Martwe punkty czy przesyłka pocztowa?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Co jest wygodniejsze i bezpieczniejsze dla sprzedawcy i kupującego?
Podaj dwie odpowiedzi (z punktu widzenia sprzedawcy i z punktu widzenia kupującego)
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Myślę, że to pytanie jest błędne.
Przesyłka pocztowa jest "wygodna", ale mniej bezpieczna.
Martwe zrzuty są "bezpieczne", ale nie wygodne.
Dla obu stron.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Nie wiem... Mam doświadczenie z obydwoma i moim skromnym zdaniem martwe zrzuty są bezpieczne i wygodne, a dostawa pocztą jest niewygodna, czasochłonna i niebezpieczna.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Dead drops są bezpieczne i wygodne, jeśli mieszkasz w środku wszystkich swoich klientów. Kiedy jesteś nawet trochę oddalony, nakłanianie ludzi do pokonywania dużych odległości w celu ukrycia rzeczy w miejscach, których nie znają, jest gorączkowe. Również pokonywanie dużych odległości w celu znalezienia rzeczy, które zostały tam pozostawione, jest ogromną niedogodnością.
Moje najbliższe "rozsądne oczekiwanie na upuszczenie" znajduje się około 10 mil stąd.
Nie jest bezpiecznie jeździć z towarami na duże odległości, nie jest dobrze podjechać do czegoś, rozejrzeć się i odjechać.
Podoba mi się pomysł zrzutów, ale nie widzę możliwości, by były one możliwe w mojej okolicy.
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
Mamy na myśli... ten facet powiedział to najlepiej. Martwe krople są złe, usługi pocztowe są fajniejsze i bardziej latają.
 

curious

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Pamiętajmy też, jak przyłapano Roberta Hansena. Martwe upuszczenie tajnych dokumentów. To nie tak, że ktoś nie może po prostu czekać, aż się pojawisz... IMO nie ma większych korzyści w porównaniu z usługami pocztowymi. Po prostu więcej jeżdżenia z rzeczami, których prawdopodobnie nie chcesz mieć przy sobie.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Drogi Heisenberg ma rację. Deaddrop to idealne rozwiązanie zarówno dla kupującego, jak i sprzedającego. Jednak wielu znajomych moich znajomych zostało przyłapanych na korzystaniu z systemu pocztowego. Nadal nie rozumiem, co jeszcze chcesz wiedzieć.
 
View previous replies…

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nie jestem przeciwnikiem martwych kropli. Wolałbym je mieć. Ale o ile mi wiadomo, nic takiego nie jest tutaj dostępne
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Mówiąc tutaj, gdzie masz na myśli?
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Następnie zapewnij ich przybycie, ponieważ produkty są w Twoich rękach. Pracuj masowo.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Napisałem wczoraj post w Pytaniach o dostawę dead drop do Hiszpanii. Kilka wyświetleń i zero odpowiedzi.

Więc gdzie zdarzają się martwe zrzuty? Jakie kraje korzystają z tej metody?
 

bad_coco_melon

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 11, 2023
Messages
44
Solutions
1
Reaction score
24
Points
8
ŻADEN KRAJ go nie używa, ponieważ jest niewiarygodnym bratem. Bądźmy szczerzy, HEISENBERG reklamuje tę metodę tylko dlatego, że jest wizjonerem. Widzi potencjał, ale ten potencjał nic nie znaczy w porównaniu z obecną metodą wysyłki, usługi pocztowe są zbyt wygodne, aby korzystać z czegokolwiek innego.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
haha, naprawdę jesteś pewien, że żaden kraj tego nie używa, to sprzedawcy w europie wschodniej nigdy nie istnieli.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
To właśnie mam na myśli - wydaje mi się, że martwe krople były już wcześniej omawiane jako powszechne w miejscach takich jak Polska i Serbia - ale nie wiem, gdzie to się rozciąga...
Podoba mi się ten pomysł, a robienie zrzutów jest bardziej ryzykowne dla sprzedawcy i mniej ryzykowne dla klienta, ale musi istnieć sieć zrzutów...
Chodzi mi o to, że z radością upuściłbym dla ludzi w tej okolicy, ale w jaki sposób produkt dociera do mnie, czy jest wystarczająco dużo kupujących? Ponieważ nie chcę być częścią sieci dostaw, chcę być tylko logistykiem dla dostaw ostatniej mili haha.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Dead drops to na przykład ukrywanie leków pod drzewem, w worku, który wygląda jak śmieci? To wygląda na bardzo pracochłonne.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ale jeśli masz las w pobliżu, dla ludzi, którzy mieszkają na obszarach wiejskich, wygląda to idealnie, bardzo łatwo znaleźć miejsca do ukrycia narkotyków, niewiele pracy.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Po prostu za mało klientów na obszarach wiejskich...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Miło jest produkować na obszarach wiejskich, choć pojawia się problem dystrybucji i oczywiście braku klientów...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nie mam zbyt wielu opcji, nie ma rynku na to, co chcę produkować w mojej lokalizacji. Tak więc, jeśli chcę zarobić na tym trochę gotówki, będę musiał sprzedać to w W.W., czego oczywiście nie mogę zrzucić, więc usługa pocztowa do zrobienia.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Posłuchaj mnie uważnie, jeśli nie masz zorganizowanego i profesjonalnego zespołu, nie możesz nawet marzyć o międzynarodowej wysyłce leków.
 
View previous replies…

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tak, rozumiem, co masz na myśli. Nie mogę nic powiedzieć na pewno, ponieważ nie udostępniasz swojego kraju. wtedy musisz użyć własnej kreatywności.W końcu, na przykład, jeśli przewozisz narkotyki na terenie kraju, nie stanowi to dużego problemu, możesz nawet znaleźć coś dla siebie z filmów na youtube, takich jak ukrywanie w butelce z wodą.Bądź bezpieczny My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Chciałbym również powiedzieć, że dropoffy są już głównie używane do międzynarodowych przesyłek narkotyków (samochody przekraczające granice, łodzie podwodne na oceanie, szybowce itp.), ale przydałby się również tutaj zespół (opcjonalnie).
 
Top