5-minutowa synteza metkatynonu (z pseudoefedryny)

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Pseudo/octan efedryny jest bardzo dobrze rozpuszczalny w wodzie i będzie reagował z kmno4... nie próbuję cię bić, ale ten towar działa (naprawdę niezły seks na nim), podobnie jak octan metkatynonu (nie będzie zasadowy, ponieważ mieszanina jest bardzo kwaśna, od octu).
Nie przyszedłem tutaj, żeby kłamać, po prostu chcę produkować hcl bez bazowania na tych rzeczach.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dziękuję za opinię, nigdy nie przeprowadziłem tej procedury. To moje teoretyczne wnioski. Byłbym bardzo wdzięczny za zdjęcia produktu w tym wątku.
 

betaketolove

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 16, 2022
Messages
8
Reaction score
5
Points
3
Mogę to zrobić, ale jak powiedziałem, wolałbym sól hcl... i nie marnować pieniędzy na efedrynę (dość droga)
Ale zrobię małą reakcję i opublikuję zdjęcia....

Ponadto, facet powiedział 8-9 ph, to jest dość podstawowe. ocet jest co, jak 2 na skali ph? Myślę, że wszystko powyżej 6-7 topi się w lepkim piekle, szczególnie na kuchence.
Opiszę te brzydkie rzeczy... ale jak czytałem w sieci, każdy kwas organiczny wytworzy niestabilną sól, która zamieni się w gówno po wyschnięciu
Więc spróbuję również hcl, ale pieniądze, czas itp. są na niskim poziomie.
Mimo to spróbuję też kwasów nieorganicznych
Dzięki
 

None

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2022
Messages
30
Reaction score
6
Points
8
Towarzysze, wyodrębniłem efedrynę z pigułki, jak ją zsyntetyzować z tych materiałów, podchlorynu sodu, nadmanganianu i kwasu octowego, mam tylko te
 
Top