Charges dropped Amarvelbio: Anulowanie zamówienia

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Zamawiam w amaervelbio
Speck z +86 186 2709 5160 Jenny tan
Jej menedżer +86 132 9790 9263 AmarvelBio
Przestali mi odpowiadać po zapłaceniu
Jenny powiedziała, że zajmie to 3-4 dni
W dniu 2 zaczęła zachowywać się niechętnie, nie odpowiadając
Mam zrzut ekranu rozmowy, którą mogę wysłać do mengmentu bbgate.
Jedynym powodem, dla którego zamówiłem od nich, jest to, że widzę, że opublikowali w bbgate.
Chciałbym skorzystać z systemu escrow
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam, Dlaczego nie skorzystałeś z BB Escrow? Czy możesz przesłać mi zrzuty ekranu w DM? Której reklamy użyłeś do tego zamówienia? Chodzi mi o to, czy jesteś pewien, że są to telefony menedżera amaervelbio, a nie z konta wędkarskiego?
Ponieważ, jak wiem, nie mają menedżera opalenizny Jenny.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie ma takich numerów telefonów.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Jak rozumiem chronologię działań, napisałeś do Kontaktów: +86 13297909263 z ogłoszenia, a on podał inny kontakt? Muszę to jasno wiedzieć. Proszę o jasne opowiedzenie całej historii.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Rozmawiałem z jenny, jestem na moim trzecim zamówieniu z nimi nie ma problemu.Ten facet prawdopodobnie jest po prostu niecierpliwy, ponieważ trwa do tygodnia, aby po prostu wysłać, ale dla mnie zawsze dostarczane.
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Miałem 2 zamówienia od AmarvelBio i wuhan win group bez żadnych problemów, w sumie 50 kg
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
Jak wygląda Twój formularz 2b4m?
 

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
Szczerze mówiąc, mogą być zajęci, czekałem na mój numer około 8 dni, ponieważ byli zajęci po wiosennym festiwalu
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Co ta biedna agentka miała ci odpowiedzieć? Prawdopodobnie spamowałeś ją pytaniami o to, czy zamówienie zostało już wysłane lub kiedy zostanie wysłane.
Nic dziwnego, że przestali ci odpowiadać, mogę sobie tylko wyobrazić, jak irytujące musi być odpisywanie komuś takiemu jak ty.
Jeśli wysyłasz komuś pieniądze bez escrow, to przestań wariować, pogódź się z potencjalną stratą lub naucz się cierpliwości.
Firmy takie jak ta są tylko firmami spedycyjnymi, nie mają fizycznie towarów.
Zauważ, że miesiąc temu w Chinach było święto i wszystko nie działało przez ponad tydzień!
Zrobiłem kilka zamówień z AmarvelBio i przesyłki zawsze docierały.
Jeśli moderacja potrzebuje dowodów to mogę je dostarczyć.
Nie bądź oszczercą, cierpliwość jest kluczem.
Pozdrawiam.
Pamiętaj, aby przeprosić, jeśli paczka dotrze.
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Bardzo dobrze rozumiem Twoją sytuację.

Przy zakupie produktów najlepiej jest dodać szybkie informacje kontaktowe na czas.
Bezpośrednie rozmowy telefoniczne są bardziej skuteczne niż komunikacja e-mailowa.

Wykwalifikowany sprzedawca nie omieszka odebrać telefonu od klienta.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Przeczytałem wszystkie komentarze. Część z was ma rację, część się myli.
Historia w skrócie . Skontaktowałem się z Jenny, przed transakcją odpowiedziała na mój masaż w ciągu jednej sekundy, po tym, jak zapłaciłem, przestała mi odpowiadać. nieważne, kontynuuj historię. Zawarliśmy umowę
Powiedziała, że 3-4 dni otrzymam numer utworu.
Po ponad 4 dniach wysłałem jej masaż, ignorowała mnie.
Wysłałem również masaż do jej menedżera i on również nie był dostępny
Więc byłem pod presją, że mnie oszukała. Po tym, jak napisałem ten post i po tym, jak pomogli mi menedżerowie bbgate. Skontaktowali się ze mną i powiedzieli, że produkt, który chcę, został wyprzedany i mogę otrzymać zwrot pieniędzy. Teraz czekam na zwrot pieniędzy i zaktualizuję was wszystkich.
Kilka kropek
* Nawet jeśli nie mam cierpliwości, może odpowiedzieć na mój masaż
2 * jeśli nie masz produktu, sposób, w jaki bierzesz pieniądze i sposób, w jaki nie informujesz o tym
3 * jeśli wiesz, że się spóźnisz lub nie możesz dostarczyć sposobu, aby nie aktualizować klienta.

