• Welcome to the US section of the forum. Remember that posting contacts (jabber, telegram, signal and others) will result in a permanent ban! If you decide to buy or sell something without using escrow and lose money, we can't help you.

Dead Drop Dead Drops w USA - w jakim mieście?

The best city for dead drops?

  • New York

    Votes: 9 22.0%
  • Los Angeles

    Votes: 5 12.2%
  • Chicago

    Votes: 7 17.1%
  • Houston

    Votes: 3 7.3%
  • Phoenix

    Votes: 2 4.9%
  • Philadelphia

    Votes: 4 9.8%
  • San Antonio

    Votes: 0 0.0%
  • San Diego

    Votes: 4 9.8%
  • Dallas

    Votes: 3 7.3%
  • Austin

    Votes: 4 9.8%

  • Total voters
    41

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nie próbuję być obraźliwy, Gordon, po prostu zabrzmiało to tak, jakbyś robił martwe krople mety, a cena mety jest bardzo niska, ponieważ kartele próbują zniszczyć całą konkurencję i odnoszą sukces. Po prostu próbowałem ci pomóc, człowieku, dlaczego miałbym być słony, kiedy próbuję ci pomóc w czymś bardzo ważnym dla przetrwania mnie i mojego. Starałem się być bardzo konkretny, ponieważ pierwsze kilka wiadomości, które wymieniliśmy, nie wyglądało na to, że zostałem zrozumiany, to wszystko.
 

Raz

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2022
Messages
17
Reaction score
25
Points
3
Tak, ale cały produkt pochodzący z Meksyku jest do bani. Chętnie zapłaciłbym 100 dolarów za gram, gdyby to był prawdziwy towar. Irytujący jest pośrednik, który nie dba o to, czy to śmieci, chcą tylko pieniędzy i sprzedadzą wszystko i powiedzą, że wszystko jest dobre, o ile zarobią dolara. Tak wygląda podaż w USA od około 2018/2019 roku. Każdy, kto wejdzie z prawdziwym, mocnym, czystym towarem, przejmie rynek w mgnieniu oka.
 

zaners

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 13, 2023
Messages
45
Reaction score
7
Points
8
Potrzebujesz kropli w okolicach Chattanooga Tennessee?
 

frankenstein666

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 9, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Nowy Orlean to największe imprezowe miasto na świecie, a my kochamy nasze narkotyki
 

VeniuviusVespa

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 30, 2023
Messages
13
Reaction score
8
Points
3
Przydałyby się też dzielnice Chicago, żebym nie musiał wjeżdżać do tego piekła i znowu dostawać narkotyków od policji.
 

KingCharles1

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Atlanta ma duży niespełniony rynek 4-MMC
 

captain

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Oct 19, 2023
Messages
22
Reaction score
6
Points
3
Jakieś martwe punkty w Orlando?😬
 

terminus

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 10, 2024
Messages
5
Reaction score
11
Points
3
Wisconsin, Minnesocie i Michigan z pewnością przydałoby się trochę miłości.
Milwaukee, WI
Appleton, WI
Grand Rapids, MI
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pm me if anyone is willing to do dead drops in denton texas (like an hour away from dallas) 😽
I need stims
 
  • Like
Reactions: vis

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Jechałem kiedyś do Teksasu w podróż służbową. Kilka pistoletów w bagażniku wypożyczonego samochodu, bo wiesz, to Teksas. Zauważyłem policjanta śledzącego mnie na międzystanowej przez wiele mil. W końcu mnie zatrzymał. Posadził mnie na przednim siedzeniu swojego radiowozu. Minęło kilka minut. Potem powiedział mi, że mogę jechać. To było dziwne.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Założę się, że we wszystkich tych miastach jest spora liczba klientów
 

Sly4Stkn

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Obszar Stockton California.... reprezentujący dużą populację w stosunku do miast w pobliżu. Wszystkie trzy środki transportu tutaj port wodny do obszaru zatoki koleje poprzeczne i lotnisko. Silne zarobki tutaj ... jesteśmy gotowi do pracy, uderz do mnie
 

Brujo222

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jakieś martwe punkty w Tampa?
 

Stars and sea

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 9, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
1
Jeśli produkty są dostępne w Stanach Zjednoczonych, proszę o kontakt
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
To tylko moje anegdotyczne doświadczenie, ale nie sądzę, by dead drops łatwo przyjęły się w Ameryce.

Po pierwsze, jest to mniej bezpieczne dla klienta. Nie są do tego przyzwyczajeni, więc naprawdę trzeba by ich zachęcić, może małą próbką lub zniżką dla kupującego po raz pierwszy, ale ludzie są bardzo nieufni, gdy dają pieniądze bez produktu w ręku.

Po drugie, chyba że jest to bezpieczna aplikacja do przesyłania wiadomości, która jest tylko tak bezpieczna, większość nie będzie się tym przejmować. Chcą po prostu zadzwonić i mieć kogoś, kto się pojawi lub podrzuci to, czego chcą. Wygoda jest najważniejsza, a martwe punkty są mniej wygodne niż dostawa.

Jest to możliwe, ale wymaga czasu i dużego wysiłku.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Myślę, że niektóre wiejskie miasta przy niektórych z tych dużych byłyby dobrym pomysłem
 

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Karolina Północna jest uśpiona od lat... Jeżdżę w górę iw dół wschodniego wybrzeża i w wieku ×× wiem wystarczająco dużo o terytorium i tym, co jest najbardziej popularne w każdym stanie, ale mogę dostrzec wszystko
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Imo, myślę, że kluczem jest tutaj określenie skali, z którą pracujesz.

Małą i średnią skalę, od gramów do uncji, można łatwo osiągnąć zarówno na obszarach wiejskich, jak i miejskich. Oba rozwiązania mają swoje wady i zalety. W przypadku małych ilości ludzie rzadziej będą chcieli jechać więcej niż 20 minut na gramy, imo, uncje 30 jest do zniesienia.

W przypadku kilogramów i więcej, myślę, że musi to być na obrzeżach dużego miasta. Nie jestem ekspertem, ale szansa, że ktoś natknie się na funt lub funty jest zbyt duża, a w pewnym momencie nie można łatwo ukryć rzeczy, ale to duża waga.
 
Top