Raport z syntezy amfetaminy (ale nieudany, szukanie rozwiązań)

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Słyszałem od ludzi, którzy mieli dokładnie takie same problemy z folią aluminiową!!! I choć reakcja prawdopodobnie powinna być tym silniejsza, im cieńsza i mniejsza jest folia na końcu, najbardziej efektywnym sposobem było rozdarcie folii aluminiowej na kawałki 2x2 do 3x3 cm, a następnie włożenie ich do elektrycznej kruszarki do ziaren kawy i mieszanie przez 20-30 sekund, aż pojawią się granulki.
Ponadto, instrukcje syntezy użyte na początku prawdopodobnie również nie były najodpowiedniejsze! Minęło kilka prób, zanim cokolwiek wyszło z syntezy! Co prawdopodobnie było bardzo zniechęcające.... :)
Następnie wypróbowałem instrukcje syntezy z filmu!!!
Z tą różnicą, że zamiast azotanu rtęci 2 rozpuszczono rtęć w kwasie azotowym i użyto tego roztworu do syntezy zamiast suchego azotanu rtęci!
Reakcja egzotermiczna jest naprawdę dość gwałtowna, jeśli nie jesteś na nią przygotowany i nie doświadczyłeś czegoś takiego w pełnej akcji! Niemniej jednak możliwe jest przeprowadzenie syntezy z 50 g P2NP przy wystarczającym chłodzeniu (i dobrym napowietrzaniu i odpowietrzaniu, moim zdaniem) można sobie z tym dobrze poradzić!
Możesz spróbować przereagować mieszaninę izopropanolu, P2NP i kwasu octowego jednocześnie.
Od PIERWSZEJ próby przeprowadzonej zgodnie z instrukcjami w filmie, wydajność po dwukrotnym przemyciu bezwodnym acetonem jest nadal bardzo zbliżona do wydajności wskazanej w filmie!!!!
Muszę wspomnieć, że żadna z osób zaangażowanych w syntezę, w tym ja, nie ma żadnej wcześniejszej wiedzy z zakresu chemii!
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Nie wykonujesz czyszczenia za pomocą ekstrakcji A/B po syntezie? Wtedy skaluje się również wszystkie zanieczyszczenia.
Mówisz o wydajności i rozdrabniasz folię aluminiową na małe kwadraty nożyczkami? Chyba nie mówisz poważnie?
To jedna z najbardziej skomplikowanych i czasochłonnych metod przygotowania folii aluminiowej.
Nie twierdzę, że się mylisz, ale w żadnym wypadku nie jest ona skuteczna.
Jeśli małe kulki z folii są tak dobre, dlaczego nie użyć granulatu aluminiowego? To byłby ideał, ale znowu nikt tego nie zaleca. Jeśli ktoś mógłby mi powiedzieć, która właściwość fizyczna jest najważniejsza dla redukcji aluminium za pomocą P2NP, bardzo by mi to pomogło.

Od mojej pierwszej próby produkcji amfetaminy też mi się udaje, czasem bardziej czasem mniej, interesuje mnie tło, subtelności na co trzeba zwrócić szczególną uwagę. Próbowałem już tyle rzeczy zmieniać nie wiedząc dokładnie po co i dlaczego, teraz to musi się skończyć, jeśli tak to musi być jakieś wytłumaczenie zmiany, różnica która ma sens i doprowadza mnie dalej do uzyskiwania zawsze tej samej ilości w tej samej jakości.

Nadal jestem otwarty na wszelkie sugestie, ale proszę o uzasadnienie, chętnie też powiem, co jest nie tak i co nie może działać i dlaczego to nie działa.
Próbowanie wszystkiego praktycznie nie ma dla mnie sensu ze względu na dużą liczbę możliwych wariantów.
Mam nadzieję, że to zrozumiecie.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Mężczyzna myje folię aluminiową po amalgelieren
3 razy wodą, co prawdopodobnie powinno wystarczyć do usunięcia wszelkich azotanów rtęci nadal obecnych...., jeśli zrobisz to uważnie!!!!
Twoja Freebase jest obecna po procesie wrzenia rozpuszczonym w IPA! W takim razie azotan rtęci powinien być rozpuszczalny w IPA, aby znaleźć się w produkcie końcowym, jeśli nadal jest obecny po umyciu folii aluminiowej lub?

