ŁATWA I SZYBKA METODA SYNTEZY BK-MDMA.

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Śmieję się tylko dlatego, że jedyną łatwą rzeczą w tym wszystkim są reakcje, sprawdziłem ten pierwszy cas# i tak, myślę, że kradniemy to, TAK JAK W BREAKING BAD! Teraz rozumiem, dobre! 🤷
 

Richardrahl

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2023
Messages
37
Reaction score
12
Points
8
2-Bromo-3,4-metylenodioksypropiofenon jest nieuregulowany w większości krajów na świecie, chyba że mieszkasz na Florydzie.
 
View previous replies…

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Końcowy proces z 500 g 2b3'4mp 390 g czystych brązowych kryształów coli BK-MDMA.
 

Attachments

  • Ek1tclWuq0.jpg
    Ek1tclWuq0.jpg
    4.6 MB · Views: 557
  • 7ZfNqpW4Rj.jpg
    7ZfNqpW4Rj.jpg
    3.8 MB · Views: 542
  • gDbkU1xEoH.jpg
    gDbkU1xEoH.jpg
    4.6 MB · Views: 529
  • VA5UHKLByM.jpg
    VA5UHKLByM.jpg
    4.5 MB · Views: 538
  • 4BaWFLbngl.jpg
    4BaWFLbngl.jpg
    4.2 MB · Views: 524
  • 78epyjGXKZ.jpg
    78epyjGXKZ.jpg
    3.8 MB · Views: 496
  • cBFpW6X2m0.jpg
    cBFpW6X2m0.jpg
    5.4 MB · Views: 951
  • fv6YiZePMg.jpg
    fv6YiZePMg.jpg
    5.4 MB · Views: 942
  • tSW0P18hQs.jpg
    tSW0P18hQs.jpg
    4.2 MB · Views: 514
  • 79S1fiI62s.jpg
    79S1fiI62s.jpg
    4.4 MB · Views: 554
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
W syntezie chemicznej mówisz, że z 500 gramów prekursora otrzymujesz 490 gramów chlorowodorku metylonu, a teraz mówisz, że z 500 gramów prekursora otrzymujesz 390 gramów skrystalizowanego metylonu, czyli tracisz 100 gramów chlorowodorku metylonu podczas rekrystalizacji chlorowodorku metylonu?
Patrząc na zdjęcia kryształów metylonu, ma on taki kolor z powodu zanieczyszczeń, ponieważ czysty metylon jest biały, jak można oczyścić te brązowe kryształy metylonu?
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
MrQTJ8gC3A


Druga partia wyprodukowana, jakość na najwyższym poziomie, testerzy woleli ją od krążących tabletek mdma.

Jedną kwestią jest to, że użyto 50 g 52190 i uzyskano tylko 7 gr produktu końcowego. Być może używaliśmy hcl metyloaminy zmieszanej z wodorotlenkiem sodu w roztworze dcm, prawdopodobnie ulatnia się zbyt dużo gazu metyloaminowego. 40% roztwór metyloaminy jest nadal w drodze, więc wydajność może się poprawić do tego czasu. Nie robiłem też ekstrakcji z warstwy wodnej, więc to też wyjaśnia. Czy użycie mieszadła magnetycznego również doprowadziłoby do gorszej wydajności?

Edycja: Dodaję również HCl bezpośrednio do DCM z roztworem wolnej zasady po wysuszeniu siarczanem sodu. Czy DCM należy odparować próżniowo, a następnie dodać HCl z acetonem, w jaki sposób doprowadzi to do innego wyniku niż metoda, którą stosowałem do tej pory?

Kolejną rzeczą, która mnie ciekawi, jest sposób oddzielania warstw za pomocą wiader? Rozumiem, że przy mniejszych ilościach można to zrobić za pomocą lejka rozdzielającego, ale w przypadku wiader wydaje się to trudniejsze do prawidłowego wykonania.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Mój przyjacielu, mam nadzieję, że nic ci nie jest, dlaczego mówisz, że ulatnia się tak dużo metyloaminy? Zgodnie z syntezą chemiczną opisaną na forum, pojemnik musi być otwarty podczas całej syntezy, więc to normalne, że gazy metyloaminowe ulatniają się, ponieważ nie wpłynie to na produkt końcowy.
Dziękuję!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Czy ktoś próbował tej syntezy? Boję się wydać pieniądze na chemikalia i nie odnieść sukcesu
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Hej, mam problem z uzyskaniem klarowności mojej wolnej bazy, myłem ją kilka razy używając h20, nadal nie jest klarowna / biała. Użyłem nawet h20 i sody oczyszczonej, ale nadal nie jest czysta.

Czy ktoś może mi pomóc?



Pominąłem również etap oddzielania warstwy wodnej i nie dodałem octanu etylu.

