Question Jūsu viedoklis par šo laboratorijas aprīkojumu?

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
lēts budžets: :)

karstā plate + magnētiskais maisītājs: https://www.vevor.fr/agitateurs-mag...?v_tag=5b3ee781-884a-11ed-a374-ef9393e9e8fb.1.

air aspirator: https://www.vevor.fr/ventilateur-a-...?v_tag=63773e70-884a-11ed-94d6-411a5f21ce3d.1

vakuumsūknis: https: //www.vevor.fr/pompe-a-vide-c...1l-min-hvac-auto-climatisation-p_010666811937

ph papīrs: https://www.laboratoriumdiscounter.nl/en/paper-indicator-universal-ph-1-11-and-ph-1-14.html

burbuļu kondensators: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/en/bulb-condenser.html

3 kaklu kolba ar plakanu dibenu: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/ballon-tricol-fond-rond.html

plakana dibena kolba ar 1 kakliņu: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/flacons-a-fond-plat.html

Mērcilindrs: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/cylinder-measurement-class-a.html

Becher: https: //www.laboratoriumdiscounter.nl/fr/bechers.html



ko vēl? lietas destilācijai, bet es neesmu pārliecināts, ko to varētu izmantot amfetamīna sulfāta vai mefedrona sintēzei.
 
Last edited:

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Vispirms, kā jau tev tika teikts citās publikācijās, tev vajadzētu labi izpētīt katra savienojuma sintēzi, ko tu vēlēsies sintezēt, jo es varu garantēt, ka ir tādi savienojumi kā tavi nosauktie, kuriem pat nav nepieciešamas dārgas iekārtas vai stikla trauki, ar nelielu izdomu. un pašdarinātiem instrumentiem tu varētu izgatavot katinonus un amfetamīnus. sveicienus un laimīgu jauno gadu draugs!!!.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Vai jūs teiktu, ka ir laba ideja izgatavot 3 vai 4-mmc no ksmetilbromketona bez atbilstoša laboratorijas aprīkojuma? Cuz es esmu ieinteresēts kādu dienu izmēģināt to, sākot no šīs ķīmiskās vielas, bet nevēlos tērēt pārāk daudz naudas par aprīkojumu, jo tas vienalga būs neliels mērogs bez nodoma no tā pelnīt naudu.
 
View previous replies…

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Kādas lietas jūs tam izmantojāt? Mani interesē sintezēt 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Kā jau iepriekš norādījāt, jūs vēlaties veikt neliela mēroga darbus. Tad dariet sev pakalpojumu un pagaidām palieciet malā, tad nepērciet stiklu no Eiropā atzītiem ķīmijas uzņēmumiem, vai jums vispār ir likumīgs iemesls to darīt?

1. Ķīnā ir daudz lieliskas kvalitātes lēta laboratorijas stikla no Ķīnas. Dažos gadījumos tiem ir piegāde no ES valstīm vai paātrināti piegādes procesi, kad viņu pakas tiek apstrādātas vairumā, izmantojot vienošanos ar platformu, kurā tie pārdod (domāju, alibaba tīmekļa vietnes).
2. Iegādājieties ķimikālijas no normāliem uzņēmumiem (ir vesela tēma par attaisnojumiem ķimikālijām, par ārpusbiržas ķimikālijām, atrodiet uzņēmumu, kas specializējas, piemēram, printeru tintes galviņu tīrīšanā, un pasūtiet izopropilspirtu no viņiem), pērciet tehnoloģiskās kvalitātes ķimikālijas, attīriet tās, tā ir arī mācību pieredze, jūs uzzināsiet jaunas lietas par to, ar ko jūs strādājat.
3. Vevor ir pietiekami labs, bet es teiktu, ka nepērciet tieši no viņiem. Arī viņi ir ķīnieši, manuprāt, bet lielākā daļa viņu preču ir ES noliktavās, kas pieslēgtas alibaba platformai. Alibaba kalpo kā sava veida glabāšanas pakalpojums. Neliela apjoma reakcijām (es teiktu, ka mazāk nekā 10 l) jums nav vajadzīgs nekas labāks, bet sagaidiet, ka Vevoram nebūs vislabākā kvalitātes kontrole.
4. Ebay ir jūsu draugs, gan stikla, gan laboratorijas aprīkojuma jomā. Likvidācijas, laboratoriju slēgšana, viss tiek pārdots, var nopirkt dārgi un lēti.