A do folii aluminiowej .... wystarczy rozerwać ją na większe i mniejsze kawałki, a następnie krótko wymieszać!!!!
To jak na razie najlepsza metoda ... pomijając fakt, że pociąłbym też nożyczkami do paznokci na kawałki wielkości 0,5 X 0,5 cm, gdybym inaczej nie pozostał, gdyby to był mój problem do bramki!!!! ) Zakupiony granulat aluminiowy do laboratorium to chyba najbardziej idealne rozwiązanie, pomijając fakt, że pewnie kosztuje dwa razy więcej niż domowa folia aluminiowa, a kolejny porządek, który mógłby rzucać się w oczy nie jest pożądany.
Przepraszam również, że nie wyraziłem się wystarczająco jasno na temat pewnych szczegółów ... to nigdy nie było moim celem!
Od pierwszej próby syntezy zgodnie z instrukcjami wideo (z rtęcią w kwasie azotowym anstadt azotan rtęci 2 suchy) wydajność jest stabilna pod względem ilości i jakości ... moim zdaniem !!!! Konsumuję przez długi czas codziennie i z przekonaniem amfetaminy z tym wynikiem jestem w 100% zadowolony!!! Potrzebuję 3 do 4 małych śladów i jestem czysty, aktywny i Alkehol nie staje się problemem tak szybko!!!!
To wszystko co mam do powiedzenia na ten temat! Chciałbym wymienić cały dzień tutaj, ale mój dostępny czas jest ograniczony!
Moja rada, jeśli coś nie idzie zgodnie z oczekiwaniami z twoją syntezą ... zrób to dokładnie tak, jak w syntezie, która jest pokazana w filmie. To w każdym razie lepsze niż próba rozpoczęcia w sprawie, o której dokładnie nie masz pojęcia (zawsze zakładam mój brak zrozumienia).
Słoneczne pozdrowienia........
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Po pierwsze, sól rtęci została rozpuszczona w wodzie, po uczynieniu gotowej masy reakcyjnej zasadową, sól rtęci pozostaje głównie w fazie wodnej.
Po drugie, ZAWSZE wykonuję ekstrakcję A/B po syntezie, w której rozdzielam fazy eterem naftowym, co zapewnia całkowite oddzielenie soli.
Końcowe przemywanie acetonem również zmyje ostatnie pozostałości. Nie martwię się o rtęć.
Po prostu uruchamiam rozdrabniacz, to nie może być prostsze.
Zdziwiłbyś się, gdybyś trochę poszukał, aluminium ma prawie zawsze taką samą cenę za kilogram, bez względu na to, w jakiej jest formie, i istnieją inne sposoby zamawiania granulek poza sklepami z zaopatrzeniem laboratoryjnym.
Skorzystałbym, gdyby ktoś mi powiedział, dlaczego granulki byłyby lepszym wyborem. Przeczytaj, że za pierwszym razem z granulatu, w przeciwnym razie zawsze jest mowa o folii.
Więc uważasz, że kwas azotowy jest sekretnym składnikiem zapewniającym stałą wydajność i dobry produkt?
Muszę cię rozczarować, używam go od początku i każda synteza jest inna, czasem dobra, czasem zła, a czasem katastrofalna, więc musi to być coś innego.
Moja wiedza na temat syntezy amfetaminy składa się z tego co udało mi się wyczytać i moich kilku prób, z których prawie wszystkie dały coś pożytecznego. Tylko liczba możliwych procedur czy modyfikacji wydaje się być nieskończona, więc szukam rozwiązania, które działa dobrze.
Co mnie niepokoi w filmiku, amalgamat jest robiony inaczej niż w instrukcji, ekstrakcję wolnej bazy robię lejkiem rozdzielającym, tam niekoniecznie należy wlewać masę reakcyjną, więc filtruję wcześniej i w końcu produkt końcowy jest śnieżnobiały bez dalszego czyszczenia. Uważam, że jest to niemożliwe, każda moja masa reakcyjna była odbarwiona, a więc również wolna baza. Nadal można czyścić przed soleniem, ale byłaby to znowu inna procedura.
I nie wykonuje się ekstrakcji A / B i nie wykonuje się płukania acetonem, te dwa etapy są zawsze końcem każdej syntezy przeprowadzanej bez destylacji z parą wodną wolnej zasady.

