Zmiany w zasadach forum

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Myślę, że przydomek "nie kupuj ode mnie" jest zbędny i zniechęcający. Każdy, kto kupuje na tej stronie, powinien przeczytać zasady, które dość jasno stwierdzają, że sprzedawcy i producenci są zatwierdzonymi sprzedawcami, więc każdy, kto nie wyświetla tabliczki wskazującej na jedną z nich, nie jest zatwierdzony przez witrynę do sprzedaży.
Czuję się, jakbym dostał czapkę krasnoludka i z góry usiadł w kącie.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Nie doceniasz łatwowierności i głupoty ludzi. Chcemy chronić takich ludzi przed wszelkiego rodzaju oszustwami.
 
View previous replies…

BevItUp

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 6, 2023
Messages
74
Reaction score
61
Points
18
Masz rację. Gdy tylko nielegalne stało się zabijanie irytujących ludzi... wszystko poszło z górki. 😠
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nie ma problemu z przesłaniem, ale sformułowanie jest z pewnością pechowe, dla rozsądnych ludzi* może to brzmieć nieco niehonorowo. Poza tym całe doświadczenie pokazuje, że takie rzeczy nie odstraszają nikogo o złych intencjach, a raczej irytują tych uczciwych.

*rozsądni ludzie to połowa Azji i cała Polska ;)
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Podoba mi się fakt, że masz status tytułu nie kupuj ode mnie, to wyjaśnia, kto jest sprzedawcą i producentem. Wszelkie transakcje dokonywane z osobą, która ma status Nie kupuj u mnie, są wyraźnie na własne ryzyko i zaufanie.

Poza tym patrzę na to, jak długo dana osoba ma swoje konto. Czy są rezydentami lub członkami, a następnie jaką aktywność mają tutaj. Otwarta natura profili tutaj, aby zobaczyć te informacje, może pomóc w zaufaniu osobie. Widzę to tak, że wszyscy jesteśmy w większości przyjaznymi nieznajomymi.

Jest też aspekt chemii, ludzie z niewielkim lub żadnym doświadczeniem byliby całkowicie upokorzeni na innych stronach. Tylko za zadawanie pytań wykraczających poza ich umiejętności, tutaj jest o wiele bardziej wyrozumiały i chodzi o bezpieczeństwo, edukację i nie ostracyzm osoby, która zadaje pytania.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Najważniejszą rzeczą jest to, aby wszyscy członkowie byli bezpieczni, co moim zdaniem administratorzy starają się robić jak najlepiej
Kolejną rzeczą jest to, że wszystkie syntezatory tutaj są dostępne gdzie indziej, ale to, co czyni to miejsce wyjątkowym, to to, że otrzymujesz wewnętrzne wskazówki, jak robić je lepiej, kupując ludzi, którzy mieli doświadczenie w ich robieniu.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Również możliwość uzyskania niezbędnych chemikaliów bezpośrednio na forum jest świetna :)
 
View previous replies…

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Zawsze jest to ryzyko :) Cieszę się, że mam dobrych dostawców moich prekursorów i mogę sobie wyobrazić, że jest to kłopot dla kogoś, kto dopiero zaczyna... wiele testów i rozczarowań. :D
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Bardzo prawdziwe jest to, że to forum jest darem bożym, walczyłem przez 4 lata, wiążąc dostawcę prekursora, ponieważ byłem bardzo zainteresowany tajną chemią, a najlepsze jest to, że ten status zmniejszy liczbę oszustw, uwielbiam majestatyczne modele ogrodowe vendit
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Naprawdę tak jest!

O co chodzi z tym majestatycznym ogrodowym modelem vendingowym? Co to za miejsce?
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Jest w pełni oparty na zaufaniu, nie ma escrow, to psychodeliczne forum dw, są nowym sprzedawcą, zaufanym sprzedawcą i supergwiazdą, jeśli dobrze pamiętam, sygnał musi zostać zatwierdzony przez administratora, zanim uzyskasz dostęp do forum.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
To interesujące :) Masz dla mnie link?

W pełni oparte na zaufaniu brzmi dla mnie bardzo psychonautycznie :D
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Odnośnie punktu 4, rozwiązanie grup:
Przyznaję, że zawartość grup powinna być dostępna dla wszystkich członków. Ponadto wszystko, co jest publikowane na takim BB, jest domeną publiczną. na stałe i niczyją własnością, ilekroć właściciele forów zapominają o tym i zaczynają wierzyć, że są właścicielami treści publikowanych przez użytkowników, jest to początek końca. Można to zaobserwować na przykładzie reddita.

