DIY Pill-Mix

delveree

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
3
Wykonane za pomocą ręcznej prasy.
 

aryljones215

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
yo fam mam ręczną prasę, z którą potrzebuję pomocy. czy jesteś w stanie pomóc?
 

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Z twojego postu wynika, że potrzebujesz większej siły zagęszczania. Upewnij się, że twoja maszyna jest w stanie wygenerować niezbędną siłę lub/i że wypełniasz otwór matrycy zgodnie z potrzebami.
Problemy z przepływem sprawią, że będziesz drapać się po głowie, myśląc, że ciśnienie jest zbyt niskie, podczas gdy w rzeczywistości nie ma wystarczającej ilości proszku, aby stworzyć pełną twardą tabletkę.
Jeśli nie czujesz żadnego oporu podczas naciskania tabletki, oznacza to, że nie jest generowane wystarczające zagęszczenie, aby stworzyć twardą i błyszczącą tabletkę.
Dodanie surowców, takich jak kryształ mdma, sprawia, że mieszanka tabletek jest gęstsza, dzięki czemu zagęszcza się mocniej i jest bardziej błyszcząca. Dodatki w kolorach metalicznych również pomagają stworzyć twardszą i bardziej błyszczącą tabletkę w porównaniu ze zwykłą białą mieszanką.
 

ModusVivendi

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 18, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Witam,

jakiego barwnika mogę użyć? Musi być nierozpuszczalny w wodzie. Ciężko mi znaleźć coś w internecie. Widziałem, że chlorofil może być tym, czego szukam. Proszę o jakąś pomoc.

Z góry dzięki.

Dzięki
 
Last edited:

Unreacted Freebase

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 20, 2022
Messages
15
Reaction score
6
Points
3
Poszukaj informacji na temat pigmentów / barwników / jezior i mik. Po zidentyfikowaniu odpowiedniego typu możesz łatwo zaopatrzyć się i dokonać zakupu na Alibaba lub znaleźć mniejszego lokalnego dostawcę.
 

Jacka

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 27, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Mam maszynę tdp-0 do produkcji tabletek, ale nie mam zaróbek, takich jak krzem koloidalny, stearynian magnezu, celuloza mikronizowana i fosforan dwuwapniowy, są one trudne do zdobycia w moim kraju.
Widziałem, że skrobia i talk pełnią wiele funkcji substancji pomocniczych, w jakiej proporcji mógłbym użyć skrobi i talku, aby zastąpić większość wymienionych już substancji pomocniczych do produkcji tabletek 200 mg lub 250 mg?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Skrobia i talk, nie nadają się jako spoiwa. Dopiero niedawno widziałem temat o tabletkach efedryny z powidonem wiążącym. Może jest dostępny w Twoim kraju? Istnieją również sposoby na zrobienie tabletek bez spoiwa, ale nie jest to możliwe dla wszystkich substancji, potrzebna jest kontrolowana krystalizacja dla określonej wielkości kryształów.
 
Last edited by a moderator:
Top