Dziękuję za poświęcenie czasu na odpowiedź i życzę wszystkiego najlepszego. Jeśli chcesz coś dodać, zapraszam.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Reakcja zależy od jakości azotanu rtęci.
Przypuszczam, że wiele osób tego szuka. A ponieważ jest to substancja zabroniona.
Wydaje mi się bardzo mało prawdopodobne, że jakość jest wszędzie równie dobra.
Dlatego bardzo ważne jest, aby wszyscy dzielili się wszystkim tutaj na forum.
Abyś był bardziej pewny jego jakości.
Prawie nikt nie dzieli się tutaj przydatnymi informacjami.
Z tego powodu potrzeba dużo czasu i zasobów, aby to poprawić.
To musi pochodzić z obu stron. Samo branie nie działa.
Osobiście uważam, że korzystanie z forum bez założenia konta jest niewłaściwe.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Mówi się: Jeśli ktoś sprawi, że mieszanina będzie alkaliczna na końcu sól pozostanie w roztworze wodnym! Co potwierdza moją wypowiedź. Ponieważ wtedy tylko Freebase w IPA rozpuszcza się z dolnej szarej kałuży, a rozcieńczony kwas siarkowy wytrąca sól!
Co więcej, pilne jest usunięcie azotanu rtęci na końcu procedury, ponieważ nie myjesz folii aluminiowej po amalgamacji wodą ....., a następnie podczas reakcji P2NP z amfetaminą po pewnym czasie NIE WOLNO dodawać azotanu rtęci do masy reakcyjnej, ponieważ reakcja po 60 minutach najwyraźniej spada! Nie mam wcześniejszej wiedzy chemicznej i to, co tu piszę, opiera się wyłącznie na mojej własnej opinii po tym, co przeczytałem w ich raportach! Kwas azotowy moim zdaniem nie ma nic wspólnego z tajnym składnikiem, ale przyczynia się do tego, że w połączeniu z dodanym azotanem rtęci powstaje 2, jeśli się nie mylę. Wspomniałem o tym tylko dlatego, że tak się dzieje.... Nie sądzę, aby to miało jakikolwiek wpływ na efekt końcowy, jeśli używasz go prawidłowo... słoneczne pozdrowienia!!!
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Cóż, moje doświadczenie polega na stosowaniu redukcji amalgamatu aluminium PMK z nitrometanem w celu uzyskania MDMA. Wypróbowałem kilka rodzajów folii aluminiowej, ale jedyną, która dała pozytywny wynik, była wyjątkowo ciężka marka Reynolds, zwłaszcza te torby do piekarników (obecnie trudno je znaleźć). Pomimo tego, że jest droższa, jakość nadrabia to i jeśli występują inne wady, można wykluczyć możliwość bycia aluminium, używając tej marki.
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
296
Points
63
Myślę, że nie należy zgadywać przyczyny niskiej wydajności bez ustalenia pomiarów pośrednich. Ta metodologia syntezy amfetaminy wymaga pewnego doświadczenia. Łatwiej jest uporać się z przyczyną problemu szacując nieumytą wydajność.

Zauważyłem, że na wszystkich etapach zarówno baza jak i proszki wyglądają dość czysto. Autor zwraca szczególną uwagę na procedurę oczyszczania i ekstrakcji. Należy jednak pamiętać, że każda procedura oczyszczania może nieść za sobą stratę uzysku i może być niepotrzebna. Dlatego zalecam ważenie produktu przed każdym kolejnym etapem mycia. Z doświadczenia mogę powiedzieć, że wielokrotne czyszczenie produktu może znacznie zmniejszyć wydajność, ale nie wiem, czy w tym przypadku było to przyczyną.

Jaka jest aktywność otrzymanej amfetaminy?
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Dziękuję za Twoje słowa, jak mogę zmierzyć aktywność produktu?

I zawsze określam wagę teraz, przed moimi procesami oczyszczania. Spróbuję również określić ilość czystej amfetaminy po odparowaniu eteru.