Tak więc również zawartość grup nie powinna być ukrywana, uprawnienia do publikowania powinny pozostać ograniczone do członków grupy, istnieje wiele dobrych powodów i są one wystarczająco oczywiste, chodzi o jakość dyskusji i możliwość skupienia się na konkretnych aspektach, takich jak czystość produktu nad krótkoterminowym zyskiem. Albo zysk ponad wszystko inne, czemu nie.

thx
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Dzień dobry.
Dlaczego mój status producenta zniknął?
Otrzymałem go i wyjechałem służbowo na wakacje,
Po przyjeździe mój status nie został odnaleziony. Wysłałem wszystkie zdjęcia laboratorium
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Dlaczego potrzebujesz statusu producenta na naszym forum?
 
View previous replies…

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Jestem producentem, to bardzo proste.
Jeśli są poważne propozycje, to jesteśmy gotowi współpracować i dostarczać prekursory oraz szkolić ludzi na wzajemnie korzystnych warunkach. Przez te wszystkie miesiące otrzymywałem niepoważne listy w osobistych wiadomościach, w których ludzie nie rozumieją, czego chcą.
Udowodniłem ci, że jestem producentem prawie wszystkich substancji, które są wykorzystywane komercyjnie.
Jako zwykły użytkownik, osoba nie zasługuje na należytą uwagę ze strony innych. Producent to inny poziom.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Witaj, Hank. Zasady zostały zmienione, jak widać. Teraz, aby uzyskać taki status, trzeba mieć ogłoszenia z wyprodukowanymi substancjami w BB Market lub BB Listing. Nie ograniczamy możliwości publikowania towarów luzem.

Jeśli chcesz go odzyskać, opublikuj ogłoszenia ze swoimi produktami na rynku.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
W ten sposób tracicie doskonałych chemików, którzy zarabiają na szkoleniu ludzi i sprzedaży odczynników, z tego co wywnioskowałem, teraz producent jest zmuszony sprzedawać tutaj na forum narkotykowym. Wielu producentów robi to z pasji, a nie dla zysku i kłopotów z prawem, sprzedając jakiemuś ćpunowi, który ma 18 lat. Potem idzie na policję i zaczyna dochodzenie. Jeśli taka będzie polityka to nigdy nie będzie to forum dla ludzi z pasją tylko dla cpunów i dilerów którzy w ogóle nie znają się na chemii i chcą żebyś był jak pablo escobar hahah
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Hej BB team :)

Dużo myślałem o decyzji usunięcia grup z forum.

Rozumiem, jak ważne jest lepsze moderowanie komercyjnej sekcji forum, a zatem zakazanie grup komercyjnych.
Ale co z grupami lokalnymi lub zwykłymi grupami społecznościowymi?

Czy ich utrzymanie nie byłoby korzystne dla społeczności, ponieważ często są one miejscem, w którym nowi użytkownicy mogą łatwo znaleźć kontakty w swoim kraju lub obszarze specjalizacji.
Wydaje mi się, że utrzymanie grup społecznościowych + grup lokalnych i raczej wprowadzenie moderatora, który może uważnie obserwować działania w grupach, przyniosłoby forum więcej korzyści niż po prostu zakazanie wszystkich grup :)

Pozdrowienia,

Gordon
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
To dlatego pojawiły się zespoły. Myśleliśmy o tym samym.
Problem polega jednak na tym, że nie jesteśmy w stanie moderować ich jakościowo. Wolelibyśmy otworzyć osobny dział na forum dla każdej grupy językowej/kraju.
Ale aby to zrobić, trzeba znaleźć kogoś, kto jest w stanie moderować sekcję. Wykupić reklamy, wypromować forum na lokalnym rynku. W pełni poświęć się tej pracy. Ta działalność nie powinna być hobby, powinna być głównym zajęciem.

Jeśli jesteś na to gotowy, prześlij swoją strategię rozwoju, a omówimy warunki współpracy.
 

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
364
Reaction score
680
Points
93
Deals
65
Miło słyszeć, że jesteś otwarty na dyskusję o takich rzeczach.

Myślę, że najlepiej będzie omówić wszystko w DM :)

Miłego dnia!
 
Top