Question Kāpēc pārdevēji neizveido slepenu iepakojumu ?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Piemēram, kad es pasūtīju roidus, avots man paslēpa flakonus, granulas ect magnija un vitamīnu kastītēs, pat mikado kastītes, kas nebija atvērtas !

Kāpēc narkotiku pārdevēji vienkārši ieliek pulveri plastmasas maisiņā un ievieto to vēstulē vai kastītē? Ja es būtu pārdevējs, es nopirktu daudz mazu grāmatiņu, atvērtu tās un visās lapās izgrieztu kvadrātiņu, lai ieliktu iekšā plastmasas maisiņu un pielīmētu grāmatu, vai idk nopirktu lizopaīnu un izņemtu visas tabletes, lai ieliktu iekšā mazu plastmasas maisiņu un atkal ieliktu tabletes, kāpēc neviens tā nedara?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
alpīno Es esmu it kā apmaldījies. Vai jūs sakāt, ka sūtāt savas zāles ar augiem?
 

alpino

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Oct 17, 2023
Messages
84
Reaction score
90
Points
18
Deals
16
Terpēni un terpenoīdi, piemēram, mentols - savienojums, kas atrodams piparmētru eļļā, vai timols - pretsēnīšu līdzeklis, ko izmanto mutes dobuma higiēnā, flavonoīdi, piemēram, rutīns, kas atrodams citrusaugļos, ogļhidrāti un polisaharīdi, piemēram, destrans, taukskābes vai vitamīni, piemēram, c vai d vitamīns, tas ir organiski, arī jūs varat izmantot pudeles no tiem, bet ne tranparentas pudeles, bet es jums to nerekomendētu. Katram cilvēkam ir jābūt savam veidam, kā nosūtīt.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Tagad es tevi saprotu! Atvainojiet, tas mani tikai uz brīdi samulsināja. Jā, tam ir jēga
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Sazinieties ar pārdevēju un pieprasiet slepenu iepakojumu, protams, nevis pasūtījumus pa 1,2,3 gramiem utt... Un, protams, par papildu samaksu. Jūs nevarat sagaidīt, ka jūsu viena grama pasūtījums tiks piegādāts ar preci, kuras vērtība ir lielāka nekā jūsu pasūtītais grams.
 
Top