Question Jūsu viedoklis par šo laboratorijas aprīkojumu?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
lēts budžets: :)

karstā plate + magnētiskais maisītājs: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1.

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vakuumsūknis: https: //www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph papīrs: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

burbuļu kondensators: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3 kaklu kolba ar plakanu dibenu: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

plakana dibena kolba ar 1 kakliņu: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Mērcilindrs: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



ko vēl? lietas destilācijai, bet es neesmu pārliecināts, ko to varētu izmantot amfetamīna sulfāta vai mefedrona sintēzei.
 
Last edited:

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Mans cilvēks,

Vispirms, ko jūs interesē sintezēt?

Amfetamīnu vai mefedronu?

Jebkurā gadījumā, ja iedziļināsieties rakstos un tos izlasīsiet, tur ir saraksts ar nepieciešamo laboratorijas aprīkojumu katrai sintēzei un pēc tam pielāgojiet.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, brālītis, gan
Yeah im dumjš, es nedomāju par šo ceļu 😭

bet stuff of vevor ir labs?
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Ei,

Vevors ir iekārta, kas paredzēta, tā teikt, "visu profesiju lietpratējam" (Jack of all trades).

Ja pievēršaties nopietnai sintēzei un ražošanai, es ieteiktu iegādāties īstu laboratorijas aprīkojumu, ja jūs to darāt izklaidei, nelielā mērogā, jā, esmu pārliecināts, ka Vevor paveiks savu darbu.

Ar vislabākajiem sveicieniem
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
yeah for small scale !

paldies brālis
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Vispirms, kā jau tev tika teikts citās publikācijās, tev vajadzētu labi izpētīt katra savienojuma sintēzi, ko tu vēlēsies sintezēt, jo es varu garantēt, ka ir tādi savienojumi kā tavi nosauktie, kuriem pat nav nepieciešamas dārgas iekārtas vai stikla trauki, ar nelielu izdomu. un pašdarinātiem instrumentiem tu varētu izgatavot katinonus un amfetamīnus. sveicienus un laimīgu jauno gadu draugs!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vai jūs teiktu, ka ir laba ideja izgatavot 3 vai 4-mmc no ksmetilbromketona bez atbilstoša laboratorijas aprīkojuma? Cuz es esmu ieinteresēts kādu dienu izmēģināt to, sākot no šīs ķīmiskās vielas, bet nevēlos tērēt pārāk daudz naudas par aprīkojumu, jo tas vienalga būs neliels mērogs bez nodoma no tā pelnīt naudu.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Esmu pārliecināts, ka jūs varat sintezēt 4 mmc vai jebkurus katinonus bez laboratorijas aprīkojuma, no savas pieredzes to garantēju.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Tas ir bkmdma un nelietojiet laboratorio domas
 

Attachments

  • IOya6S2RPC.jpg
    IOya6S2RPC.jpg
    2.7 MB · Views: 199

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kādas lietas jūs tam izmantojāt? Mani interesē sintezēt 4mmc
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Cilvēki sūrojas par VEVOR kā uzņēmumu, bet, patiesību sakot, tas nav slikts amatierim. Ja jūs sākat darbu, tas ir izdevīgs risinājums. Tikai atcerieties, ka parasti ir daži īpaši labi iemesli, kāpēc dārgāka laboratorijas aparatūra maksā vairāk. Īsti negaidiet, ka pie tā apstāsieties. Paredziet, ka, progresējot, jūs varēsiet uzlabot inventāru, un jums būs labi.
 

HairyPoppins

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
50
Reaction score
26
Points
18
Viņi nesintezē savus ketonus ,skābes vai spirtus. tās labi iemācīties, kā to darīt, kas ir vairāk nekā reakcijas trauks, bet ņemiet vērā og locekļu padomus. Es gribētu, lai man būtu šī informācija, kad es sāku. būt anonīma un droša lielākoties!
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Tieši. Neviens to nedara, kad sāk strādāt. Jūs mācāties, kamēr mācāties, un pērkat, kad jums tas ir nepieciešams.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kā jau iepriekš norādījāt, jūs vēlaties veikt neliela mēroga darbus. Tad dariet sev pakalpojumu un pagaidām palieciet malā, tad nepērciet stiklu no Eiropā atzītiem ķīmijas uzņēmumiem, vai jums vispār ir likumīgs iemesls to darīt?