Kad pabeigsiet augstskolu un sapratīsiet, kā nopirkt 20 l reakcijas trauku no ķīmijas uzņēmuma, jums vairs nebūs jāuzdod šie jautājumi, jo jūs jau zināsiet atbildes. Līdz tam laikam jūs būsiet iztērējuši arī milzum daudz naudas par dažādām iekārtām un vēlēsieties, lai jūs vienkārši nopirktu 20 l reakcijas trauku uzreiz pēc tam, kad to izdarījāt. Taču jūs nenožēlosiet pieredzi, ko iegūsiet pa ceļam, vai izpratni par aprīkojumu, kas jums būs nepieciešams.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Es piekrītu. Jums nevajadzētu pirkt tieši no viņiem. Esmu redzējis, ka VEVOR iekārtas tiek pārdotas, piemēram, AliExpress. Pērkot netieši, jums vismaz ir zināma pārliecība, ka gadījumā, ja tas nāk bojāts vai kas cits, jūs varat izveidot strīdu pārdošanas platformā, kas jums dod zināmu ietekmi.
 
View previous replies…

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Jā, varbūt jūs varat iztikt, piemēram, ar vienu separācijas piltuves pasūtījumu, bet vairāki, kas kopā veido veselu laboratoriju? Jums nevajadzētu riskēt.

Jums, šķiet, nav lielas pieredzes šādās lietās... tāpēc ļaujiet man atklāt jums nelielu noslēpumu... ķīniešu "draugu" esamība jūsu WhatsApp varētu būt jūsu lielākā priekšrocība... šie cilvēki pārdod viltotus apģērbus, viltotas rotaslietas, viņi jums nosūtīs ķīmiskās vielas, ja vien zinās, ka viņiem neradīsies nepatikšanas un ka jūs neesat idiots, viņi jums pat viltos muitas rēķinus, lai jūsu reaģenti tiktu cauri! Tagad izveidot šos sakarus ir grūtāk, nekā šķiet... Jūs varētu iet arī vieglāko ceļu un sākt pirkt viltotas drēbes caur ķīniešu ekspeditoru un paskatīties, vai viņi ļaus jums pasūtīt citas lietas uz savu noliktavu, par ko jūs papildus samaksāsiet... Es neredzu iemeslu, kāpēc viņi to nedarītu...
Ķīnieši ir arī kontrolē viņu valdība, cilvēki, par kuriem es runāju, jo īpaši, viņi saņem viņu laboratorijas reidus, viņu bērni Gucci sviedru darbnīcās un viņu Apple Ipad fermas demontēt un smagi sodīt ar naudas sodu viņu valdība par nejaušu likumu, kas izpaužas vai kāds snitches par viņiem.. Jūs domājat, ka viņi saņems pieprasījumu no ES federālās policijas un jutīsies spiesti viņiem nosaukt personas vārdu, kas no viņiem iegādājusies ķimikālijas, ļaujot viņiem nopelnīt naudu? Viņiem tas nav jādara, un ES nevar neko darīt, lai viņus piespiestu, tāpat kā nevar lūgt ķīniešus iejaukties..

