Synteza DET (i analogów DMT, DiPT, MiPT) z indolu za pomocą LiAH. Instrukcja wideo.

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Et₂O (eter dietylowy) - jest równoważnym zamiennikiem MTBE.

Proporcje:


Gdy jest to możliwe, tworzymy filmy wideo dla najpopularniejszych reakcji chemicznych. Nowe filmy już wkrótce 🎬
 
Last edited:

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Miło mi poznać 1. Witam, chciałbym zapytać, czy reflow przez 16-26 godzin musi być podgrzewany? Jaka jest temperatura podgrzewania? Dziękuję. Proszę o odpowiedź i dziękuję. 2 Czy w wątku dotyczącym wytwarzania 5-meo-diptu można stosować eter metylowo-tert-butylowy jako rozpuszczalnik? Zawsze z niecierpliwością czekam na odpowiedź, w przeciwnym razie nie będę mógł spać. Proszę o odpowiedź, abym mógł spać spokojnie. Bardzo dziękuję. osoba, która potrzebuje pomocy
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Musisz używać klimatyzacji. Prawidłowa temperatura jest bardzo ważna w przypadku niektórych substancji.
 
View previous replies…

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Czy zamiast eteru metylowo-tert-butylowego można użyć eteru metylowo-tert-butylowego do ostatniego etapu mycia?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Nie wiem na pewno, czy zamiast eteru naftowego można użyć dioksanu.
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Widziałem, że opublikowałeś nowy samouczek, ale nadal jestem zainteresowany tym tematem. Witam, czy mogę zadać jeszcze jedno pytanie? Czy możliwe jest użycie eteru metylowo-tert-butylowego jako rozpuszczalnika podczas tworzenia 5-meo-diptu w tym wątku? 2. Mniej więcej do jakiej temperatury należy podgrzewać reflow przez 16-26 godzin?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Witam ponownie. Dziękuję za miłe słowa. Tak jak powiedziałem, nie mogę z całą pewnością powiedzieć o eterze metylowo-tert-butylowym jako rozpuszczalniku, myślę, że nie będzie to dobry pomysł. Można przeprowadzić eksperyment w małej skali.
Jeśli chodzi o temperaturę, jest to temperatura, w której mieszanina jest gotowana (głównie zależy to od temperatury wrzenia użytego rozpuszczalnika).
 

花谢花开

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
16
Reaction score
3
Points
3
Czy znasz znaczenie istnienia słońca? Promień światła słonecznego oświetla grupę ludzi, którzy boją się ciemności, a ty jesteś jak promień światła, który sprawia, że świat jest kolorowy. Pomagasz grupie ludzi, którzy chcą pomagać. Jesteś wolny nie tylko przez lata spędzone na ziemi. Ludzie pamiętają, że był ktoś, kto im pomógł i sprawił, że poczuli, że świat nie jest złośliwy i irytujący.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To jest PIĘKNA chemia, ale tak daleka od łatwego, niskotemperaturowego aminowania redukcyjnego z tryptaminy, przy użyciu odpowiedniego aldehydu....

Mimo to, to dość niesamowite, aby zobaczyć, przez co trzeba było przejść, jeśli chciało się wypróbować którąkolwiek z tych reakcji, zanim odkryto tę niskotemperaturową reakcję.

Ponadto za każdym razem, gdy widzę, że ktoś używa rotowapu, robię się zazdrosny....then przypomnij sobie, że robię eksperymenty na BARDZO małą skalę - cieszę się, że używasz tego samego systemu ekstrakcji, co ja! Oznacza to, że prawdopodobnie jestem bezpieczny!
 
Top