Martwe punkty czy przesyłka pocztowa?

The best sales method?

  • Dead drops are convenient and safe for the seller

  • Dead drops are convenient and safe for the buyer

  • Postal delivery are convenient and safe for the seller

  • Postal delivery are convenient and safe for the buyer


Results are only viewable after voting.

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Ale jeśli masz las w pobliżu, dla ludzi, którzy mieszkają na obszarach wiejskich, wygląda to idealnie, bardzo łatwo znaleźć miejsca do ukrycia narkotyków, niewiele pracy.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Po prostu za mało klientów na obszarach wiejskich...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Miło jest produkować na obszarach wiejskich, choć pojawia się problem dystrybucji i oczywiście braku klientów...
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Nie mam zbyt wielu opcji, nie ma rynku na to, co chcę produkować w mojej lokalizacji. Tak więc, jeśli chcę zarobić na tym trochę gotówki, będę musiał sprzedać to w W.W., czego oczywiście nie mogę zrzucić, więc usługa pocztowa do zrobienia.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Posłuchaj mnie uważnie, jeśli nie masz zorganizowanego i profesjonalnego zespołu, nie możesz nawet marzyć o międzynarodowej wysyłce leków.
 
View previous replies…

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Hmm, czy możesz to rozwinąć i przepraszam za moją ignorancję, ponieważ jestem w tym nowy.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Chętnie pomogę początkującym w miarę moich możliwości, przede wszystkim zakładając, że nie masz zorganizowanego zespołu. Jeśli masz ilość, którą chcesz sprzedać, użyj dropoff, jeśli mieszkasz w zatłoczonym mieście dropoff będzie prostszy, możesz sprzedać minimum 3-4 gramy na osobę, ale jeśli jesteś na wsi, musisz sprzedawać hurtowo, ponieważ jesteś daleko od kupującego, a kupujący musi wiedzieć, że jest tego wart. jeśli masz coś jeszcze na myśli, zawsze mogę odpowiedzieć.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Jeśli nadal upierasz się przy korzystaniu z usług pocztowych, musisz albo znać kogoś, kto pracuje, albo pracować (ale jeśli produkujesz również leki, nie ma to większego sensu, ponieważ oznacza to dodatkowy czas i pracę). W jakim kraju mieszkasz przy okazji, system każdego kraju jest nieco podobny, ale nie taki sam.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dziękuję za miłą odpowiedź! Tak, pracuję sam.
Mieszkam w dość odległej okolicy. Przepraszam, że nie mogę podać dokładnego kraju, ponieważ ogólnie bardzo dbam o anonimowość.

Jak w takim razie mógłbym sprzedawać hurtowo z mojej lokalizacji? W moim kraju fiskalizacja granic państwowych jest dość surowa w przypadku transportu cywilnego, na przykład autobusów, samochodów, rowerów i pociągów.
 

Nyarlathotep

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 26, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Jedną rzeczą, którą zauważyłem dzięki twojej wiadomości, jest mój brak połączenia z dystrybutorami... Widzisz, w moim kraju jest bardzo niewielu aktywnych użytkowników Tor/I2P/etc, którzy są dealerami narkotyków/kingpinami/dystrybutorami. Raczej trudno jest nawiązać takie kontakty, dlatego wpadłem na pomysł wysyłki W.W.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Tak, rozumiem, co masz na myśli. Nie mogę nic powiedzieć na pewno, ponieważ nie udostępniasz swojego kraju. wtedy musisz użyć własnej kreatywności.W końcu, na przykład, jeśli przewozisz narkotyki na terenie kraju, nie stanowi to dużego problemu, możesz nawet znaleźć coś dla siebie z filmów na youtube, takich jak ukrywanie w butelce z wodą.Bądź bezpieczny My FreshMeat.
 

Passliem

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2023
Messages
26
Reaction score
27
Points
3
Chciałbym również powiedzieć, że dropoffy są już głównie używane do międzynarodowych przesyłek narkotyków (samochody przekraczające granice, łodzie podwodne na oceanie, szybowce itp.), ale przydałby się również tutaj zespół (opcjonalnie).
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
chłopaki, zapomnijcie o wysyłce, jeśli nie macie w pełni profesjonalnego stanu mułów.
Martwe krople to sztuka, można wykopać 60 kg mefedronu w lesie i nigdy nie zostać złapanym, myślę, że fedex nie pozwoli ci zrobić tego samego.
Również w moim kraju dillerzy praktykują, lub lepiej powiedzieć już angażują taksówkarzy w dostawy))
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dla sprzedawców, którzy wysyłają globalnie
Zazwyczaj korzystamy z poczty
Nie można zaprzeczyć, że istnieją pewne niekontrolowane czynniki
Ale zminimalizujemy to ryzyko
Potrzebujemy najbardziej bezpiecznego adresu dostawy od naszych klientów
Ponieważ mamy doświadczenie w wysyłkach globalnych
Ukrywamy również ładunek
Na przykład, jeśli towary zostaną zatrzymane przez organy celne lub utracone w transporcie (będziemy negocjować z klientem), zazwyczaj ponownie wydamy je klientowi, aby zminimalizować straty klienta.
Dla sprzedawców (martwe zrzuty)
Chociaż są to najstarsze metody szpiegostwa
Ta metoda może być stosowana tylko w lokalnym kraju, nie może być używana na arenie międzynarodowej i ma pewne ograniczenia. Może być stosowana tylko na niewielkim obszarze.
Jeśli jesteś sprzedawcą w Niemczech, nie możesz używać Dead drops do sprzedaży do innych krajów, takich jak Stany Zjednoczone.
Przetwarzanie celne towarów nie jest możliwe dla osób fizycznych.
 
Top