Vai jūs varat saņemt pastu ar "uzņēmuma nosaukumu" uz pastkastīti? Veiciet nelielu lomu spēli. Pieņemsim, ka jūs eBay pārdodat bērnu rotaļlietas. Tagad reģistrējieties eBay. Izvēlieties kaut ko tādu, kas padara acīmredzamu, ar ko jūs nodarbojaties, un nevienam nav jāskatās. Teiksim, BESTKIDSTOYS.
Tagad, kad saņemat pastu no eBay uz pasta adresi, paskaidrojiet, ka pārdodat eBay un nevēlaties, lai jūsu adrese būtu publiska informācija. Vienkāršs un likumīgs attaisnojums. Jūs kaut ko iegādājāties no sava eBay konta, tāpēc tas ir saņemts ar šo vārdu. Vienkārši.
Tomēr reģistrējieties dažās dropshipping vietnēs vai pat pasūtiet caur Aliexpress un ierakstiet "Returns BESTKIDSTOYS" kā viena no pasūtījumiem nosaukumu (kaut ko diezgan mazu). Reģistrējies kādiem ar uzņēmējdarbību saistītiem žurnāliem, varbūt nedēļas/mēneša katalogiem, piemēram, no COSTCO vai WALMART, ja zini, ko es domāju... Varu derēt, ka tādus par bērniem var atrast par brīvu, varbūt ne par rotaļlietām, bet vienmēr vari paskaidrot, ka tavai "draudzenei" patīk šis žurnāls vai tavai māsai tikko piedzimis bērniņš... kam tas ir svarīgi, ja vien tev ir liels smaids sejā un tu sveicina, parunā ar cilvēku, kas apstrādā P.O. kastes, un pastāsti viņam jauku dienu. Sliktākā kļūda, ko esmu redzējis, ir cilvēki, kas vienkārši ir nepieklājīgi vai rīkojas tik aizdomīgi, ka paši izsauktu policiju, ja būtu redzējuši šo sūdi.

Ja jūs gatavojaties darīt kaut ko nelikumīgu, jo īpaši, ja jūs uzreiz lecat uz narkotisko vielu ražošanu, jums vajadzētu iemācīties izdomāt šādus stāstus uzreiz. Nekad nav par daudz detaļu, bet arī jūs nekad nevarēs pieķert bez paskaidrojuma par to, ko jūs darāt.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jums būs jāmaksā ar kredītkarti AliExpress, bet jūsu bankai un policistiem tas parādīsies tikai kā "AliExpress pasūtījums", viņi nevar redzēt, ko tieši jūs pasūtījāt.

Tad atkal viņi varētu rakstīt AliExpress, lai pastāsta, ko jūs pasūtījāt, bet šiem Ķīnas uzņēmumiem ir pilnīgi vienalga. Iespējams, ka viņi pat neatbildēs, un līdz tam brīdim, kad pret jums tik un tā tiek veikta izmeklēšana, jums vairs nav ko darīt. Iespējams, ka policisti jebkurā gadījumā veiks kratīšanu jūsu mājās un atradīs visus šos stikla izstrādājumus, tāpēc nav jēgas slēpt faktus, kas ir acīmredzami.

Kad tas notiks, tā vietā pastāstiet tiesībaizsardzības iestādēm likumīgu iemeslu, kāpēc jums pieder stikla izstrādājumi. Vienkārši apskatiet desmitiem lietu, ko ar to var darīt, un ķīmiskās vielas, ko izmantojat, un pastāstiet viņiem, ka esat to izgatavojis kādas nelegālas narkotikas vietā.

Loki12 pieminēja stikla trauku iegādi, izmantojot WhatsApp. Personīgi es šo ceļu neizvēlētos. Pirmkārt, jūs viegli varat tikt apkrāpti no šiem cilvēkiem, otrkārt, policisti jebkurā gadījumā atradīs stikla traukus pie jums, un, treškārt, tas ir neprātīgi riskanti, ja jūsu telefonā vispār ir instalēts WhatsApp. Cik man zināms, nekas attiecībā uz end-to-end šifrēšanu, par ko apgalvo WhatsApp, nav patiess. Kods nav atklātā koda, tāpēc neviens nevar pārbaudīt vai zināt, vai WhatsApp apgalvojumi ir patiesi (spoileris, ka nav, un viņi regulāri sadarbojas ar tiesībaizsardzības iestādēm). Es pat teiktu, ka iegādāties to no AliExpress patiesībā ir drošāk nekā izmantot WhatsApp.

