Charges dropped Amarvelbio: Anulowanie zamówienia

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
To bardzo interesująca sytuacja. Nie ma tu dobra ani zła. Jesteśmy świadkami sytuacji, w której brak dostawców wpływa na jakość usług. Klient ma zawsze rację, nawet jeśli jest niecierpliwy. Lepiej mieć 10 pozytywnych recenzji i żadnej negatywnej, niż 20 pozytywnych i jedną negatywną.

Niemniej jednak upewniliśmy się, że Amarvelbio nie jest oszustem. Nie zmienia to jednak faktu, że podczas zawierania transakcji należy korzystać z depozytów.
 

Methylamine

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2022
Messages
21
Reaction score
18
Points
3
Jak powiedział hizenberg
Nie ma dobra ani zła
Jenny zwróć mi pieniądze.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Pan Heisenberg jako właściciel powinien pozostać neutralny i traktować wszystkich na równi (to co zrobił - szacunek).
Każdy jednak widzi, jaki to "dramat".
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Nie mam nic wspólnego z omawianą sytuacją, ale uważam, że udostępnianie zdjęć z prywatnych czatów między sobą a klientem jest bardzo złe dla firmy, teraz te rozmowy mogą zostać wykorzystane przeciwko klientowi, jeśli organy ścigania zaangażują się na przykład w import nielegalnych prekursorów.

Jeśli istnieje potrzeba poruszenia jakiejś kwestii, należy to zrobić na osobności z administratorem, a nie publicznie. Radzę administratorom usunąć zrzuty ekranu ze względów bezpieczeństwa.
 

sierraleone

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 20, 2022
Messages
24
Reaction score
33
Points
18
Jeśli klient publicznie oczernia sprzedawcę, powinien oczekiwać, że sprawa zostanie również rozwiązana publicznie. Udostępnione zrzuty ekranu nie zawierają żadnych poufnych informacji.
Jeśli nie masz litości dla oszustów, to nie powinieneś mieć jej również dla oszczerców i żałosnych klientów.
Jeśli wymagasz profesjonalizmu od sprzedawcy, bądź profesjonalnym klientem.
 
Last edited:

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Jako dostawca doskonale rozumiem znaczenie poufności dla klientów i nie ujawniam żadnych informacji o klientach. Moje zrzuty ekranu z czatu nie ujawniały żadnych informacji o klientach. Umieściłem zrzuty ekranu czatu tylko po to, aby udowodnić to, co powiedziałem
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
To prawdziwa okazja, nie jestem pewien, co się z tobą stało, ale to podejrzane, ponieważ wszyscy inni mają pozytywne recenzje.
 

kawaii

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Interesujące. Wygląda na to, że lubicie zamawiać w Amarvel/Wingroup, której dwóch pracowników zostało ekstradowanych do USA w zeszłym roku i nadal tam przebywają. Od czasu do czasu odwiedza ich policja, nie pozwalając im wyjechać. Nawet zarejestrowali nową firmę, zmienili lokalizację i wygląda na to, że ta zła rzecz przyniosła im tak wysoką reputację. Zwariowany świat. Powodzenia, chłopaki.
 

blacklist

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 1, 2022
Messages
8
Reaction score
14
Points
3
Deals
4
Należy pamiętać, że telegram@AmarvelbioVendor nie jest prawdziwym sprzedawcą z amavelbio, to oszustka:mad:, przyszła udawać mnie:mad:(Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, jak pozbyć się tego oszusta, byłbym bardzo wdzięczny).

Jeśli chodzi o nasze amerykańskie wiadomości, odpowiadaliśmy na nie wiele razy, ale nie miało to dla nas żadnego wpływu.
Klienci mają bystre oczy i potrafią dokonać właściwego wyboru, prosimy tych ukrytych konkurentów, aby nie oczerniali nas raz za razem. :confused:

KqIcl9rMLi
 

pelicansix

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
co za stek bzdur. wszyscy ci sprzedawcy to oszuści. cała ta strona została stworzona jako gigantyczny przekręt.
 

DIRECTLABEXPRESS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 29, 2022
Messages
12
Reaction score
13
Points
13
Deals
39
Gówno wiesz! Jest tu wielu dobrych dostawców. Czy to oznacza, że jest to idealny świat, nie. Na pewno jesteś gliną i próbujesz wzbudzić strach. Idź złapać prawdziwego przestępcę, wiesz tych, którzy zabijają ludzi i gwałcą małe dzieci. Jesteś potrzebny, tylko nie tutaj.
 
  • If you charge someone with scam, you must provide proofs!
    Unsubstantiated accusations will not pass moderation! Inconclusive evidences also will not be accepted.

Top