DMT i inne pytania dotyczące syntezy tryptaminy....please pomagają...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ok, więc mam dwie syntezy n,n-DMT i wstępny pomysł na syntezę DET.
Mam kilka pytań, na które naprawdę potrzebuję odpowiedzi. Nie zamierzam wymieniać kroków ani niczego, tylko ogólne sedno tego, co się w nich dzieje lub czym się różnią i dlaczego mnie to dezorientuje.
Przeprowadziłem ekstrakcję MHRB - wiele razy wcześniej i to właśnie zainteresowało mnie chemią organiczną jako hobby.
Znam dwie syntezy przekształcające wolną bazę tryptaminową w n,n-DMT i potencjalnie DET, z niewielkimi poprawkami.
Ok, więc nazywam te dwie różne metody syntezą szalonego faceta w kominiarce z trzema oczami Hamiltona lub syntezą Reddita.
Widziałem linki do obu z nich na tym forum, więc to nie tak, że wymyślam coś nowego, ale martwię się o trasę szalonych facetów Hamiltona, ponieważ słyszałem mamrotanie o tym, że powiedział, że faktycznie zrobili coś innego niż synteza, którą podaje, ale szczerze mówiąc, wygląda to dla mnie dobrze - rzeczą, której tak naprawdę nie rozumiem, jest to, że pod koniec filmu Hamiltona mówi - "po tym, jak mieszanina rxn usiądzie do końca, używasz manipulacji PH analogicznie do tego, kiedy robisz to z materii roślinnej.
Tak więc, ponieważ wykorzystuje STAB, wykonany na miejscu tuż przed uruchomieniem rxn, zamiast standardowego NaBH4, będzie już kwaśny, jak sobie wyobrażam (ze względu na użycie lodowatego kwasu octowego do wytworzenia STAB), ale jeśli nie - czy dosłownie używam dokładnie tych samych rzeczy do kwasów i zasad, których użyłbym w ekstrakcji MHRB (5% biały ocet + NaOH)?
Po drugie, zakładam, że nie ekstrahowałbyś go za pomocą benzyny lakowej, ponieważ jest to produkt naftowy niskiej jakości, w przeciwieństwie do czegoś takiego jak chloroform lub DCM? Mam również dostęp do eteru dietylowego, ale nie jestem pewien, czy ma odpowiednią polarność. O tak, jeszcze jedno pytanie dotyczące tej syntezy - dlaczego muszą używać manipulacji PH, aby "wyodrębnić" DMT z tego RM, a jednak nie mówią, aby robić to w drugiej syntezie? - Wygląda na to, że ten syntezator ułatwia x'stalise niż drugi.
Zdecydowanie słyszałem o ludziach krystalizujących z wrzącego heksanu, jak wspomniano w drugiej syntezie, którą znalazłem.

