai jebkuru citu šifrētu operētājsistēmu no USB atmiņas, jūs varat vienkārši izmest cieto disku, jo datorā tik un tā nav ne pēdas.
 

zeus

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 21, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Konkrētais klēpjdatora modelis ir būtisks. Tomēr es neizmantošu kādu no Apple vai Microsoft.

Šeit ir daži drošības padomi.
  • Pēc klēpjdatora iegādes vienmēr pārinstalējiet operētājsistēmu.
  • Izmantojiet Whonix Virtualbox, kas atrodas VeraCrypt konteinerā.
  • Visu Whonix trafiku maršrutējiet caur Tor.
  • Izmantojiet spēcīgu VPN galvenajā OS, lai interneta pakalpojumu sniedzējs neredzētu, ka izmantojat Tor.
  • Šifrējiet galveno krātuvi un izmantojiet OS atbilstošu drošu paroli.
  • VISSGAD aizveriet veracrypt disku, kad darbs ir pabeigts.
  • Nekad neglabājiet darknet failus ārpus šifrēta veracrypt konteinera.
  • Izlasiet šeit ieteiktās grāmatas par opsec.
 

thecurious

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 29, 2024
Messages
6
Reaction score
9
Points
3
Aplūkojot iemeslus, kāpēc cilvēki pēdējo 5 gadu laikā ir nonākuši cietumā, tie ir šādi:

- izmantoja netīru kriptovalūtu, lai samaksātu par picu (Wallstreet-Market, Chemical-Revolution administrators "joko7/sicario")
- izmantoja e-pasta adresi, kurai bija saikne ar reālo pasauli (Silkroad/DPR)
- šifrēšanas trūkums
- bijušo partneru un šķietamo draugu nodevība.


Esmu piedzīvojis un ar tiesībaizsardzības iestāžu starpniecību man nācās piedzīvot, ka TrueCrypt toreiz bija ložu necaurlaidīgs, un VeraCrypt ir ložu necaurlaidīgs tagad.

Mana izmeklēšana nesen tika pabeigta, konfiscētā (un šifrētā) aparatūra netika nodota, bet neko nevarēja atrast.

Mans personīgais ieteikums (atkarībā no vietējiem likumiem), neskaitot visus drudžainos aicinājumus Linux un co:
- Izmantojiet klēpjdatoru tikai ar barošanas kabeli (izņemiet akumulatoru).
- instalēt jaunāko VeraCrypt versiju
- Nekad neizmantojiet netīro naudu, ko nopelnāt kādā citā veidā, patēriņam, t. i., pārtikai, dzērieniem utt. Vispirms pārvērsiet to skaidrā naudā, neizmantojiet arī Monero - tikai nauda ir absolūti anonīma.
 
Top