Question Czy mogę zrobić MDMA z lekami takimi jak Vyvanse, ritalin lub adderal?

kamkam@

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 7, 2024
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Mam dostęp do leków takich jak modafenil vyvanse adderal i mam doświadczenie w produkcji wkładów edibales i vape thc, wiem, że jestem zainteresowany zrobieniem MDMA lub ectasy lub różowej kokainy, dawki, którą ktoś mógłby mi pomóc. czy to możliwe? jako biznesmen w dziedzinie konopi indyjskich jestem ciekawy, czy mogę wytwarzać narkotyki z lekami ADHD?
w moim kraju vyvanse kosztuje około 10 $ za 70 mg x 30, jest tak tani i wspierany przez rząd, a ja chcę zarabiać w tej sytuacji
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
376
Points
63
mdma i powiedzmy ritalin mają pewne podobieństwa chemiczne, ale naprawdę trudno byłoby zrobić molly w ten sposób. nie warto imo. ktoś mnie poprawi, jeśli się mylę

Różowa kokaina/tusibi to po prostu mieszanka różnych narkotyków, więc myślę, że wystarczy wrzucić tam leki na ADHD i inne gówno i upewnić się, że jest różowy lol.
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
144
Reaction score
102
Points
28
mdma i powiedzmy vyvanse są chemicznie podobne, ale przejście jest trudne, więc nie są wytwarzane w ten sposób, taniej kupić mdma. Powinieneś sprzedać swoje tanie kapsułki Vyvanse dex.amph tutaj. Oryginalne Tussi to połowa 2CB i coli. 2CB można dostać tanio
 

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Jeśli znajdziesz sposób, zrób małą ilość, przetestuj ją i wykonaj próbne uruchomienie.
 
Top