Ok, więc co do tego - tak, wiem, że pochodzi z Reddita i nie jest najlepszym źródłem - mówię, że jak większość rzeczy z Reddita jest realistyczna i prawdopodobnie zadziała, co gdy zagłębisz się w ten temat, niektóre rzeczy wydają się być napisane przez ludzi, którzy faktycznie rozumieją temat, a inni po prostu piszą bzdury. Ten wydaje się w porządku i nie różni się tak bardzo od pierwszego, wszystko musi być przeprowadzone w temperaturze <= 0 stopni C - tak samo jak drugi.
Wykorzystuje również wiele tych samych odczynników; tryptamina, formaldehyd i borohydryd sodu to trzy standardowe cząsteczki, których ludzie używają do wytwarzania trzeciorzędowych tryptamin.
Różnica polega na tym, że zakładam, że NaBH4 nie jest tak "silnym" reduktorem jak STAB, ponieważ trzeba wykonać dwie oddzielne redukcje, dodając więcej boro, aby przekształcić go z NMT w DMT w drugiej syntezie. Nie używa również manipulacji PH, aby spróbować go skrystalizować, a zamiast tego najpierw oczyszcza go jako olej, a następnie krystalizuje z wrzącego heksanu.
Myślę, że ludziom trudno jest się wypowiedzieć, jeśli nie widzieli żadnego z syntezatorów, więc oto link do Hamiltona (przeszedłem do ustawień w pootube i spowolniłem go do połowy prędkości, jak sądzę) Hamiltons way .
Następnie potrzebny jest link do drugiej syntezy, która znajduje się tutaj: Mr Reddit's Way.
Naprawdę mam nadzieję, że mi pomożesz, bo jestem trochę zdezorientowany....
Aha i jeszcze - widziałem, że jeśli zastąpisz formaldehyd aldehydem octowym, to zasadniczo utworzy się DET... chociaż jestem prawie pewien, że właśnie napisał, aby użyć do tego NaBH4 - używa również tylko NaBH4 do swojej syntezy 5-meo-DMT, co prowadzi mnie do wniosku, że jest to jego preferowana chemia do użycia zamiast STAB, ale z drugiej strony szalony chemik twierdzi, że stab jest lepszy dla karbonyli.
Wcale nie brakuje mi tryptaminy, ponieważ jesteś prawie zmuszony do kupowania en-mass z Chin - lub dekarbowania jej samodzielnie z tryptofanu, ale jest to okropne do zrobienia i lepiej jest pracować w obojętnej atmosferze lub pod próżnią, aby obniżyć temperaturę wrzenia. W każdym razie porzuciłem ten projekt - nie jest to idealny pierwszy rxn do ukończenia!
W drugiej metodzie RXN podoba mi się to, że nie zużywa mojego BARDZO ograniczonego zapasu DCE i lodowatego kwasu octowego. Oczywiście tryptamina jest dość ciężką cząsteczką, a zatem oznacza to, że zużywasz więcej rozpuszczalników i kwasów - lub myślę, że powinienem powiedzieć, że wykorzystuje trudniejsze do uzyskania rozpuszczalniki i kwasy niż druga metoda.
Myślę, że najpierw wypróbuję drugą metodę. Być może wybiorę się z powrotem na rod i zobaczę, co mówią tam syntezatory, ponieważ nie sprawdzałem tam od jakiegoś czasu - na pewno nie od czasu, gdy miałem tryptaminę.

Jeśli ktoś jest w stanie wyjaśnić dosłownie KAŻDE z tych pytań, byłbym niesamowicie wdzięczny. Czekam na jutrzejszą wypłatę, aby móc kupić więcej bezwodnego metanolu i najprawdopodobniej kupię trochę suchego lodu (mam dużo acetonu), który powinien utrzymać go w przyjemnym i zimnym stanie.

Ma to dla mnie sens, że zmieniasz PH, aby manipulować produktem, trochę go oczyścić i pozwolić mu się zestalić. Następnie ponownie x.... i prawdopodobnie ponownie x, biorąc pod uwagę, że najprawdopodobniej będę robił zastrzyki podskórne lub jeśli uda mi się zdobyć maszynę do kroplówek / infuzji leczniczych, będę mógł jeździć na falach i eksplorować krajobraz DMT trochę lepiej i być może będę w stanie zapamiętać trochę więcej....