Przetestowałem już produkt między różnymi etapami oczyszczania i muszę powiedzieć, że bez pełnego oczyszczenia przy użyciu ekstrakcji A/B, a następnie płukania acetonem, produkt po prostu smakuje obrzydliwie. Również na myśl o tym, co dostaję za tłustą i lepką czerwoną papkę, robi mi się niedobrze, gdy pomyślę, że zabrałem brud do siebie.
Oczywiście, jeśli zwilżysz dobre rzeczy rozpuszczalnikiem i zmieszasz z odpowiednią kofeiną i laktozą, nic z tego nie wyjdzie, ale nie o to chodzi. Potrzebuję absolutnie czystego produktu!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Cóż, jednym z najpopularniejszych sposobów jest zrobienie jednego wiersza, prawda? Następnie zgłoś się, używając około połowy słów, których chciałbyś użyć :).
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jeśli naprawdę tak łatwo jest zmierzyć aktywność produktu, licząc moją obiektywną opinię, to mogę tylko powiedzieć, że jest on bardzo silny. Wystarczą niewielkie ilości, by organizm pracował na pełnych obrotach. Nie trzeba spać, nie trzeba jeść i jest się po prostu zadowolonym z siebie i świata.
Niestety nie znalazłem jeszcze sposobu, w jaki mógłbym subiektywnie udowodnić czystość, aby móc dokonać procentowego porównania.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jedyne, co mogę powiedzieć na taką dyskusję, to:
Aluminium to Aluminium i pozostanie Aluminium, bez względu na to, jaką nazwę się na nim napisze.
Chętnie zaangażuję się w dyskusje na temat pola powierzchni czy gęstości nasypowej, ale nie tego, który producent umieszcza na nim swoją nazwę.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Nie, najprawdopodobniej jedynym realnym sposobem jest spektroskopia. Istnieją źródła internetowe, gdzie wystarczy wysłać próbkę i otrzymać profil spektroskopii z powrotem, nawet dla nielegalnych narkotyków. Oczywiście za opłatą. Ale w profilu spektroskopii można łatwo sprawdzić, czy masz jakieś piki, które nie pasują do profilu referencyjnego.
Zobaczę, czy uda mi się znaleźć źródło online.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Przepraszam, to było na tej stronie, naturalnie :).
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/analytical-laboratories.533/

Zawsze możesz łatwo określić temperaturę topnienia, ale to nie pokaże, czy są śladowe ilości zanieczyszczeń, tylko czy jesteś daleko.

Jeśli uda ci się uzyskać profil spektroskopowy, ale nie masz próbki referencyjnej, zawsze możesz znaleźć profile online wielu substancji w PubChem lub Spectrabase. Oto siarczan amfetaminy:

Krzywe są jak odcisk palca materiału. Próbka jest odparowywana, a światło jest prześwietlane przez opary. Kamera po drugiej stronie mierzy, które częstotliwości światła są pochłaniane przez opary, a kombinacja tych częstotliwości jest unikalna dla każdej substancji. Odpowiedź jest podawana jako krzywa z pikami. Następnie porównuje się te piki z pikami próbki, o której wiadomo, że jest czysta. Jeśli piki są zupełnie inne, masz coś innego. Jeśli w próbce występują dodatkowe piki, są to zanieczyszczenia.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jestem świadomy tej możliwości, wolałbym metodę, którą mógłbym wykonać sam po każdej syntezie.
Na przykład mogę przeprowadzić analizę TLC, w której mogę stwierdzić na podstawie wielkości plamy, ile amfetaminy jest obecne i / lub czy są obecne inne substancje psychoaktywne, na przykład kofeina jest również bardzo wyraźnie wskazana, ale laktoza nie.
Wadą tej metody jest to, że nie mam próbki referencyjnej, na podstawie której mógłbym stwierdzić, że moja próbka zawiera więcej, mniej lub tyle samo amfetaminy. Dostawca takich zestawów testowych TLC niestety nie zapewnia (jeszcze) sposobu na określenie dokładnej ilości, tak jak robi to na przykład w przypadku MDMA, kokainy lub THC.
Mogę tylko powiedzieć, że moje próbki wyglądają prawie tak samo, ale ich czystość niestety nie. Wykonuję analizę TLC dla każdej z moich syntez, próbki są archiwizowane, podobnie jak karty TLC, aby później móc wykonać dokładniejsze oznaczenie.
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Zgadzam się z Tobą, aluminium to aluminium i zawsze nim będzie, ale folia aluminiowa już nie. może tam gdzie mieszkasz wszystkie są dobrej jakości, ale tam gdzie ja mieszkam nie, zrobiłem test i naprawdę jest różnica między grubością a innymi produktami wchodzącymi w skład folii aluminiowej, które mogą wpływać na końcowy wynik.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Wiem, że według producenta moja folia składa się w 99,9% z aluminium. Folia jest grubsza niż jakakolwiek folia kuchenna, co powoduje wolniejszą reakcję, została pocięta na małe strzępy za pomocą niszczarki do papieru.
Gdzie popełniłbym błąd używając tej folii?
 

MidasMad

Don't buy from me
New Member
Joined
May 22, 2022
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
W twoim przypadku masz już absolutną pewność co do jakości folii aluminiowej, więc aluminium nie jest zmienną, którą należy brać pod uwagę. Być może dla innych osób, które miały podobny problem i jeszcze nie rozważały takiej możliwości, może to być zmienna, którą należy przeanalizować.
 
Top