Synteza kokainy z tropinonu

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Ta synteza kokainy została odnotowana z Psychedelic Chemistry autorstwa Michaela Valentine'a Smitha (strona 140-144).

<b> Przygotowanie 2-karbometoksytropinonu z tropinonu </b>.

(1) Mieszanina 1,35 g metanolanu sodu, 3,48 g tropinonu, 4 ml węglanu dimetylu i 10 ml toluenu.
(2) Refluksować ½ godziny, schłodzić do 0° i dodać 15 ml wody zawierającej 2,5 g NH Cl.
(3) Ekstrahować 4 x 50 ml CHCI2, osuszyć i odparować w próżni, a olej rozpuścić w 100 ml eteru.
(4) Przemyć dwukrotnie mieszaniną 6 ml nasyconego wodnego węglanu potasu i 3 ml 3N wodorotlenku potasu (wysuszyć i odparować w próżni eter w celu odzyskania nieprzereagowanego tropinonu).
(5) Zebrać olej, który oddziela się w nasyconym wodnym NH4Cl i ekstrahować go CHCI2.
(6) Wysuszyć i odparować w próżni, aby otrzymać olej rozpuszczony w gorącym acetonie.
(7) Schłodzić, dodać trochę wody i rozetrzeć, aby rozpocząć wytrącanie 1,5 g 2-karbometoksytropinonu.

<b> Przygotowanie metylolecgoniny z 2-karbometoksytropinonu </b>

(1) Refluks 2-karbometoksytropinonu i NaBH4 w metanolu przez sześć godzin, aby uzyskać 50% metylekgoniny.

<b> Przygotowanie kokainy z metylekgoniny </b>

(1) Mieszać i ogrzewać mieszaninę 4 g metylogoniny, 36 ml benzenu, 1,6 g węglanu sodu i 7 ml benzoilu-Cl przez dziesięć godzin w temperaturze 96-100°C.
(2) Odparować w próżni, schłodzić do 0° i dodać 40 ml wody z lodem.
(3) Zakwasić HCI do pH 5 i ekstrahować 3 x 20 ml eteru.
(4) Zneutralizować wodny roztwór 20% NH4OH, aby oddzielić olej, z którego po odstaniu wytrąca się kokaina.

Czy ta synteza do produkcji syntetycznej kokainy nie wygląda na łatwą? Wszystkie prekursory są łatwo dostępne na rynku i tanie.

Proszę o rzucenie światła na temat /u/HEISENBERG , /u/G.Patton , /u/William Dampier .
 

prophetmohammed

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 20, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy wypróbowałeś tę metodę? Czy możesz udostępnić samouczek wideo?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Zdecydowanie spróbuję i udostępnię samouczki wideo

Ponieważ jest to poważnie niezbadana rzecz.
Jeśli jest to możliwe, koszt produkcji kokainy wyniósłby około 500-700 USD.

Również jestem tym zainteresowany.
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Tak, będzie produkować kokainę Racemic. Ale jest ona prawie tak samo silna jak kokaina.

Nie wiem nic o pseudokokainie. Czy masz jakieś informacje lub bardziej szczegółowe materiały na ten temat? @Hank Schrader
 

baggedbread

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
@thankyou888 od lat sprzedają różne odmiany "synthacaine" na clearnet sights...
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Większość forów darkweb RC ma syntezę kokainy, jest to właściwa formuła, ale wydajność będzie dość niska, więc polecam zrobienie tego z rośliny, nie jestem ekspertem od kokainy, ale liście koki są lepsze
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jeśli uzyskamy wydajność nawet na poziomie 50%, to biorąc pod uwagę cenę kokainy i cenę odczynników, produkcja będzie bardzo tania.
 
View previous replies…

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Uzyskaliśmy bardzo wysoką wydajność. Przetestowaliśmy to jako użytkownicy. Jest bardzo silny. Wysłaliśmy próbkę do kontroli energetycznej. Kiedy otrzymamy wyniki, zaktualizujemy je.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Czym jest kontrola energii? Analityczne testy laboratoryjne, mam rację? Ile to jest 3,48 g tropinonu?
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Tak, laboratorium analityczne. Uzyskaliśmy wydajność na poziomie ~30%
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Czy policzyłeś wydajność w molach?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Witam. Nie znalazłem żadnych wiarygodnych danych na temat możliwości syntezy kokainy z tego prekursora.
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Proszę o podanie wyników.
Jestem tym bardzo zainteresowany.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak, użyj tego. Jest na sprzedaż na rynku. To nie wytwarza karboksylanu ani estru etylowego, o ile mi wiadomo. Tworzy analog kokainy. W Google scholar jest naprawdę dobra synteza 2-cmt
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
Jak nazywa się substancja końcowa w normalnych słowach? Musi to być nazwa stworzonej rzeczy czy ?
 
Top