Visbeidzot, bet ne mazāk svarīgi, policistiem parasti nemaz tik ļoti nerūp, ka jūs pērkat stikla izstrādājumus. Tā nav ne problēma, ne arī nelikumība. Par tādu tā kļūst tad, kad jūs tiekat reidā, kas, kā es saku, līdz tam brīdim jums jau tāpat ir uzsprādzis.

Mans padoms? Atpūtieties. Es domāju, ka ar jums viss ir kārtībā. Vienkārši pasūtiet visu nepieciešamo no AliExpress vai līdzīga uzņēmuma, un ar jums viss būs kārtībā. Viņi nekontrolē un nevar kontrolēt katru pasūtījumu no AliExpress, un viņi nekad to nespēs. Jums nevajadzētu uztraukties par stikla traukiem, bet gan par ķīmiskajām vielām, ko izmantojat, kas izraisa uzacu uzacis.

Veiksmi.
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
Ah, protams, nevienam nevajadzētu izmantot WhatsApp. Tas ir ņurdošs vēzis, draugs. Tāpat kā facebook, messenger, instagram un viss pārējais. Man pat nav piereģistrēts nekāds fucking telefona numurs, un es nekad neiesaku pirkt kaut ko, ko atradāt, ritinot īsziņu aplikāciju savā viedtālrunī, jo, visticamāk, tā ir reklāma vai krāpšana (lol).

Tas tiešām iznāca nepareizi, jo es rakstīju šo ziņu, domājot par Ķīnas uzņēmumiem, kas piedāvā pārsūtīšanas pakalpojumus. Viņiem ir noliktavas, kas pilnas ar cilvēku mantu, un viņi pārpako visu, ko cilvēki pērk Ķīnā, lai nosūtītu caur Honkongu visbiežāk uz ES. Mazāk pārbaužu, mazāk pārbaužu, izmaksas ir mazākas. Tiklīdz jūs sākat draudzēties ar dažiem pārdevējiem, viņi vēlas ar jums sazināties, izmantojot WhatsApp, jo īpaši tie no Ķīnas, kuri tehniski neko sliktu nedara - jūs pārkāpjat likumu, ja pasūtāt uz savu valsti vielu vai preci, kas jūsu valstī ir aizliegta. Tas ir normāli, ka viņi to vēlas, jo viņi ir normāli cilvēki. Tad tas ir atkarīgs no jums, ja jūs vēlaties, lai tas notiktu - ja jūs šos cilvēkus uzrunājat ar mērķi, lai viņi galu galā nopirktu jums ķīmiskās vielas un nosūtītu jums tās maskētas kā kaut ko citu... nu... jums, iespējams, nāksies vienkārši nopirkt viedtālruni un pārliecināt kādu reģistrēt numuru jums... un novietot to tieši virsū pārējiem 10 pastāvīgi pingojošiem sūdiem...

Es noteikti ieteiktu ikvienam rīkoties tāpat kā reperis Kevins Geitss (Kevin Gates) un lietot "2 telefonus" (klausieties dziesmu, tā ir trāpīga). Un nē, nekad nesaņemiet jaunus telefonus ar līgumu, nereģistrējiet telefona numurus uz sava vārda, jūs varat arī uzlikt potītes aproci, ja jums ir cūkas pēc jums vai darāt kaut ko tādu, kas varētu novest pie tā...
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Bruh 2 tālruņi :LOL:. Atceros laiku, kad mēs šo dziesmu klausījāmies vairākas dienas pēc kārtas.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Attiecībā uz nosūtīšanas adresi - mani pasts mani pazīst, un es varu pajautāt, vai viņi var mainīt manu vārdu ar biedrību, ko es varu izveidot par 1 €, vai arī es varu lūgt, lai viņi maina manu vārdu ar citu vārdu, un pateikt, ka tas ir tāpēc, ka es nevēlos savu vārdu izvietot tīmekļa vietnēs, viņi, manuprāt, piekritīs (noliktavā ir zīmodziņš ar manu vārdu un tālruņa numuru, ja viņi saņem man domātu vēstuli, viņi man zvana, un man nav jāuzrāda personas apliecība, jo viņi bieži vien redz manu seju).