1. Ķīnā ir daudz lieliskas kvalitātes lēta laboratorijas stikla no Ķīnas. Dažos gadījumos tiem ir piegāde no ES valstīm vai paātrināti piegādes procesi, kad viņu pakas tiek apstrādātas vairumā, izmantojot vienošanos ar platformu, kurā tie pārdod (domāju, alibaba tīmekļa vietnes).
2. Iegādājieties ķimikālijas no normāliem uzņēmumiem (ir vesela tēma par attaisnojumiem ķimikālijām, par ārpusbiržas ķimikālijām, atrodiet uzņēmumu, kas specializējas, piemēram, printeru tintes galviņu tīrīšanā, un pasūtiet izopropilspirtu no viņiem), pērciet tehnoloģiskās kvalitātes ķimikālijas, attīriet tās, tā ir arī mācību pieredze, jūs uzzināsiet jaunas lietas par to, ar ko jūs strādājat.
3. Vevor ir pietiekami labs, bet es teiktu, ka nepērciet tieši no viņiem. Arī viņi ir ķīnieši, manuprāt, bet lielākā daļa viņu preču ir ES noliktavās, kas pieslēgtas alibaba platformai. Alibaba kalpo kā sava veida glabāšanas pakalpojums. Neliela apjoma reakcijām (es teiktu, ka mazāk nekā 10 l) jums nav vajadzīgs nekas labāks, bet sagaidiet, ka Vevoram nebūs vislabākā kvalitātes kontrole.
4. Ebay ir jūsu draugs, gan stikla, gan laboratorijas aprīkojuma jomā. Likvidācijas, laboratoriju slēgšana, viss tiek pārdots, var nopirkt dārgi un lēti.

Kad pabeigsiet augstskolu un sapratīsiet, kā nopirkt 20 l reakcijas trauku no ķīmijas uzņēmuma, jums vairs nebūs jāuzdod šie jautājumi, jo jūs jau zināsiet atbildes. Līdz tam laikam jūs būsiet iztērējuši arī milzum daudz naudas par dažādām iekārtām un vēlēsieties, lai jūs vienkārši nopirktu 20 l reakcijas trauku uzreiz pēc tam, kad to izdarījāt. Taču jūs nenožēlosiet pieredzi, ko iegūsiet pa ceļam, vai izpratni par aprīkojumu, kas jums būs nepieciešams.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es piekrītu. Jums nevajadzētu pirkt tieši no viņiem. Esmu redzējis, ka VEVOR iekārtas tiek pārdotas, piemēram, AliExpress. Pērkot netieši, jums vismaz ir zināma pārliecība, ka gadījumā, ja tas nāk bojāts vai kas cits, jūs varat izveidot strīdu pārdošanas platformā, kas jums dod zināmu ietekmi.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Sveiki, Loki,

Kāpēc es nevaru iegādāties lietas no UE avota? Vai tas man ir pārāk bīstami?

Labi, es saprotu, bet, kad es domāju nelielus apjomus, es domāju, piemēram, 1 g galaprodukta vai pat mazāk (lai apgūtu pamatprasmes ect).
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Es nekad neesmu teicis, ka jūs to nevarat. Es netieši norādīju, ka, visticamāk, jums būtu labāk. Viss ir atkarīgs no riska, ko esat gatavs uzņemties, un no tā, cik laba ir jūsu OPSEC. Ja jums ir reģistrēts, izveidots uzņēmums, kas varētu likumīgi izmantot laboratorijas stikla izstrādājumus, tostarp trīskorpusa stikla traukus ar apaļo dibenu, separācijas piltuves, Buknera piltuves utt., un jūs jūtaties droši, ka iegādājaties visu šo preci uzreiz, tad jums nav jāuzdod šie jautājumi.
Vienkārši ziniet, ka kāds varētu apskatīt jūsu pirkumu vēsturi, un, ja tā notiks, jums vismaz būs jāsniedz paskaidrojumi pa tālruni, ko sniedzat, veicot pasūtījumu.

Viena lieta ir nopirkt sev kaut vai 5L apaļdibena kolbu un destilācijas kolonnu, ellē, man šķiet, ka manam vectēvam ir lielāka iekārta, bet neviens nekad neskatīsies uz 3 kakliņu RBF un nedomās, ka jūs vienkārši destilējat cukura izmazgāšanu, lai ražotu lētu alkoholu x)
Bihnera piltuves, vakuumsūkņi, separācijas piltuves, tās nav lētas lietas, ja vien jūs neesat ķīmijas students ar dārgu hobiju vai, kā jau teicu, jums ir legāls uzņēmums, kurā šīs lietas ir obligāti jāizmanto, kāds ir jūsu pamatojums, kāpēc jums tās ir? Būtībā jūs pasūtījāt pietiekami daudz lietu, lai aprīkotu nelielu laboratoriju. Vai jūs to darījāt ar savu vārdu?

