Synteza kokainy z tropinonu

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Zdecydowanie spróbuję i udostępnię samouczki wideo

Ponieważ jest to poważnie niezbadana rzecz.
Jeśli jest to możliwe, koszt produkcji kokainy wyniósłby około 500-700 USD.

Również jestem tym zainteresowany.
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Większość forów darkweb RC ma syntezę kokainy, jest to właściwa formuła, ale wydajność będzie dość niska, więc polecam zrobienie tego z rośliny, nie jestem ekspertem od kokainy, ale liście koki są lepsze
 

thankyou888

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2022
Messages
28
Reaction score
28
Points
3
Jeśli uzyskamy wydajność nawet na poziomie 50%, to biorąc pod uwagę cenę kokainy i cenę odczynników, produkcja będzie bardzo tania.
 
View previous replies…

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Proszę o podanie wyników.
Jestem tym bardzo zainteresowany.
 

Tetrachlor

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Mamy kilka pytań.

Redukcja 2cmt za pomocą NaBH daje 50% eme. Jaka jest reszta?

I jak oddzielić eme od tej mieszaniny do dalszego wykorzystania?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Różnica między nimi polega na tym, że karbinol w 2-cmt jest zastąpiony przez hydroksyl. 2-cmt zyskuje 1 wodór. Inne prawdopodobne wytwarzane związki to metaborohydrat sodu i wodór gazowy (H2)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
to jest to, czego szukasz........

Do wysuszonej w piecu kolby okrągłodennej o pojemności 100 ml dodano 1,00 g (4,25 mmol) estru metylowego (+)-ekgoniny HCl z 7 ml suchej pirydyny i mieszano w łaźni lodowej. Reakcję zabezpieczono przed wilgocią argonem. W ciągu 5 minut dodawano kroplami roztwór 0,8 ml (6,85 mmol) chlorku benzoilu w 5 ml pirydyny. Po zakończeniu dodawania usunięto łaźnię lodową i mieszano reakcję przez 24 h pod argonem. Dodano suchy aceton (200 ml) i przefiltrowano zawiesinę przez filtrację ssącą. Surowy chlorowodorek (+)-kokainy przemyto dodatkowymi 100 ml suchego acetonu. Produkt wysuszono, uzyskując 1,28 g (89%). Chlorowodorek rozpuszczono w 20 ml wody, doprowadzono do pH 8 za pomocą 5% wodorotlenku amonu i ekstrahowano 4 razy 50 ml chlorku metylenu. Rozpuszczalnik wysuszono nad siarczanem sodu i odparowano w próżni. Wolną zasadę rekrystalizowano z eteru dietylowego i eteru naftowego otrzymując 1,01 g (78%) czystej (+)-zasadowej kokainy, [α]D24 +35,8° (c=1, 50% wodny EtOH), mp 96,0-97,5°C. Literatura48 wymienia (-)-enancjomer przy [α]D24 -35° (c=1, 50% wodny EtOH), mp 98°C.

Racemiczna i (-)-kokaina mogą być syntetyzowane przy użyciu tej samej procedury benzoilowania i oczyszczania przy użyciu odpowiednio (+)-EME i (-)-EME.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Różnica między nimi polega na tym, że karbinol w 2-cmt jest zastąpiony przez hydroksyl. 2-cmt zyskuje 1 wodór. Inne prawdopodobne wytwarzane związki to metaborohydrat sodu i wodór gazowy (H2)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Główne metabolity kokainy wykrywane w moczu to
Benzoiloekgonina
Metyloester ekgoniny
1 wymaga jedynie estryfikacji (redukcji i metylacji)
2 wymaga jedynie benzoilowania opisanego powyżej.

