Question Najlepsze miejsca do dyskretnej produkcji syntetyków

beast369

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy powinienem to robić w gospodarstwie, garażu, przyczepie na odludziu...?
 

bakoi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 17, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Możesz to robić wszędzie, o ile masz pewność, że nikt nie przyjdzie. Jeśli zajmujesz się chemią na zewnątrz, uważaj na temperaturę powietrza (jeśli mieszkasz na przykład w Rosji lub na Marsie). Farma to dla mnie dobry pomysł.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Na potrzeby syntez można urządzić laboratorium w piwnicy prywatnego domu. Pożądane jest, aby dom znajdował się na obrzeżach, bez pobliskich sąsiadów. Odczynniki i sprzęt powinny być dostarczane przez garaż, aby nie były widoczne dla innych osób.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Postaraj się mieć miejsce, którego nie można do ciebie przypisać - wbrew opinii innych nie robiłbym tego w moim domu!

Być może wynajęcie garażu anonimowo (płacąc gotówką i używając fałszywego dowodu tożsamości) byłoby na razie dobrym początkiem
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
Zrobiłem to w domu i to, co powiedział kokos, nie rób tego. jeśli to zrobisz, nie mów nikomu. (użytek osobisty)
Ale jestem naprawdę zainteresowany, chcę robić małe partie 1L A, ale myślę, że my lub ja postawimy trochę stalowego sprzętu, zrobimy to kilka razy, a potem ruszymy.
Myślę, że nie jest to możliwe w przyzwoitym hotelu. może leuckart jest. więc muszę znaleźć pusty obszar, aby uruchomić generator i przekonwertować glicydan bmk i bezpośrednio gotować na parze, ale moje jaja nie są wystarczająco duże, aby udać się do Belgii, z tego co wiem, jest dużo pustej przestrzeni. Na razie szukam domów na sprzedaż lub biur.
a w międzyczasie myślę o legalnym biznesie.

powiedziano mi
To nie ja, więc wiesz,
ale już to zrobiłem
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Prawdziwa historia. Zatrzymałem się w lokalnym hotelu na kilka nocy około rok temu. Całkiem duża sieć, kilkaset pokoi, kryty / odkryty basen, sauna itp., CAŁĄ noc, co pół godziny, jak w zegarku, zaczynając od około 2:00 i kończąc o 6:00, :pokój obok mnie spłukiwał toaletę około 5 razy z rzędu, a ja czułem kwas solny lub jakikolwiek zapach, który wydziela, zły! Próbowałem to sprawdzić i zdałem sobie sprawę, że obok mnie nie ma żadnego pokoju! Na ulotkach był rozkład całego hotelu i po prostu nie było tam drzwi, a następne drzwi były warte 2 drzwi, w dół korytarza. W całym hotelu było to jedyne miejsce, które nie było modułowe między drzwiami. Prowadzili rurę w dół toalety, aby odprowadzić opary, to moja teoria. Jestem przekonany, że to wewnętrzna operacja. Tylko ktoś, kto nie spał całą noc i był w sąsiednim pokoju, mógłby to zauważyć.
 

mocnykutas

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 16, 2023
Messages
168
Reaction score
106
Points
28
niektóre leki można wyprodukować w lesie w ciągu kilku godzin, np. a-pvp 4mmc 3mmc 2mmc 4cmc 3cmc bk mdma.speed form A-Oil
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Co byłoby najłatwiejsze do wykonania?
 
View previous replies…

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Czy wiesz, czy na tym forum jest jakaś synteza bk mdma i A-PVP?
 

B3RS3RK

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 8, 2023
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Może to dziwne, ale produkowanie ich w wynajętych domach z dobrą lub improwizowaną wentylacją może zadziałać
 

Botsauto-Dutchland

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
86
Reaction score
42
Points
18
tak wynajmowane domy, które nie są na twoje nazwisko ,
użyj w pojemniku i podłącz wąż na górze i umieść go w prawdziwym syfonie (tam, gdzie woda pozostaje przed zapachem zamieszek) odpływ wody prysznic lub kuchnia. i włączaj wodę od czasu do czasu. w mieszkaniach lub gdy wiele osób jest podłączonych do tej samej rury spustowej, mogą coś poczuć.
Przynajmniej zapach nie pochodzi z (najlepiej nie twojego) domu. W każdym razie nie polecam robienia tego w domu, w którym przebywają inni ludzie. kiedy cię złapią, ukarzą cię za narażanie ludzi na niebezpieczeństwo, myślę, że nie warto, nawet jeśli wiesz, co robisz. Wystarczy rzucić Cobrę na korytarz, aby ludzie byli czujni na terrorystów, ostatnia część to żart.
Kiedy temperatura na zewnątrz jest bardziej komfortowa, myślę, że można to zrobić na małą skalę. generator paliwa lub kilka akumulatorów samochodowych do mieszania i pompy wodnej. Nigdy tego nie robiłem, ale myślę, że jest to wykonalne
 
Top