Un kontaktpersona, man ir divi, kas ir slavens steroīdu tirgū, viņi ir lielākais steroīdu pulveris, gH utt tālākpārdevējs (qingdao sigma chemical) un vēl viens kontakts, kas pārdod DNP, es varu varbūt lūgt viņiem, ja viņi zina kontaktu, kas var pārdot man lietas vai smtg, piemēram, ka
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Labi, bet AliExpress, Alibaba vai made-in-china? tie ir tik līdzīgi..
Tas ir tik interesanti wtf Es nezināju, ka ir tik grūti nopirkt ķīmijas lietas..
Ja jūs vēlaties zināt, es esmu no Francijas, tāpēc idk, ja tas mainās smtg?
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
U dont need laboratory equipment to made 4mmc u need only glass bottel from vodka to made 4mmc
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
@StarWars

Jā, es uzskatu, ka arī šis ir pamatots punkts, uz kuru OP būtu jāpievērš uzmanība. Ja jūs to darāt, lai iegūtu naudu, mūsu draugs, tad jūs varētu godīgi iztikt bez daudzu laboratorijas glāžu stikla iegādes un vienkārši izmantot visu, kas ir jūsu rīcībā. Pārējos līdzekļus iztērējiet reaģentu iegādei, lai jūs saražotu, teiksim, 3 kg metamfetamīna, jūs attīrāt, šos 3 kg noslēptu un pārdotu uzreiz, darbojoties kā starpnieks kādam, vai arī jūs tos pārvietotu, teiksim, 6 mazākos darījumos, protams, kā starpnieks, vienmēr rīkojoties tā, it kā jūs neko nezinātu par sūdiem...

Tagad, ja ķīmija ir kaut kas, kas jūs interesē, un jūs vēlaties iemācīties vairāk nekā vienu sintēzi un patiešām kļūt zinošs par tēmu.. tad, lai cik nelikumīga būtu narkotiku ražošana, šķiet, ka esat to izvēlējies par savu hobiju. Tāpēc varbūt izvēlies citu pieeju un mēģini atrast leģitīmu iemeslu, kādēļ tev mājās ir šīs lietas... pagatavo kādu luminolu, pieraksti sintēzi un glabā to, lai policija to varētu atrast, nelielās burciņās ieberi dažus metālus un izstādi tos blakus savai trīs kaklu kolbai... un visu savu nelegālo sūdu, piemēram, amfetamīna prekursorus, glabā citā vietā otrā pilsētas galā.. tu vari apgūt nelielu ķīmiju arī no legālām lietām, un, kad gribēsi izgatavot vienu gramu kaut kā, varēsi aiziet pēc reaģentiem, pabeigt sintēzi, sakopt un iegūt tikai tīru stikla trauku un nelielu produkta daudzumu... tikai dīvainis ar 2g ātruma un aizraušanos ar ķīmiju...
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Liels paldies par informāciju!
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Noskatieties "never get busted" divus vienas stundas video, ko veidojis bijušais narc, tajos ir izskaidroti daudzi piesardzības pasākumi, ko varat veikt, pasūtot lietas, un daudz citu, kas noderēs.
 

ElementalEnigma

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
20
Reaction score
9
Points
3
Runājot par alternatīvu, radošāku iekārtu izmantošanu, es kaut kur lasīju, ka 55 galonu muca ir lieliski piemērots reakcijas trauks, ja uz tās uzmontē maisītāju. Vai jūs to varētu izmantot kā trauku NaBH reducēšanai?
 
Top