Nie mówię, żeby poddawać swoje siki recyklingowi, ale. Można
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Istnieją 4 chiralne węgle dla 8 możliwych izomerów, Niezależnie od tego, jakiej wydajności oczekujesz, podziel ją przez 8
LwJPBhFZb7
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Trochę boję się pomóc.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Jestem bardzo zainteresowany obejrzeniem filmu na ten temat. Wygląda na to, że OP przynajmniej raz przeprowadził syntezę. Czy opublikujesz wyniki z EC lub podasz nam proporcje izomerów? Jaki był koszt produkcji? Jeśli izomery są podobne do kokainy, ale nie są kokainą, jaką wydajność zgłaszasz? Jeśli produkt zawiera izomery kokainy, to tak naprawdę nie jest to kokaina, tylko mieszanka.

Moglibyśmy pozyskiwać ją z roślin, ale nie wszyscy mieszkamy w Ameryce Południowej. Moglibyśmy wytwarzać podobne narkotyki, ale jeśli wytwarzamy podobne narkotyki, to imo istnieją już lepsze narkotyki.

Czy ktoś może odpowiedzieć, czy ta droga jest opłacalna na małą skalę, jeśli nie planuje się z niej czerpać zysków? Ile zajęłoby wyprodukowanie, powiedzmy, 30 gramów?
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Najlepsze, co mogę zrobić 🤷🏻‍♂️
 

Attachments

  • vTUxDL6Gaj.jpeg
    vTUxDL6Gaj.jpeg
    268.6 KB · Views: 165

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Czy możliwa jest synteza metylekgonidyny z metylekgoniny?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Mój błąd, przeczytałem to od tyłu. Obejmuje to redukcję i hydroksylację, ale nie znam ścieżki.
 
Last edited:

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Dla mnie to było zbyt trudne haha
Analogi kokainy takie jak RTI-31 były interesujące i chciałem spróbować je zsyntetyzować.
W każdym razie, dziękuję bardzo!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
CHINY sprzedadzą ci 2-cmt, który jest tylko kilka reakcji dalej. Dostałem od nich ofertę cenową, ale nie mogłem sobie na nią pozwolić, obawiając się, że nie dam rady. Wycenili mnie na 150$ za próbkę 10g. Więc prawdopodobnie patrzysz na... idk, $10,000 kg?
Wiem, że to działa, ponieważ około 1 na 200 próbek testowanych przez drugs-data, gdzie wysyłasz je pocztą i płacisz 100 $, to syntetyczna kokaina.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Jeśli chcę syntetyzować z 2 cmt, jaka jest procedura?
Wszelkie przykłady byłyby pomocne...
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Pisałem o tym powyżej lub w innym wątku na ten temat. Reakcja alkilowania (metylowania) i estryfikacji Fischera to 2 reakcje. Przykłady można znaleźć w prawie każdym schemacie syntezy kokainy. Nie sugerowałbym jednego nad drugim na podstawie tego, że tego nie robiłem.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Dobrze. Dzięki!
Poszukam więcej i przeczytam poprzednie posty.
 

Germanium

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Sep 20, 2022
Messages
23
Reaction score
4
Points
3
Ta strona opisuje sposób syntezy, ale osobiście wątpię, czy to zadziała.

Projekt ścieżki syntezy
Ścieżka syntezy metylekgonidyny obejmuje konwersję estru metylowego ekgoniny do metylekgonidyny poprzez szereg reakcji chemicznych.

Materiały wyjściowe
Ester metylowy ekgoniny, jodek metylu, wodorotlenek sodu, kwas solny, wodorowęglan sodu, etanol.

Reakcja
Etap 1: Ester metylowy ekgoniny reaguje z jodkiem metylu w obecności wodorotlenku sodu, tworząc ester metylowy N-metylowej ekgoniny.
Etap 2: Ester metylowy N-metylowej ekgoniny jest następnie hydrolizowany kwasem solnym z wytworzeniem N-metylowej ekgoniny.
Krok 3: N-metyloekgonina jest następnie poddawana reakcji z wodorowęglanem sodu i etanolem, tworząc metyloekgonidynę.
 
Top