Question Brązowe kryształy metylonu (kłopoty)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Skrystalizowałem kryształy bk-MDMA, a następnie przekrystalizowałem je za pomocą dejonizowanej wody (aby były czystsze) i nadal mają brązowy kolor (przypuszczam, że z powodu zanieczyszczeń), a kryształy pachną jak metyloamina, moim celem jest, aby kryształy miały przezroczysty kolor.
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 335

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Widziałem twój wątek o tym, jak zrobić metylon, wygląda bardzo ładnie, a teraz nagle nie możesz go zrobić, dlaczego? wow
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zsyntetyzowałem już metylon kilka razy z powodzeniem,
(przetestowałem go zestawem antynarkotykowym i był pozytywny), ale otrzymuję nieczyste kryształy, metylon HCl (proszek) przed krystalizacją, jeśli otrzymam go biały i błyszczy.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Oczywiste jest, że nie udało ci się przeprowadzić syntezy i nie oczyściłeś dobrze wolnej zasady. Kiedy oddzielasz wolną bazę od warstwy wody, musisz wymieszać już oddzieloną warstwę bazy z dużą ilością wody, czyli wolnej bazy. Może to zająć kilka myć. Będziesz wiedział, że wolna baza jest czysta, gdy nie wydziela już żadnego zapachu metyloaminy i sprawdzisz, czy pH wody czyszczącej daje neutralne pH 5, wtedy będziesz miał bazę wolną od zanieczyszczeń śladami metyloaminy i będziesz w stanie uzyskać całkowicie przezroczyste kryształy.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Umyłem freebase 3 razy wodą destylowaną, nie ma sposobu na usunięcie zapachu metyloaminy, nie robiłem pH.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Z tego co wiem, prekursor, czyli 2b34m, musi być czysty, następnie 1 po 2 musi być bardzo dobra kąpiel po aminowaniu w wodzie i sodzie oczyszczonej, sama woda nie oczyści produktu z metyloaminy po zakwaszeniu, nie może być nadmiaru kwasu, a roztwór wolnej zasady nie może być podgrzewany, musi być cały czas trzymany w lodowatej kąpieli. po 4, proszek hcl musi być czysto biały, jeśli ma inny kolor - żółty lub brązowy - są zanieczyszczenia. Jeśli mamy już czysty drobny proszek hcl metylonu, możemy go skrystalizować
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minuta 0:44, jak widać kolor kryształów 4-MMC jest pomarańczowy i nie wierzę, że tak duże laboratorium syntetyzuje nieczyste produkty.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
to laboratorium nie jest 4mmc, ale 4cmc i tak, robili brudny produkt, ponieważ wtedy nie myją freebase dobrze i dostają takie brudne gówna :( Widziałem wiele popsutych laboratoriów w Polsce, ale robili dużo brudnego produktu...
to jest lab 3cmc również został zatrzymany w tym miesiącu
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Czy białe tace, które pojawiają się w filmie, są używane do krystalizacji lub rekrystalizacji leków?
Dlaczego używają wentylatorów, jaka jest ich funkcja?
Co to za rozpuszczalnik? Dlaczego stał się czarny, myślę, że jest bezbarwny, ale kiedy wszedł w kontakt z lekiem, zmienił kolor.
Dziękuję!!!
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Jaką funkcję pełnią wentylatory? W końcu pracują z chemikaliami, a wentylacja w laboratorium jest niezbędna. Tace plastynowe są używane do krystalizacji przy użyciu wody z alkoholem lub acetonem. Nie zakwaszają acetonem + hcl i nie używają filtra, ponieważ zajmuje to zbyt dużo czasu, robią kwas hcl i wodę i krystalizują od razu
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Dlaczego Polska jest głównym producentem tych leków? Nigdy nie widziałem filmów z nalotów z innego kraju w Unii Europejskiej z tak dużą ilością skonfiskowanej soli do kąpieli.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ponieważ w polsce łatwo kupić wszystkie chemikalia i wiele osób je 3cmc 4cmc teraz 4mmc nie znaleziono
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
W ten sam sposób można zrobić bk mdma, ale trzeba użyć dcm lub toulen i można użyć hcl i wody, a później zrobić kryształ.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Używam wody dejonizowanej do krystalizacji/rekrystalizacji bk-MDMA, 3 ml wody dejonizowanej na każdy gram bk-MDMA, umieszczam bk-MDMA razem z wodą dejonizowaną w małej zlewce, następnie gotuję wodę i umieszczam tę wrzącą wodę w większej zlewce, a następnie biorę małą zlewkę, która zawiera wodę dejonizowaną i bk-MDMA i umieszczam bk-MDMA w małej zlewce. bk-MDMA i umieszczam wspomnianą małą zlewkę w dużej zlewce (bez wody z dużej zlewki wpływającej do małej zlewki), a następnie mieszam ją kijem, aż bk-MDMA zostanie prawidłowo rozpuszczony, a następnie umieszczam rozpuszczoną ciecz bk-MDMA w małym plastikowym słoiku i pozostawiam na wolnym powietrzu, aż kryształy utworzą się w ciągu 48-72 godzin, aż kryształy utworzą się prawidłowo.
Przez większość czasu w plastikowym słoiku nie ma płynu, tylko suche kryształy, ale wtedy nie wiem, jak umyć te kryształy, myślę, że powinienem je umyć dejonizowaną wodą, a następnie odfiltrować dejonizowaną wodę z kryształów, a następnie wysuszyć wspomniane kryształy.
Dziękuję!!!
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Dlaczego nie syntetyzują już 4-MMC?
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
myć można tylko acetonem bez wody haha metylon i woda mieszają się razem, ale aceton nie miesza się z metylonem haha
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
ponieważ wtedy nie wiedzieli jak zrobić 4mmc i zrobili gówniane cmc
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Czy po rekrystalizacji bk-MDMA, gdy kryształy są suche, należy przemyć je acetonem?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Wyglądają na profesjonalistów, nie mam pojęcia, skoro muszą zarabiać dużo pieniędzy i mogą zatrudniać dobrych chemików.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
tak jak mówiłem, musisz mieć czysty 2b34m bez brązowej bieli, a następnie musisz umyć freebase dobrze to wszystko
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ale jak mogę mieć czysty CAS 52190-28-0?
 
Top