Question Brązowe kryształy metylonu (kłopoty)

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Skrystalizowałem kryształy bk-MDMA, a następnie przekrystalizowałem je za pomocą dejonizowanej wody (aby były czystsze) i nadal mają brązowy kolor (przypuszczam, że z powodu zanieczyszczeń), a kryształy pachną jak metyloamina, moim celem jest, aby kryształy miały przezroczysty kolor.
 

Attachments

  • Int31KT6xf.jpeg
    Int31KT6xf.jpeg
    6.9 MB · Views: 337

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
Z tego co wiem, prekursor, czyli 2b34m, musi być czysty, następnie 1 po 2 musi być bardzo dobra kąpiel po aminowaniu w wodzie i sodzie oczyszczonej, sama woda nie oczyści produktu z metyloaminy po zakwaszeniu, nie może być nadmiaru kwasu, a roztwór wolnej zasady nie może być podgrzewany, musi być cały czas trzymany w lodowatej kąpieli. po 4, proszek hcl musi być czysto biały, jeśli ma inny kolor - żółty lub brązowy - są zanieczyszczenia. Jeśli mamy już czysty drobny proszek hcl metylonu, możemy go skrystalizować
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Minuta 0:44, jak widać kolor kryształów 4-MMC jest pomarańczowy i nie wierzę, że tak duże laboratorium syntetyzuje nieczyste produkty.
 
  • Like
Reactions: Sig
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
ale jak mogę mieć czysty CAS 52190-28-0?
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
JNH0hTEpUO

Te same kryształy, po drugiej rekrystalizacji, wyglądają teraz na bardziej przezroczyste niż wcześniej i mają jaśniejszy brązowy kolor.
 

BitcoinScam

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2023
Messages
56
Reaction score
30
Points
18
więcej czasu myjesz acetonem i możesz uzyskać prawie czysty kryształ
 
View previous replies…

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Po krystalizacji/rekrystalizacji, w jaki sposób kryształy są przemywane acetonem i w jakich ilościach? Wziąłem małą zlewkę i dodałem trochę acetonu i kryształów bk-MDMA, a następnie odfiltrowałem aceton z kryształów bk-MDMA za pomocą bibuły filtracyjnej.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Czy zrobiłem to dobrze?
 
Top