Synteza amfetaminy z P2NP za pomocą Al/Hg (wideo)

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

W jakiej temperaturze najlepiej odparować izopropyl z roztworu, aby nie wpłynąć na wolną zasadę?
Przeprowadzenie destylacji z parą wodną po odparowaniu jest zrozumiałe


Myślałem, że po "pozbyciu się" izopropylu wolna baza będzie gotowa do użycia. Chcę stworzyć "A-Oil"/Amphetamine Freebase, aby stworzyć z niej pastę, a nie siarczan.
Musiałbym więc odparować izopropyl, aby był gotowy do użycia, ponieważ izopropyl zostałby dodany przez ludzi, którzy przenieśliby "A-Oil" do szybkiej pasty (z izopropylem i H2SO4).

@G.Patton wielkie dzięki za wszystko, do tej pory byłeś bardzo pomocny!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Najlepszą opcją jest użycie próżni (rotowap). Temperatura nie wyższa niż 55-60 stopni C.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Dzięki, uwzględnię to na mojej liście sprzętu laboratoryjnego :)
 

Panzerschokolade

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pierwsza próba z kwasem fosforowym: pełny sukces.
Druga próba, wszystkie te same, ale podwojone odczynniki i dodatkowe oczyszczanie mieszaniny wolnej bazy/IPA roztworem NaOH (takie samo stężenie jak w przepisie) w lejku rozdzielającym zakończyła się niepowodzeniem. Osiągnięto pH 6, papierki wskaźnikowe pozostały żółte, ale nie było osadu. Następnie dodałem trochę 99% acetonu do tej żółtawej mieszaniny po kwasowaniu i zaobserwowano biały osad. Po kilku minutach delikatnego mieszania zaczął on tworzyć jedną wielką lepką papkę. Dobrze się przefiltrowała, a po przepłukaniu acetonem pozostała lepka i śluzowata. Nie chce wyschnąć, nawet w piecu o temperaturze 105°C. Pierwsza partia była bezzapachowa i bardzo sucha. Zapach drugiej jest mocny i charakterystyczny dla amp. Co zrobiłem źle? W moim kraju nie mogę kupić kwasu siarkowego mocniejszego niż ~36%, więc go nie używam.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Wyrzuć to i zacznij od nowa, ten lepki bałagan nigdy nie wyschnie. Sugeruję dodanie alkaliów do ph 13, jak w procedurze, niezależnie od ilości, potrzebujesz pełnej separacji i ph co najmniej 13. Spróbuj lekko podgrzać kwas (dotyczy tylko fosforowego) przed użyciem, jeśli to nie zadziała, brzmi to dla mnie jak zbyt rozcieńczona warstwa fazy organicznej lub zbyt mokra faza organiczna. radziłbym użyć stałego środka suszącego i / lub destylacji z parą wodną i / lub odparowania rozpuszczalnika pod próżnią.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
należy pamiętać, że chlorkowe środki suszące są niekompatybilne z ipoh
 

Heartburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 10, 2022
Messages
18
Reaction score
13
Points
3
Na samym początku tematu HIGGS BOSSON powiedział:
Jeśli ekstrapolujemy jego proporcje na partię 2,5 kg, trzeba będzie użyć 500-litrowego reaktora. Zastanawiam się, jak będzie wyglądać szybkość reakcji i wydajność, jeśli mieszanina nitropropenu/ipa/kwasu zostanie na początku przechłodzona? Może jeśli zamiast folii użyjemy aluminiowych kulek o średnicy 0,6 mm, uda nam się spowolnić reakcję, aby zapobiec nadmiernemu wrzeniu piany i użyć mniejszego reaktora niż 500 l?
Wadą tego rozwiązania może być bardzo długi czas reakcji, a mały obszar amalgamacji ziaren Al może zmusić nas do dodania dodatkowych porcji rtęci in situ, aby utrzymać redukcję. W końcu, jeśli wolna baza jest destylowana, nie ma możliwości przeniesienia jonów rtęci do produktu końcowego.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Słyszałem, że przy skalowaniu tej reakcji zaleca się użycie jeszcze większych kawałków aluminium, aby nie zepsuć reaktora lub nie spowodować zbyt ciężkiej reakcji po dodaniu P2NP. W każdym razie, droga Al/Hg wydaje się powodować zbyt wiele problemów podczas skalowania.

W międzyczasie stwierdziłem, że trasa NaBH4/CuCL2 jest bardziej odpowiednia do produkcji na większą skalę z ponad 1 kg P2NP.
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Jak skalować tę reakcję?
To jedna z pierwszych reakcji, które przeprowadziłem, gdy zaczynałem i zrobiłem małą partię.
Jeśli chcesz zrobić partię o wadze 1 kilograma, potrzebujesz około 1 kilograma folii, która ma ogromną objętość, więc jak pracujesz z tak dużą ilością?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Powiedziano mi, że ta reakcja powinna być skalowana tylko do 100 g P2NP, w przeciwnym razie utrata wydajności byłaby zbyt duża / reakcja byłaby zbyt ciężka przy użyciu zwykłego sprzętu

Jeśli skalować, to składniki skalować liniowo
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Tak, nie wydaje się możliwe skalowanie go na więcej niż to.
Reakcja borohydryku sodu jest dobra, ale koszt sodu sprawia, że jest to nielogiczne z finansowego punktu widzenia.
 

obwiju

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 2, 2022
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Dobry dostawca. Doskonała obsługa przedsprzedażowa. Zamówienie dotarło bardzo szybko
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dekantacja: zebrać górną warstwę zawierającą bazę amfetaminy w alkoholu. Można ją nieco osuszyć bezwodnym siarczanem magnezu, a żużel można dodatkowo ekstrahować niepolarnym rozpuszczalnikiem (eter, benzen, toluen), rozpuszczalnik jest następnie odparowywany.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Czy możesz wyjaśnić tę część bardziej szczegółowo, ponieważ nie rozumiem?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Czy ktoś może mnie nauczyć, jak to wysuszyć?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Witam. Do publikacji można używać wyłącznie języka angielskiego. Przeczytaj o dekantacji w poście Dekantacja, filtracja grawitacyjna i przenoszenie cieczy.
Siarczan magnezu (MgSO4) jest dodawany do roztworu organicznego i absorbuje cząsteczki wody z roztworu. MgSO4 jest proszkiem, który po wchłonięciu wody staje się ciałem stałym. Należy dodawać MgSO4 do momentu, aż przestanie wchłaniać wodę.
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Dziękujemy
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Niż
Dziękuję
 
Top