Wreszcie siarczan magnezu dodaje się do wiadra dla
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Jeśli twoja wolna baza została już kilkakrotnie spryskana wodą, a także wodorowęglanem, spokojnie przystąp do solenia wolnej bazy, nie jest całkowicie konieczne, aby pozostała nieskazitelnie biała, jeśli po wszystkich praniach nadal mają ciemniejszy kolor, być może błędem nie jest faza czyszczenia, być może nie cały jej prekursor zareagował i są pewne ślady zanieczyszczeń, ale później w fazie rekrystalizacji rozwiąże ten problem. Śmiało, nie zaprzątaj sobie głowy takimi drobiazgami.
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Również ile ml hci i acetonu jest potrzebne dla zasad. Rozumiem, że dodajemy, aż baza osiągnie ph 5, ale aceton 250 ml i hci 250 ml? Czy hci 350ml i aceton 150ml?
 

Sleazy2023

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 24, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Co oznacza słowo bicarbonate? Co to jest wodorowęglan?

"Być może nie cały jego prekursor przereagował i istnieją pewne ślady zanieczyszczeń".

Jeśli tak jest, musiałbym pozwolić dcm i presscor mieszać się dłużej z 40% roztworem metyloaminy?
 

bababy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy ktoś może nakręcić film na ten temat?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Właśnie otrzymałem 1 kg prekursora (CAS: 52190-28-0) 2-bromo-3′,4′-(metylenodioksy)propiofenonu od chińskiego dostawcy.
Zapłaciłem 280 dolarów za 1 kg z wliczoną wysyłką, od 25 kg zapłacę 200 dolarów za kg z wliczoną wysyłką, jest to drogi prekursor, czystość wynosi 99%, kolor jest brązowy, a format to małe kamienie i proszek.
Ma silny zapach (nie wiem dokładnie co, ale nie jest to zły zapach), format przypomina również brązowy cukier.
 

Attachments

  • SMmL4G9Z5f.jpeg
    SMmL4G9Z5f.jpeg
    5.6 MB · Views: 433

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ten prekursor, który sprzedawca z Chin wysyła, jest brudny za dużo bromu jest w środku ...... ten prekursor musi mieć ładną białą krystaliczną formę, ale jest brudnym proszkiem....
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
RewlBrtfLY
 

Attachments

  • LwfmuPeCdk.jpeg
    LwfmuPeCdk.jpeg
    6.3 MB · Views: 494

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zacząłem od 10 gramów prekursora (CAS 52190-28-0), który rozpuściłem w 50 ml DCM, a następnie dobrze wymieszałem ręcznie łyżką, aż prekursor został prawidłowo rozpuszczony, a następnie dodałem 20 ml 40% wodnego roztworu metyloaminy do rozpuszczonego prekursora i w bardzo krótkim czasie po ręcznym wymieszaniu łyżką utworzyły się 2 warstwy, Oddzieliłem warstwę wodną od bazy za pomocą pipety i dodałem 6ml octanu etylu do warstwy wodnej po krótkim mieszaniu dodałem ponownie warstwę wodną, którą wymieszałem z octanem etylu do bazy, następnie dodałem 10 ml wody do bazy, aby ją przemyć i mieszałem, aż utworzyły się 2 warstwy, ale przed dodaniem wody również utworzyły się 2 warstwy, po usunięciu wodnej warstwy bazy dodałem 2 gramy siarczanu magnezu i pozostawiłem na chwilę do wyschnięcia, następnie sprawdziłem pH i wynosiło 7, Następnie przygotowałem 9 ml roztworu 35-38% laboratoryjnego kwasu solnego z 1 ml acetonu i dobrze wymieszałem, a następnie dodałem roztwór kropla po kropli do zasady i za każdym razem sprawdzałem pH, które nadal wynosiło 7, a następnie dodałem trochę więcej roztworu i pH było mniejsze niż 1, zamiast tego powinno wynosić 5,5. W sumie dodałem około 5 ml roztworu i przekroczyłem ilość, następnie wziąłem bibułę filtracyjną, przefiltrowałem ją i podobno zostawiłem suchy chlorowodorek metylonu, następnie wykonałem test antynarkotykowy metylonu i myślę, że nie był pozytywny, nie mam pojęcia.
 
View previous replies…

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Otrzymany wynik jest zgodny z moim, rekrystalizacja pomogłaby poprawić wygląd i wyeliminować nadmiar HCl. Jeśli nie jesteś pewien, czy jest psychoaktywny i / lub bezpieczny, spróbuj zdobyć szczura laboratoryjnego i obliczyć mg/kg.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ale można docenić kolor testu narkotykowego, nie wydaje się być czerwony, jak wskazano w przypadku pozytywnego wyniku metylonu, a raczej brązowy.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Jeśli zrobił kryształ, stracił dużo produktu i bardzo trudno jest umyć brudne gówno, aby uzyskać ładne szkło.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Teraz będę musiał poczekać kilka dni, aż uformują się kryształy.
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
Normalny czas wykonania kryształu to 1 dzień
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Uważam również, że mój prekursor chemiczny (CAS: 52190-28-0) jest zanieczyszczony.
Według chińskiego dostawcy ma on czystość 99%, ale myślę, że mnie oszukał, jak mogę się dowiedzieć, to znaczy poprosić go o jakiś dokument laboratoryjny, w którym zgłasza, że wspomniany prekursor chemiczny ma taki procent czystości.
 

acidtobase125

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 1, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Cześć heineken, czy mogę prosić o kontakt na jakimś bezpiecznym szyfrowanym komunikatorze, abym mógł napisać do ciebie na pv?
 
Top