tnx ty wszystko
 
  • Like
Reactions: vis

tajira

Don't buy from me
Resident
Joined
May 7, 2022
Messages
30
Reaction score
15
Points
8
jaki produkt zamówiłeś?
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Byłeś dla niej szorstki, ona potraktowała cię tak, jak na to zasługiwałeś.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Jestem Jenny Tan, chcę wyjaśnić, co powiedział, aby nasza firma nie została zdyskredytowana , poniżej znajduje się zapis czatu WhatsApp między mną a Methylamine.

Ogólnie rzecz biorąc, od fabryki do naszego agenta wysyłkowego mijają 3-4 dni po dokonaniu płatności, ale Metylamina zaczęła naciskać mnie na numer śledzenia już drugiego dnia, a następnie 3 i 4 lutego to weekendy, ale nigdy nie przestał naciskać nawet w weekend. Zawsze odpowiadałem wcześniej, ale po tym, jak odpowiedziałem, jego wiadomości przypominały ulewę, więc nie odpowiadałem przez dzień lub dwa.

Ponieważ mam znacznie więcej doskonałych klientów czekających na moje usługi każdego dnia, już złożyłem wniosek o zwrot pieniędzy za metyloaminę. Po prostu nie ma czasu na wyjaśnianie i wyjaśnianie. Jego nieuprzejme wiadomości sprawiają, że czuję się naprawdę przygnębiony i zestresowany. Więc ciao ciao przyjacielu.
 
Last edited by a moderator:

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Pamiętaj, że po drugiej stronie też jest człowiek (bardzo często w normalnej pracy)
Chińscy dostawcy często mają klientów z całego świata i są bardzo zajęci. Nic się nie zmieni od twojego pośpiechu i spamowania, paczka nie dotrze do ciebie szybciej!
Okaż więcej współczucia dla innych, miej więcej cierpliwości, nie traktuj wszystkich z góry jako oszustów. Jeśli jesteś paranoikiem, nie wysyłaj pieniędzy bez escrow.
Może kiedyś Sierra napisze poradnik, jak działają te wszystkie fabryki w Chinach i cały ten prekursorski biznes.
Sierra wie o tym bardzo dobrze.
Pozdrawiam.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Tak jak przypuszczałem w poprzednim poście, Metylamina zachował się jak dziecko.
Powinien zostać wyrzucony ze społeczności za zniesławienie (załączony obrazek).

G.Patton

w świetle przedstawionych dowodów powinieneś zmienić nazwę tematu, aby nie wprowadzała ludzi w błąd.
Pozdrawiam
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To bardzo interesująca sytuacja. Nie ma tu dobra ani zła. Jesteśmy świadkami sytuacji, w której brak dostawców wpływa na jakość usług. Klient ma zawsze rację, nawet jeśli jest niecierpliwy. Lepiej mieć 10 pozytywnych recenzji i żadnej negatywnej, niż 20 pozytywnych i jedną negatywną.

Niemniej jednak upewniliśmy się, że Amarvelbio nie jest oszustem. Nie zmienia to jednak faktu, że podczas zawierania transakcji należy korzystać z depozytów.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Jak powiedział hizenberg
Nie ma dobra ani zła
Jenny zwróć mi pieniądze.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Pan Heisenberg jako właściciel powinien pozostać neutralny i traktować wszystkich na równi (to co zrobił - szacunek).
Każdy jednak widzi, jaki to "dramat".
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top