Wolna zasada 4MMC z HCl/acetonem nie reaguje

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
I nie rozumiem, dlaczego mam tak dużo 4MMC, podczas gdy użyłem tylko 20 g 2b4m https://ibb.co/Dbrvm0Z
Może dlatego, że pozostawiłem freebase w butelce na 5 godzin?
 

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
Jakiego rozpuszczalnika użyłeś?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Zwykle dodawanie kwasu odbywa się w warstwie wodnej z kilku powodów.

Po pierwsze, aby nie tracić produktu, trafia on w całości do warstwy wodnej. aceton i kwas dają zanieczyszczenia, aceton dość dobrze rozpuszcza mefedron, a jeszcze lepiej w obecności wody z kwasu.

Drugi powód, jeśli ph spadło nawet do 1, po odparowaniu wody cały kwas ulotni się wraz z parą wodną.

Kolor produktu, jak pamiętasz, jest często spowodowany domieszką 4-metylopropiofenonu w bk4 (2b4m). Zauważono, że gdy ph spada poniżej 6, zanieczyszczenia zaczynają wypadać

A rozpuszczalnik wypłukać z metyloaminy jakościowo, wtedy nie będzie nadwagi i nie będzie palić w nos.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Warstwa wodna, masz na myśli górną warstwę z metyloaminą/wodą?

Nie wiem dlaczego, moje pH spada z 6-7 do 1-2 po kilku kroplach. Kupiłem pH-metr, więc sprawdzę dokładnie pH!

Przemyłem acetonem i mój proszek wygląda tak: https: //ibb.co/Yhk2LKT Tak, jest biały, ale widzę małe zielone reliefy.

Ale myślę, że będę rekrystalizować z IPA
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Więc muszę dodać wodę przed lub po HCl, aby wyekstrahować więcej 4MMC?

Nie, prawdopodobnie nie wiem lepiej, ale dla mnie białe mleko było dobrym wynikiem, jeśli będę musiał zakwasić wodą, zrobię to
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Do rozpuszczenia proszku potrzebna jest tylko woda przed HCl, więc weźmiesz maksimum (jeśli dodatkowo przemyjesz warstwę dсm niewielką porcją wody). Następnie należy ostrożnie odparować wodę (można na przykład w próżni lub w kąpieli piaskowej, najważniejsze jest, aby nie przegrzać powyżej 110 stopni). Zwykle myję warstwę wodną rozpuszczalnikiem organicznym w celu oczyszczenia, następnie częściowo odparowuję warstwę wodną i poddaję ją krystalizacji (wcześniej zamieściłem zdjęcia kryształów o średnicy 20 mm, są one wykonane w podobnej technologii).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Oto zdjęcie https://ibb.co/ZWcfSyy
Ten proszek został uzyskany z odpadów ługu macierzystego po wielokrotnej krystalizacji. Postanowiliśmy nie wyrzucać pozostałości pomarańczowego płynu, oczyściliśmy go i otrzymaliśmy proszek. Lewe zdjęcie przedstawia początek krystalizacji w roztworze.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Więc jeśli dobrze rozumiem, po metylacji masz 2 warstwy, na górze masz metyloaminę/wodę, a na dole wolną zasadę 4MMC, zakwaszasz przed usunięciem górnej warstwy czy po? (przepraszam za francuski, nie angielski, nawet z tłumaczem google mam pewne trudności ze zrozumieniem znaczenia). A potem myjesz wolną bazę 4MMC za pomocą odkurzacza lub kąpieli piaskowej. Mam MgSO4 do usuwania całej wody, ale nie bardzo wiem, jak go używać, umieścić MgSO4 w wolnej bazie 4MMC, dodać niewielką ilość wody, wymieszać i usunąć całą wodę?

Jestem taki zły, przepraszam :confused:
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
1. Aby rozbić (wyrzucić) warstwę wody za pomocą metyloaminy
2. Dokładnie przepłukać warstwę dcm wodą (ja robię równą objętość, czyli jeśli mamy 1 litr dcm, to płuczę 4-5 razy jednym litrem wody, w sumie 4-5 litrów wody).
3. Do wypłukanej warstwy dcm dodaję wodę (na każdy gram oryginalnego bk4 biorę 4 ml wody).
4. Powoli dodaję kwas solny, ostrożnie mieszając porcjami, pomiędzy dodawaniem kwasu, mieszając przez kolejne 3 do 5 minut. Kwas dodaję przy ph 6, ostatnie porcje kwasu są znacznie mniejsze niż pierwsze.
5. Oddzielam warstwę wodną (zostawiam ją), przemywam warstwę dcm czystą wodą (na zasadzie 1 gram bk4 początkowo 0,5 ml wody) i dokładnie mieszam, można przemyć dwa razy.
6. Łączymy warstwy wody (woda z kroków od 3 do 5) i odparowujemy w temperaturze nieprzekraczającej 110 stopni. Po odparowaniu mieszanina sama się krystalizuje, schładza i rozciera z acetonem.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Wrzucamy kwas HCl, a później wodę 2 lub 3x i wodę podgrzewamy i otrzymujemy wodę mmc, wyciągamy proszek i otrzymujemy Simple.
Ale na dużą skalę za dużo pracy
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Nie mam łaźni piaskowej ani próżni :(((( Mam 13g 4MMC na 20g 2B4M, więc yielf 65%, wyrównuję ahah ! :)))))

Więc podgrzewasz wodę i otrzymujesz proszek 4MMC, a potem? I olej 4MMC? Co będziesz robił?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Witaj bracie, czy mógłbyś mi pomóc... Chciałem skrystalizować tę wolną zasadę... po zakwaszeniu wolnej zasady kwasem... podgrzać wolną zasadę do 110 ° i wrzucić ją do zimnego acetonu i tak dalej? czy musiałbyś wymieszać wolną zasadę z jakimś rozpuszczalnikiem przed podgrzaniem?
 