Ponadto, wiem, że w tym poście jest dużo - jeśli osobiście wykonałeś ten RXN, czy mógłbyś się wtrącić i dać mi znać, jaką metodą to zrobiłeś? Nie szukam tutaj dojnej krowy - to dosłownie dla mojej nauki, a także być może na własny użytek. Słyszałem wczoraj w podcaście Hamiltonsa, że w Hiszpanii jest firma, która przetestuje zawartość alkaloidów w materii organicznej, a także wykona GCMS na dowolnej próbce, którą wyślesz..... To bardzo ekscytujące rzeczy - prawdopodobnie DUŻO poza moim budżetem, ale zobaczymy!
To zabawne, że tryptamina pachnie jak DMT. Ten rodzaj plastikowego zapachu - nie chcę jednak sprawdzać, czy smakuje tak samo podczas wdychania!!!
Mówiąc poważniej - chociaż mogę nie poddać go profesjonalnym testom, zrobię TLC, aby upewnić się, że RXN jest kompletny - problem polega na tym, że moje szklane płytki są MASYWNE. Czy mógłbym zdobyć nóż do szkła i wyciąć silikonowe płytki z 20 cm x 10 cm do 10 cm x 5 cm. Wtedy miałbym 5 znacznie mniejszych płytek, które faktycznie zmieszczą się w zlewce, którą posiadam, zamiast kupować ogromną zlewkę, aby wykonać jakiekolwiek TLC...
Ponadto; oglądając syntezę 5-meo-DMT Hamiltona, którą robi w Meksyku; Zauważyłem, że użył papierowego TLC z tego samego powodu, a jego kawałki papieru są mniej więcej tego samego rozmiaru, co ja bym naciął i strącił szkło. Zastanawiam się tylko, jak może mu ujść na sucho używanie papieru do TLC, skoro wszyscy inni, z którymi rozmawiałem, mówią, że powinieneś używać szklanych płytek spryskanych silikonem - po prostu nie spojrzałem na rozmiar! Mam czarne światło do wspomnianego użycia, ale jeśli uda mi się uciec od używania jakiegoś rodzaju papierowego TLC, będzie to łatwiejsze.
Z góry dzięki - przepraszam, że ten post jest trochę chaotyczny!
Mam nadzieję, że możesz pomóc przynajmniej w czymś!
RR
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Przepraszam, jeszcze jedno, mam gównianą tonę tego towaru (tryptaminy), którego zakup miał sens finansowy - biorąc pod uwagę, że większość miejsc sprzedających mniej była w podobnej cenie.
Jestem również zapalonym fotografem / filmowcem i dlatego, gdy tylko poprawię syntezę, jestem bardziej niż szczęśliwy, mogąc nagrywać filmy z DMT, a także z syntezy DET, jeśli pomogłoby to ludziom w przyszłości.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
"Pan Reddit", to ona, Norolinda. Zrób to dokładnie tak, jak ona, a odniesiesz sukces. Może możesz poczekać krócej między dodawaniem, powtórzyć natychmiast, gdy temperatura spadnie wystarczająco. Nie wiem jak niska jest wystarczająca. 0C lub nieco poniżej powinno być w porządku, możesz spróbować -5C lub -10C i zgłosić swoje plony. Możesz też zrobić 6 lub 8 dodatków zamiast 4, ale z mniejszymi ilościami, więc ta sama suma, ale w większej liczbie części. Ale nawet jeśli nic nie zmienisz, procedura jest w porządku.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
To niesamowite! Wreszcie ktoś, kto faktycznie zajmował się syntezą z pierwszej ręki!
Trudno mi znaleźć konkretne informacje, ponieważ jest to sposób, w jaki zarabiają na życie, a więc CAŁKOWICIE Wbrew duchowi chemii, siedzą na swojej wiedzy i rozstają się z nią tylko za gotówkę lub jeśli NAPRAWDĘ ich znasz.
Czy mogę zapytać, gdzie ogólnie ludzie znajdują swoje syntezy, ponieważ haniebnie zwykle sprowadza się to (chyba że jest to gdzieś na tej stronie) do YouTube, patentów lub po prostu wyszukiwania w Google i grzebania tam....zwykle bez większego sukcesu. Albo Reddit! Staram się sprawdzić, czy wiele osób używa tej samej metody (na przykład na YouTube upewniam się, że kilka osób robi to samo - na przykład ostatnio musiałem zrobić siarczan etylu sodu i był tam świetny film, ale musiałem potrójnie sprawdzić, czy wiele osób go używa.
Fajnie, okej, opracuję moje ilości (w g) ze wspomnianej syntezy DMT i zabiorę się do pracy... Będę musiał zastąpić łaźnię wodną płaszczem (jest to jeden z sondą temperatury chronioną PTFE) i rotowapem z destylacją - prawdopodobnie pod taką próżnią, jaką mogę uzyskać z aspiratora, który zamierzam kupić. Aha i suchy lód i heksan - mam nadzieję, że heksan jest stosunkowo łatwy do kupienia tutaj
Zakładam, że to będzie w porządku, tylko więcej pracy? To znaczy, myślę, że mógłbym zrobić kąpiel wodną, ale byłby to tylko garnek z wodą na płycie grzejnej lol ta odpowiedź jest o wiele za długa, przepraszam! Zgłoszę swoje odkrycia, bez wątpienia spieprzę to raz lub dwa, ale mam nadzieję, że nie - jestem w trakcie zapisywania tego i pisania notatek, upraszczania pisania i umieszczania w krokach tak bardzo, jak to możliwe. Cieszę się jednak, że działa - próbowałeś kiedyś tej pierwszej metody?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
No dobra, właśnie kupiłem łaźnię wodną, bo była super tania z Chin. Oznacza to, że mogę ją włożyć i zapomnieć - tak, jestem leniwy!
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Nie, nie próbowałem metody STAB, ponieważ podobno nie działa ona z meksaminą.