Lielākā daļa ES pārdevēju veic uzskaiti, jūs nepērkat no privātpersonas, tie ir uzņēmumi, kuriem ir serveri ar klientu datiem, kur jūsu pirkums parādīsies pēc izvietošanas un tiks glabāts dievs zina cik ilgi. Dažiem ES pārdevējiem ir pienākums (un daži patiesībā brīvprātīgi) ziņot policijai par aizdomīgiem pasūtījumiem, jūs joprojām saņemsiet savu preci, bet jūs, visticamāk, arī tiksiet iekļauts novērojamo sarakstā vai pat varat saņemt klauvēšanu pie durvīm, varbūt pēc dienas, varbūt pēc 10 mēnešiem, varbūt jūsu policija ir pārāk noslogota vai arī viņi uzraudzīs jūsu pirkumus un ļaus jums izrakt dziļāku bedri. Vai jūs zināt likumus, kas attiecas uz ķīmisko vielu ražošanu jūsu valstī? Vai esat apmeklējis kādu ar hobiju ķīmiju, fotografēšanu, sprāgstvielām saistītu forumu, kas pastāv jūsu valstī? Varu derēt, ka tādi pastāv, un varu derēt, ka tajos ir arī sadaļa par vietējiem likumiem un noteikumiem, varbūt pat var atrast kādus stāstus par cilvēkiem, kas nodarbojas ar zibspuldzes raķešu izgatavošanu vai nodarbojas ar melnbalto fotogrāfiju savā pagrabā un saņem policijas apmeklējumu...

Jūs atrodaties ES, pareizi? Vai jūs zināt, kas ir REACH? Vai jūs zināt, kuras ķīmiskās vielas tiek uzskatītas par sprāgstvielu prekursoriem un kuras par narkotisko vielu prekursoriem? Vai jūs zināt, ka pat NileRed (youtube ķīmijas specialitāte, veido izglītojošus video), kurš dzīvo Kanādā, saņēma zvanu no viņu federālās policijas, jo viņš nopirka pārāk lielu piltuvi? Starp citu, viņš to nopirka EBAY... Jūs domājat, ka kanādieši dod vairāk pīšļu nekā mūsu vietējie policijas departamenti un Interpols? Mums ir vesela valstu grupa, kas savā starpā apmainās ar šāda veida informāciju un slepenu laboratoriju medībām velta veselas darba grupas. kad viņi ieradīsies un ieraudzīs jūsu netīro 3 kakliņu kolbu kopā ar prekursoriem amfetamīnam un 4mmc, jūs domājat, ka viņiem rūpēsies jūsu stāsts par to, kā jūs sintezējāt tikai gramu, pirms viņi jūs noķēra? Viņi jūs apsūdzēs par izgatavošanu, prekursoru svaru un dievs zina, ko vēl.

Es domāju, ka jums ir labāk pirkt no Ķīnas, jo tur nevienam ir vienalga, ko jūs darāt Eiropā, nabaga ķīnieši vienkārši vēlas, lai viņu sūdi tiktu prom, un jūs varat nopirkt 40 stikla trauku par 1k eiro, visu, sākot no kondensatoriem līdz piltuvēm un sūdiem, es domāju, ka pat VEVOR ir šāds komplekts dhgate vai aliexpress vai w/e, un viņiem tas jau ir Eiropas noliktavā, visticamāk, tāpēc jūs maksāsiet 1/4 cenas un būs jāgaida pāris papildu dienas... šķiet izdevīgi, ne?
Iespējams, jums joprojām vajadzētu izvairīties sūtīt paku uz savām mājām vai uz savu vārdu, tikai gulēt droši.. Es nezinu, cik liela pieredze jums ir, tāpēc arī tik garš raksts, bet parasti gribas ievērot noteikumu "neser tur, kur guļ/ēd"...
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Paldies par jūsu ziņu

