4-MMC (mefedron) przechowywanie w wolnej bazie

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Witam, jak długo można przechowywać 4-mmc roztwór wolnej zasady, zanim trzeba będzie dodać aceton, aby osad opadł?

A dokładniej, jak długi jest okres trwałości zakwaszonej 4-mmc freebase?
I jak należy przechowywać produkt?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Myślę, że można powiedzieć, że jeśli chodzi o cząsteczki organiczne, w ciemności i zimnie zawsze będzie najlepszym miejscem. W niższych temperaturach elektrony poruszają się wolniej i jest mniej energii dostępnej do wywołania reakcji. Ponieważ fotony są źródłem energii, to samo dotyczy światła. Kolejnym czynnikiem, który należy wziąć pod uwagę, jest powietrze. Powietrze atmosferyczne zawiera oczywiście tlen, który jest główną przyczyną utleniania. Odkurzanie, pozostawianie jak najmniejszej przestrzeni nad głową i gaz obojętny, taki jak argon, wydłuży okres trwałości każdej jednostki biologicznej.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
a obecne zanieczyszczenia mogą reagować z aminoketonem.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Freebase nie wytrzymuje długo, gdy zaczyna się rozkładać, stąd niska wydajność i jakość testowana laboratoryjnie
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Aktualizacja: nie zostawiaj zakwaszonej freebase w laboratorium. Rozłożyła się całkowicie w ciągu 12 godzin.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Ale ja przechowuję moje 4mmc freebase zawsze 12 godzin w zamrażarce i nie mam żadnych problemów.
 
Top