Attachments

  • vLUZ5sBX18.jpg
    vLUZ5sBX18.jpg
    391.6 KB · Views: 306

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
Czy mieszam podgrzaną zakwaszoną wolną zasadę z acetonem, czy podgrzewam wolną zasadę, a następnie wrzucam ją do acetonu?
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8
czy to normalne, że kryształy mdma tworzą się powoli po wlaniu zimnego acetonu do freebase?
 

Attachments

  • ip0vtVew1G.mp4
    4.3 MB · Views: 0

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Kąpiel piaskowa to metalowy pojemnik z piaskiem, a grzałka to zwykła kuchenka elektryczna.
Odparuj wodę, w której znajduje się mefedron, kwasem, uzyskaj proszek, przemyj go acetonem, aż stanie się biały (przemywanie acetonem również powinno ostatecznie stać się bezbarwne). Aceton myje się w zamrażarce, część mąki wypadnie z nich (tak, jest to brudniejszy produkt).
Kryształy można uzyskać z wódki, to najprostszy sposób.
Po dodaniu kwasu do wolnej zasady, wolna zasada tworzy sól (nie ma wolnej zasady olejowej).
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Odparuj wodę do 110 stopni, ostudź pozostałość i dopiero po tym napełnij acetonem, dokładnie przefiltruj. Powtórzyć płukanie acetonem, jeśli proszek nie jest biały lub jeśli płukanie acetonem jest silnie zabarwione.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkohol silnie rozpuszcza mefedron. Nadaje się tylko do hodowli kryształów pod warunkiem, że odzyskamy resztki proszku z roztworu macierzystego.
Octan etylu zmywa złe zanieczyszczenia w mefedronie, ponadto jest bardzo aktywny chemicznie i zwykle zawiera kwas octowy.
Tylko suchy aceton dobrze usuwa zanieczyszczenia lub dichlorometan / dichloroetan (po nich nadal trzeba spłukać acetonem, trucizną chloroorganiczną)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Aby uzyskać odpowiedź, musisz napisać, co dokładnie zrobiłeś.
ps. temat o mefedronie, nie o 3,4-metylenodioksymetamfetaminie
utwórz temat najlepszy wariant
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Produkcja mmc nie wymaga sprzętu laboratoryjnego na dużą skalę, również jeśli jesteś inteligentny, nie potrzebujesz.
Na dcm jest zbyt dużo pracy i potrzeba zbyt dużo sprzętu.
 

Attachments

  • 9iNWBTZ5VR.jpg
    9iNWBTZ5VR.jpg
    4 MB · Views: 330
  • TrXk6Fd378.jpg
    TrXk6Fd378.jpg
    4.1 MB · Views: 308
  • NGnAy3JOPQ.jpg
    NGnAy3JOPQ.jpg
    4.7 MB · Views: 318

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
tylko bielizna potrzebna do filtrowania. down shifter i bądź z tego dumny)))
ale poważnie, standardy laboratoryjne zostały wymyślone przez idiotów, jeśli cię słuchać. EtOAc lol
Octan etylu ulega hydrolizie do alkoholu i kwasu, a ty dodatkowo nadajesz mu odczyn zasadowy)))
 
Last edited:

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
Jeśli mmc jest legalne, możesz bawić się sprzętem laboratoryjnym.
Ale jeśli chcesz wyprodukować 500 kg dziennie, musisz mieć szklany reaktor 1000l
W Polsce używa się plastikowego reaktora 1000l i miesza kwas acetonowy i kończy nielegalne laboratorium nie baw się ładnym laboratorium zrobionym szybko, sprzedaj szybko i kup.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
500 kg reaktor potrzebuje 8000l, jeśli na jeden działa.
Kto używa 1000l szkła))) Tylko stalowe lub pokryte PTFE. Niektórzy używają polietylenu, ale plastyfikatory dostaną się do proszku.
Dobry sprzęt i odpowiedni cykl produkcyjny przyspieszają proces i poprawiają jakość.
To nie ty masz mnie uczyć, twoja waga jest daleka od 500 kg na raz lub dziennie, gotujesz kilka kg i próbujesz usprawiedliwić swoje gówniane gotowanie, o wiele łatwiej jest nie próbować być dumnym z gówna, a tym bardziej nie publikować go. Teraz próbujesz się ukryć z jakiegoś powodu, to śmieszne)))
 

kharpa177

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 7, 2023
Messages
58
Reaction score
20
Points
8

Czy musiałeś ponownie podgrzać wolną bazę, czy po prostu wrzuciłeś zimny aceton? Czy po prostu zmieszać zimny aceton z wolną zasadą w temperaturze pokojowej?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
:D:D:unsure::unsure::unsure: Strzał w dziesiątkę! Zdejmowanie osłony na twoich nogach!
 
Top