Amfetamina z P2P (fenyl-2-propanon)

longlivehank

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
cześć yusuf, jaki jest najnowszy status? czy możesz gotować metamfetaminę?
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Witam, próbowałem to ugotować, ale nie zadziałało po 5 próbach, nie udało mi się, ale kiedy zrobiłem amfetaminę, zadziałało, myślałem, że mój p2p ma problem, ale zmierzyłem temperaturę wrzenia i był to prawidłowy p2p, chociaż mam filmik z robienia mety wyraźnie, i postępowałem zgodnie z nim, ale nic nie dostałem ...
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Czy wykonałeś hydrolizę n-formyloamfetaminy z naoh + metanolem, czy wykonałeś hydrolizę z kwasem?
Czy możesz opublikować krótką syntezę, jak przeszedłeś od p2p do amfetaminy? (z czasem reakcji i temperaturą)
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nie wiedziałem, że bazowanie jest możliwe przy użyciu NaOH + metanolu?
Więc chcesz powiedzieć, że po gotowaniu N-formy z HCl przez dwie godziny, jesteś bazowany z NaOH + metanolem?
nie rozumiem tego ???
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Ile Naoh zużywa się na 100 ml N-formy
i ile metanolu użyć do rozpuszczenia Naoh?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

to w ogóle nie ma sensu po tym, jak uzyskaliśmy ph14, jeśli ponownie dodasz niż kwas, twoje ph spadnie z powrotem do 1, również jeśli dodamy metanol ph spadnie ponownie

@HIGGS BOSSON @G.Patton

@Yusuf

przepraszam, edycja niemożliwa
 
Last edited:

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Witam, zmieszałem 40 mlp2p, 100 ml etanolu, 25% amoniaku 200 ml, folię aluminiową, 20 gramów, dla amalgamatu, ogrzewałem reakcję przez 3 godziny w temperaturze 69-80 stopni. po czym przefiltrowałem i otrzymałem białą bezolejową warstwę podstawową, 25 gramów, zrobiłem amfetaminę mieszając olej z acetonem i kapiąc kwasem siarkowym do ph6, i wstawiłem do lodówki, po wysuszeniu i zważeniu otrzymałem 8 gramów osadu białego proszku, ale gdy wyekstrahowałem amfetaminę z roztworu wodnego, który ekstrahowałem eterem naftowym, otrzymałem tylko 1 gram.... Myślę, że to jest tak, przyjaciele.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Istnieją 2 opcje podczas wykonywania Hydrolisis, pierwsza to normalny sposób starej szkoły z kwasem HCL, więc n-formyloamfetamina + 37% hcl i gotować przez 2 godziny
Druga opcja, która jest trzymana w mrocznej tajemnicy (i nie wiem dlaczego ????) to Hydrolisis z NaOH + Metanolem, więc wlewasz n-formyloamfetaminę + roztwór NaOH + Metanol do naczynia reakcyjnego, a następnie gotujesz przez 2 godziny, jak sądzę.

Ale ktoś, kto ma doświadczenie z hydrolizą z NaOH + metanolem, powinien wyjaśnić sytuację i wyjaśnić, jak to naprawdę działa
@Hank Schrader
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Wczoraj przygotowałem roztwór z 300ml metanolu + 35gr NaOH, którego rozpuszczenie zajmuje 3 godziny, ale myślę, że tak jest o wiele lepiej
Ponieważ i tak potrzebujemy metanolu na późniejszym etapie. i wtedy masz pewność, że w roztworze nie pozostała woda.

Ale myślę, że nadal potrzebujesz HCl do gotowania z N-formy przez trzy godziny.
Moja następna próba będzie po gotowaniu HCl + N-formy przez dwie godziny oddzielnie i zalkalizowana mieszanką metanolu / NaOH.
i bez toluenu, NIGDY WIĘCEJ
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nie słuchasz przyjacielu, napisałem, że są 2 sposoby Hydrolisis, znowu robisz to po swojemu, znowu ci się nie uda!
Zagotuj N-formyl z 50% roztworem NaOH + metanol, w stosunku 1:1:1, i opublikuj tutaj, jeśli odniesiesz sukces, abyśmy wszyscy nauczyli się z tego eksperymentu
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Jak przygotować roztwór NaOH za pomocą wody lub metanolu?

Pytałem również wcześniej, czy jeśli dodam roztwór NaOH do N-formy, muszę go ponownie zagotować, a oni powiedzieli, że nie
Ponieważ temperatura nie może być wyższa niż 60 ° C

Dla mnie to nie ma sensu, ale tak mówią tutaj ludzie.
Osobiście uważam, że te syntezy mogą działać tylko wtedy, gdy dodamy gaz HCL do roztworu.
ale jest to bardzo trudne do zrobienia.
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nie próbowałem robić tego sposobu hydrolizy z naoh + metanolem, więc będziesz musiał sam przeprowadzić eksperymenty
nie trzeba dodawać gazu hcl do roztworu, chodzi o siarczan amf. a nie chlorowodorek amf.
musisz tylko najpierw zrobić leuckart (który już zrobiłeś), a następnie zagotować n-formyl albo z kwasem hcl LUB naoh + metanolem, aby przeprowadzić hydrolizę
następnie przeprowadzić destylację z parą wodną końcowej reakcji i voila, powinna być czysta wolna baza.
 

turk

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Witam, w przypadku destylacji z parą wodną po prostu bierzesz czarną ciecz, czy dodajesz coś jeszcze?
Nie usuwasz wody, której używasz do naoh?
Po prostu destylujesz wszystko z parą wodną?
 

Felix34-73

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 19, 2022
Messages
39
Reaction score
14
Points
8
Czy możemy użyć eteru naftowego zamiast eteru etylowego?
 

Bartholomeus

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 23, 2022
Messages
127
Reaction score
67
Points
28

Nie mam doświadczenia z tą reakcją
więc jeśli to zrobisz, napisz tutaj na forum, abyśmy wszyscy się nauczyli.
Ta synteza musi w końcu ujrzeć światło dzienne, ponieważ zbyt długo była trzymana w ciemności w podziemnej scenie....
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
p2p- amfetamina
Czy istnieje jakaś inna skuteczna synteza?
Czy mógłbyś podzielić się bardziej wydajną syntezą?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Obawiam się, że to jest to dla amfetaminy. Benzylometyloketon jest bardziej odpowiedni dla metyloamfetaminy.
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Witaj przyjacielu, jaki jest powód, dla którego mówisz, że martwisz się o p2p do amfetaminy, czy nie jest to w literaturze, że erowid mówi, że p2p do amfetaminy może produkować 99% czystości, mimo że nadal jest racematem, czy możesz wyjaśnić.
 

jokerr

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 25, 2022
Messages
15
Reaction score
13
Points
3
Czy istnieje alternatywa dla eteru dietylowego (Et2O)?
Czy można użyć DCM?
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Nie używaj toluenu, to w ogóle nie działa.
Myślę, że destylacja parowa jest najlepsza.
Mój czarny płyn przenosi się do jasnożółtego płynu.
Ale zajmuje to dużo czasu, a moja pierwsza próba nie była tak dobra.
Miałem tylko trochę ze 100 ml czarnego płynu.

W następnej próbie użyłem kolby z 3 szyjkami, podłączyłem do niej lejek rozdzielający w kształcie gruszki i napełniłem wodą.
Powoli, kroplami, dodaję wodę do kolby, w której znajduje się mój czarny płyn.
Za każdym razem, gdy woda łączy się z czarną cieczą, powstaje para.
Parę tę odprowadzam i zbieram w cylindrze.
 
Top