Es nezināju, ka policija ir tik uzmanīga attiecībā uz materiālu iegādi 😮

Es noteikti pirksim Ķīnā, un es nosūtīšu uz manu pasta nodaļu, tas ir droši ?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es teiktu, ka drošāks tas vairs nav. Nav jau tā, ka Ķīna ļoti sadarbotos ar ārējām valdībām.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Labi, es saprotu, tātad, ja es pērku preces no alibaba vai aliexpress, es, protams, nenorādu savu īsto adresi, es norādu pasta adresi, bet attiecībā uz savu vārdu? Es neņemu pasi, lai pierādītu savu identitāti, jo viņi mani zina, tāpēc es nevaru mainīt savu vārdu ar viltotu pasi.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Attiecībā uz nosūtīšanas adresi - mani pasts mani pazīst, un es varu pajautāt, vai viņi var mainīt manu vārdu ar biedrību, ko es varu izveidot par 1 €, vai arī es varu lūgt, lai viņi maina manu vārdu ar citu vārdu, un pateikt, ka tas ir tāpēc, ka es nevēlos savu vārdu izvietot tīmekļa vietnēs, viņi, manuprāt, piekritīs (noliktavā ir zīmodziņš ar manu vārdu un tālruņa numuru, ja viņi saņem man domātu vēstuli, viņi man zvana, un man nav jāuzrāda personas apliecība, jo viņi bieži vien redz manu seju).

Un kontaktpersona, man ir divi, kas ir slavens steroīdu tirgū, viņi ir lielākais steroīdu pulveris, gH utt tālākpārdevējs (qingdao sigma chemical) un vēl viens kontakts, kas pārdod DNP, es varu varbūt lūgt viņiem, ja viņi zina kontaktu, kas var pārdot man lietas vai smtg, piemēram, ka
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Labi, bet AliExpress, Alibaba vai made-in-china? tie ir tik līdzīgi..
Tas ir tik interesanti wtf Es nezināju, ka ir tik grūti nopirkt ķīmijas lietas..
Ja jūs vēlaties zināt, es esmu no Francijas, tāpēc idk, ja tas mainās smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U dont need laboratory equipment to made 4mmc u need only glass bottel from vodka to made 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Jā, es uzskatu, ka arī šis ir pamatots punkts, uz kuru OP būtu jāpievērš uzmanība. Ja jūs to darāt, lai iegūtu naudu, mūsu draugs, tad jūs varētu godīgi iztikt bez daudzu laboratorijas glāžu stikla iegādes un vienkārši izmantot visu, kas ir jūsu rīcībā. Pārējos līdzekļus iztērējiet reaģentu iegādei, lai jūs saražotu, teiksim, 3 kg metamfetamīna, jūs attīrāt, šos 3 kg noslēptu un pārdotu uzreiz, darbojoties kā starpnieks kādam, vai arī jūs tos pārvietotu, teiksim, 6 mazākos darījumos, protams, kā starpnieks, vienmēr rīkojoties tā, it kā jūs neko nezinātu par sūdiem...

Tagad, ja ķīmija ir kaut kas, kas jūs interesē, un jūs vēlaties iemācīties vairāk nekā vienu sintēzi un patiešām kļūt zinošs par tēmu.. tad, lai cik nelikumīga būtu narkotiku ražošana, šķiet, ka esat to izvēlējies par savu hobiju. Tāpēc varbūt izvēlies citu pieeju un mēģini atrast leģitīmu iemeslu, kādēļ tev mājās ir šīs lietas... pagatavo kādu luminolu, pieraksti sintēzi un glabā to, lai policija to varētu atrast, nelielās burciņās ieberi dažus metālus un izstādi tos blakus savai trīs kaklu kolbai... un visu savu nelegālo sūdu, piemēram, amfetamīna prekursorus, glabā citā vietā otrā pilsētas galā.. tu vari apgūt nelielu ķīmiju arī no legālām lietām, un, kad gribēsi izgatavot vienu gramu kaut kā, varēsi aiziet pēc reaģentiem, pabeigt sintēzi, sakopt un iegūt tikai tīru stikla trauku un nelielu produkta daudzumu... tikai dīvainis ar 2g ātruma un aizraušanos ar ķīmiju...
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Liels paldies par informāciju!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Noskatieties "never get busted" divus vienas stundas video, ko veidojis bijušais narc, tajos ir izskaidroti daudzi piesardzības pasākumi, ko varat veikt, pasūtot lietas, un daudz citu, kas noderēs.
 
Top