Niektórzy preferują cyjanoborowodorek, jak ten gość: https: //www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189

Oto najlepszy wątek DMT na The Vespiary: https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=16470.0

Oto szczegóły syntezy Hamiltona: https://1lib.sk/book/18611424/2746f...lic-toad-of-the-sonoran-desert-synthesis.html

Jest też trochę chemii tryptaminowej na rosyjskiej stronie Hyperlab.

Nie potrzebujesz rotowapu, wystarczy zwykła destylacja. Nie potrzeba próżni. Nie potrzebujesz suchego lodu, wystarczy zwykły kruszony lód i kapiąca na niego słona woda. Nie potrzebujesz heksanu, a właściwie nie chcesz heksanu, ponieważ jest on neurotoksyczny w sposób, w jaki na przykład heptan nie jest. Możesz użyć heptanu, heksanu lub dowolnej ich mieszanki w dowolnych proporcjach. Opcjonalnie z dodatkiem eteru dietylowego, 1:9.

Chciałbym Ci bardziej pomóc, ale dużo piszesz i nie jestem pewien o co dokładnie pytasz.

Jaki rodzaj łaźni wodnej kupiłeś i dlaczego?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Och, w porządku, i tak mam eter dietylowy, więc to świetnie, czekałem na jego zastosowanie lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Zwykła łaźnia wodna z timerem i podgrzewaniem PID. Kosztowała 40 dolarów, więc pomyślałem, że czemu nie - niekoniecznie do tego służy. Do tego czasu wypróbuję ją kilka razy, jestem tego świadomy. Kupiłem też aspirator próżniowy, gdy byłem przy tym, i trochę więcej pałeczek do mieszania boro - kurwa, zawsze brzmię tak nieprofesjonalnie, ponieważ nie pamiętam, jak nazywają się proste rzeczy. Wcześniej miałem pustkę w głowie, ponieważ potrzebowałem zlewki i szukałem różnych kolb! Zajęło mi wieki, zanim zdałem sobie sprawę, że to oczywiście zlewka. Po prostu mam pustkę w głowie, ponieważ wychodzę z dwudziestoletniego nałogu benzo. Więc moja głowa się popieprzyła i cały powód, dla którego musiałem mieć pewność siebie, aby rozpocząć to BARDZO kosztowne przedsięwzięcie, ponieważ nie chcę TYLKO robić DMT. W rzeczywistości chcę skupić się na fenetyloaminach, ale w tej chwili nie mam linku do nitrometanu i nitrometanu, których potrzebuję.
Czy ten pierwszy można oddzielić od paliwa RC? Niektórzy twierdzą, że tak, inni, że nie
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Ponowne przeczytanie tego teraz jest całkiem interesujące.
Wypróbowałem więc syntezator. Zasadniczo skończyłem z ciemnożółtym/szarawym olejem i naprawdę trudno jest mi ponownie wymieszać go z wrzącym heptanem - po prostu się nie miesza.
Zrobiłem to wczoraj - chociaż trzeba przyznać, że olej, który skończyłem podczas syntezy, siedział około tygodnia, ponieważ nie miałem heptanu i zajęło to więcej czasu niż oczekiwano.

Czy masz jakieś rady dotyczące końcowego re-x?

