"ICE" - chlorowodorek metamfetaminy krystalicznej

HenryWeston

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Mar 20, 2023
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
Jest to niedorzeczna metoda krystalizacji. Metanol i bezwodny aceton wytwarzają piękne przezroczyste kryształy, a jeśli do rozpuszczania użyje się również odrobiny IPA, można spodziewać się prawdziwych oszałamiających kryształów. Przemywanie zimnym bezwodnym acetonem jest dobrą praktyką, a także pomaga wytrącić więcej z płynu macierzystego.
Czas do palenia może wynosić od 1 do 24 godzin, wcześniej, jeśli dodasz więcej acetonu. Nigdy jednak nie miałem ługu macierzystego w takim kolorze, wygląda to na trudne gotowanie i ekstrakcję!
 
View previous replies…

malbona kato

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 19, 2023
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Nigdy nie miałem likieru macierzystego w takim kolorze, wygląda na surowe gotowanie i ekstrakcję!

Być może nigdy nie wystawiałeś swoich rzeczy na działanie ciepła przez długi czas, jak robi to autor. Aczkolwiek jest to ważny krok w celu usunięcia resztek ketonów.
 

Throw-off

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 18, 2024
Messages
69
Reaction score
36
Points
18
Chodzi o Racemic Methamphetamine HCl, prawda? A nie izomeru Dextra?
 

GhostChemist

Expert
Joined
Nov 20, 2022
Messages
89
Reaction score
214
Points
33
tak, d,l-met
 

hirozaru

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 22, 2024
Messages
30
Reaction score
2
Points
8
Czy metoda jest inna dla racemicznego i d-metalu? Czy możesz wyjaśnić różnice?
 

ByHyde

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 21, 2024
Messages
16
Reaction score
6
Points
3
Gratuluję ci tej pracy. Czy według Ciebie lub Twoich znajomych, którzy tworzą kryształy racemiczne, istnieje różnica między etapami topnienia i zamrażania w rurze? Czas zamrażania racemicznego, który zrobiłem, jest zbyt długi, nie mogłem znaleźć przyczyny?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zbyt długi czas jest niejasny, ale oczywiście zależy od wiatru wiejącego w rurę, temperatury i wilgotności otoczenia, ciśnienia atmosferycznego i innych czynników. W dziale Chemia analityczna na tej stronie znajduje się schemat przeprowadzania testu topnienia. Jest to znaczący test, ponieważ ma metrykę (meta topi się w temperaturze około 165-167°C.), jeśli jest wyższa lub niższa o bardzo dużo, wskazuje to na niedokończoną reakcję lub bardzo zanieczyszczony produkt.
 
Top