Question Kāpēc pārdevēji neizveido slepenu iepakojumu ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Piemēram, kad es pasūtīju roidus, avots man paslēpa flakonus, granulas ect magnija un vitamīnu kastītēs, pat mikado kastītes, kas nebija atvērtas !

Kāpēc narkotiku pārdevēji vienkārši ieliek pulveri plastmasas maisiņā un ievieto to vēstulē vai kastītē? Ja es būtu pārdevējs, es nopirktu daudz mazu grāmatiņu, atvērtu tās un visās lapās izgrieztu kvadrātiņu, lai ieliktu iekšā plastmasas maisiņu un pielīmētu grāmatu, vai idk nopirktu lizopaīnu un izņemtu visas tabletes, lai ieliktu iekšā mazu plastmasas maisiņu un atkal ieliktu tabletes, kāpēc neviens tā nedara?
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
Tas tāpēc, ka viņiem ir daudz pasūtījumu, un, ja viņi sāktu to darīt katram pasūtījumam, tas aizņemtu mūžīgi.
Īsāk sakot, jūsu 12 ASV dolāru pasūtījums nav šo sāpju vērts, ja lielākā daļa paku sasniegs galamērķi bez jebkādiem šķēršļiem.

bet es piekrītu, ka konstatējamas vielas ievietošana iepakojumā ir tikai viņu slinkums, minimālais slieksnis ir jāievēro jebkuram pārdevējam.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Reiz es pasūtīju 1 g metamfetamīna, un vīrietis to gramu ielika automašīnas filtrā, iepakojumā, tas bija ļoti diskrēti.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
parasti runājot par mazākiem daudzumiem, tas ir pilnīgi kārtībā, lielākā daļa valstu nepārbauda starptautiskās vēstules, tāpēc vēstulēs, kurās ir tikai kartītes vai sarakste, parasti nav vajadzīga muitas veidlapa, man vienmēr ir bijusi veiksme sūtīt daudzumus, kas mazāki par 50 g, dzimšanas dienas kartīšu iekšpusē tik plakanas, cik vien es varu.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Viss, kas jums patiešām ir jādara, ir jāpārliecinās, ka jūs veicat vakuuma hermētiku un neizmantojat smagas smaržvielas, es zinu, ka tas var šķist kā laba ideja, bet sūtījums, kas smaržo pēc lavandas vai kāda smaržu mazgāšanas līdzekļa, pasta darbiniekam būs daudz aizdomīgāks nekā vienkārši nedaudz raupja vēstule.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Sveiki, brāļi!

Ļoti ļoti interesants jautājums. Atbilde, ko sniedza xoxo2.0, faktiski kopumā atbilst patiesībai. Pārdevējiem vienkārši vairs nerūp, pasūtījumi tiek piegādāti, viņi saņem samaksu un darījuma beigas. Pārdevēji tagad nedomā par galalietotāju. Viņi, pārdevēji, netiek pieķerti, bet galalietotājs, tirgotājs, nonāk novērošanas sarakstā, tiklīdz viņš saņem pasūtījumu.

Tas ir iemesls, kādēļ es izvēlos mirušos pilienus izcelsmes valstī, lai ko es gribētu iegādāties, galvenokārt nezāles. Es labprātāk brauktu mājās pats ar gandrīz 100% pārliecību, ka es un mans produkts esam drošībā.

Es ceru, ka pārdevēji atkal sāks domāt par saviem klientiem.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Ne visi pārdevēji šādi rīkojas, vismaz es runāju par savu gadījumu, es tik ļoti rūpējos par slepenību sūtījumos, ka mani klienti to var apstiprināt ;-) bet, iespējams, lielākajiem pārdevējiem ir šī problēma.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Man būtu interesanti uzzināt, kādi likumi ir jūsu apdzīvotajā vietā, jo parasti jūs nevar saukt pie atbildības par sūtījumiem, kas dodas uz jūsu adresi, ja vien LE nevar zināmā mērā pierādīt, ka jūs zinājāt, kas tas ir, un pasūtījāt to, Plausable deniability un tamlīdzīgi.

