Looking for a vendor Jacyś dostawcy RC z całego świata z wyjątkiem Chin?

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Jakieś polecane firmy oferujące tłumaczenia RC


Chińscy sprzedawcy RC myślę, że w większości są teraz oszustwami, ale europejski sprzedawca na liście forum BB nie zapewnia tych, żadnych innych sugestii dostawców?
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Substancje te nie stanowią problemu przy zakupie w Europie i Chinach, są legalne. Nie są psychoaktywne (RC), są wykorzystywane w syntezie kannabinoidów
 

rickyrick

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2021
Messages
91
Reaction score
48
Points
18
Możesz zawrzeć umowę z legalnymi chińskimi firmami chemicznymi na te chemikalia.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
co jeśli (1H-indol-3-ylo)(2,2,3,3-tetrametylocyklopropylo)metanon cas 895152-66-6?

jakikolwiek sugerowany sprzedawca może to zapewnić? ponieważ zamówiłem z Chin i nie mam teraz odpowiedzi, czasami po prostu zamawialiśmy wszystko w jednym zamiast zamawiać od wielu dostawców z wieloma chemikaliami.
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Jeśli uda ci się dostać do Niemiec, będziesz bogatym człowiekiem. Potrzebuję stamtąd 2000 litrów miesięcznie. Mam hak, potrzebuję kogoś, kto ukradnie go do USA. Zapłaciłbym dziesięć dolców za sztukę powyżej kosztów i wydatków. To niezłe żarcie. 20 stojaków miesięcznie można zrobić dobrze i zaoszczędzić na deszczowy dzień. Nawiąż tam kontakty. Warto o tym pomyśleć.
o o
 

Waterman1967

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 23, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
1
Ponadto w firmie BASF
w BASF, który jest całkiem dobrym producentem chemikaliów.
 

malayboy

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 15, 2022
Messages
58
Reaction score
35
Points
18
Przepraszam, ale nie wiem, co masz na myśli, potrzebujesz 2000L noids z Niemiec do USA?
 
Top