maz ticams, ka jūsu vietējā valdība veiks reidu uz jūsu īpašumu par ienākošo paku pārtveršanu, lai gan jūs varat sadedzināt savu adresi un tikt pakļauts intensīvākai pārbaudei. DD vienmēr ir ideāli.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Cik ilgā laikā parasti tiek piegādāts pasūtījums? Pagājušajā pirmdienā viņi man nosūtīja vienu, un es joprojām gaidu, kad to saņemšu. Es baidos, ka nesaņemšu to.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Es vienmēr pasūtīju tikai Ja slēpts ir labi
. Es labprāt samaksāšu nedaudz vairāk par labu stealth. Daži cilvēki vienkārši vēlas, lai tas būtu lēts ir iespējams, bet, manuprāt, labs stealth ir win win. Pārdevēji var saglabāt savus klientus + viņi iegūst arī jaunus klientus. Es jau esmu teicis dažiem draugiem par Peaks un hes produktu. Hes stealth varētu būt labākais ive jebkad redzējis, un es pasūtīšu vairāk no viņa un arī mani draugi.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Daži pārdevēji par papildu samaksu piedāvā slēptos tulkojumus. Atkarībā no daudziem faktoriem "stealth" var būt pretstats slēpšanai, taču neviena slēpšana nav nenosakāma. Viņi zina visus trikus, es jums apliecinu. Ja viņiem ir aizdomas, neviens stealth viņus nepārspēs.
 

blockchain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 2, 2024
Messages
31
Reaction score
20
Points
8
Tas ir ļoti svarīgi. Draugs mēdza strādāt pasta nodaļā, un, kad kāds tika pieķerts, viņi viņu apzīmogoja. Viņi izsauca K9, lai izņirgātu, un tas puisis dažas nedēļas pakuvēja. Pasūtīt uz drošu adresi ar tīru vārdu un Ja jūs nozvejotas paņemt pārtraukumu
 

Ricardo10

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇴
Joined
Mar 3, 2024
Messages
11
Reaction score
8
Points
3
man, lai gan vairumā gadījumu, kad pasūtīju, es nesaņēmu kaut ko diskrētu, vienreiz pat saņēmu pasūtījumu, kurā, neprasot to, saņēmu to ļoti labi paslēptu dzimšanas dienas kartītē ar balonu septiņus gadus, es arī cīnījos, lai atrastu aploksni.
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
Jā, lielākoties starptautiskie sūtījumi, kas nepārsniedz noteiktu svaru, neiztur daudz pārbaužu, jo starptautiskā pasta apjoms ir liels, tāpēc atsevišķām vēstulēm nav nepieciešamas muitas deklarācijas.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Lielākā daļa piegādātāju, kurus esmu izmantojis, pakotnē izmanto atšifrējumu. Tā tiek vakuumizlīmēta un ievietota mobilā tālruņa futrālī, bērnu lētu rotaļlietu komplektā utt. un pēc tam pārpakota oriģinālajā iepakojumā. Lai atrastu pievilinātājus, pārdevēji var būt labākie draugi, piemēram, dolāru universālveikals.
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Es domāju, ka ir diezgan nepareizi slēpt narkotikas vietās, kur tām nepieder būt , tāpēc labāk neslēpt, nevis slēpt tur, kur organiska viela nepieder. :)
 

leefork340

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2024
Messages
39
Reaction score
4
Points
8
ikreiz, kad daru vietēju DD, vienmēr atstāju to vietā, kur zinu, ka tai piekļūs tikai pieaugušie.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
alpīno Es esmu it kā apmaldījies. Vai jūs sakāt, ka sūtāt savas zāles ar augiem?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpēni un terpenoīdi, piemēram, mentols - savienojums, kas atrodams piparmētru eļļā, vai timols - pretsēnīšu līdzeklis, ko izmanto mutes dobuma higiēnā, flavonoīdi, piemēram, rutīns, kas atrodams citrusaugļos, ogļhidrāti un polisaharīdi, piemēram, destrans, taukskābes vai vitamīni, piemēram, c vai d vitamīns, tas ir organiski, arī jūs varat izmantot pudeles no tiem, bet ne tranparentas pudeles, bet es jums to nerekomendētu. Katram cilvēkam ir jābūt savam veidam, kā nosūtīt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Tagad es tevi saprotu! Atvainojiet, tas mani tikai uz brīdi samulsināja. Jā, tam ir jēga
 
Top