Spróbowałem zamrozić opad, ponieważ tak naprawdę nie powiedziano, jak ponownie wymieszać z heptanu i zauważyłem, że zmętniał po pobraniu zimną pipetą.
Otrzymałem haniebnie mało kryształów, ale naprawdę przypomniało mi to wiele ekstrakcji, które zrobiłem z MHRB.
Spróbuję dodać trochę eteru dietylowego i zobaczę, czy uzyskam lepsze wyniki, a jeśli nie, będę musiał odparować heptan....
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Niewykluczone, że pozwoliłem mu się zbytnio rozgrzać, ponieważ głupio dodałem cały formaldehyd (dla każdego dodatku) na raz i aby być uczciwym, mogłem również spowolnić dodawanie NaBH4.
Myślę, że spróbuję ponownie syntezy teraz, gdy mam wszystko (irytujące inne niż desykator próżniowy)
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Po dodaniu formaldehydu nie robi się zbyt ciepło. Błąd jest wcześniejszy, po prostu nie zacząłeś wystarczająco chłodno. Następnie upewnij się, że masz bardzo dobre mieszanie i dodaj borohydryd tak, aby dodać proszek borohydrydu, a nie duże grudki / skały. Umieść go na papierze na czymś i rozdrobnij szpatułką, aby tylko proszek dostał się do środka, a mieszanie było silne. Jedynym błędem jest niewystarczająca temperatura przed dodaniem formaldehydu. Zalecane -20C. -10C do -5C jest nadal w porządku, jeśli ilości nie są duże. Wydajność 50% gwarantowana nawet przy kiepskim przygotowaniu. Upewnij się, że odparowałeś jak najwięcej metanolu przed rozpoczęciem pracy. Zaczynam również myśleć, że octan etylu jest lepszy do obróbki niż DCM.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Żółto-pomarańczowo-czerwonawy olej jest dobry. Tak, to gówno jest trudne do rozpuszczenia, użyj więcej heptanu, a następnie schłódź, nie ma potrzeby odparowywania.
Nie ma problemu z dodaniem całego formaldehydu na raz. Po prostu zrób to jeszcze raz, od razu ekstrahuj używając więcej heptanu i będzie dobrze.
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Ponieważ ekstrahowałeś go z mieszaniny reakcyjnej przy użyciu czego? DCM? Chloroformu? Octanu etylu?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Po destylacji DCM olej staje się nieco pomarańczowy.
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
Czy ktoś jest już gotowy na nagranie wideo?
 

buffalophill

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 28, 2024
Messages
13
Reaction score
10
Points
3
synteza z https://www.thevespiary.org/talk/index.php?topic=15189.new#new

Hej, kilka osób było ciekawych, jak RP stworzył swoje syntetyczne DMT, więc proszę bardzo. Smacznego!

To jest dla reakcji 50 g, skaluj w razie potrzeby.

1) Rozpuść 50 g tryptaminy w około 1 l metanolu w kolbie okrągłodennej o pojemności 2 l i mieszaj, aż materiał się rozpuści. Można użyć mieszadła nadpowierzchniowego lub płytki/stojaka. Mieszadło górne jest lepszym rozwiązaniem, ale płytka mieszająca z mieszadłem działa równie dobrze. W zależności od tego, jak drobny jest proszek tryptaminy, może być konieczne sonikowanie lub mieszanie przez pewien czas.
2) Umieść lejek na kolbie okrągłodennej o pojemności 2 l i powoli dodaj 42 g cyjanoborowodorku sodu, mieszając szpatułką.
3) Umieść kolbę okrągłodenną w łaźni wodnej z dużą ilością lodu (zdecydowanie nie chcesz, aby lód przedwcześnie się stopił).
4) Powoli dodać 90 ml kwasu octowego (lodowatego). Dodawaj powoli ręcznie lub umieść lejek dodawczy / lejek separacyjny powyżej (z zaciskiem pierścieniowym lub innym urządzeniem MacGyver) w celu dodania. Dodawanie powinno zająć około 10 minut.
5) Teraz, upewniając się, że wszystko jest w roztworze, a roztwór jest zimny i dobrze wymieszany (nie chcemy gorących punktów), dodaj 65 ml metanolu do 65 ml 37% formaldehydu, wymieszaj, a następnie dodaj kroplami do mieszanego roztworu. Upewnij się, że robisz to powoli i powoli. Dodawanie powinno zająć co najmniej godzinę. Zdecydowanie należy to zrobić za pomocą lejka dodawczego lub lejka oddzielającego. Są tanie i warte swojej ceny.
a. Na tym etapie pojawią się zanieczyszczenia, jeśli proces nie będzie chłodzony i kontrolowany.
6) Podczas dodawania formaldehydu należy obserwować łaźnię lodową, a gdy zacznie się w niej pojawiać więcej wody, a mniej lodu (o przyzwoity margines), należy ją wymienić i ponownie przygotować. Dobrze jest mieć pod ręką 4-litrową butelkę nasyconego roztworu NaCl (woda + sól, aż na dnie znajdzie się nierozpuszczona sól). W lokalnym sklepie spożywczym można kupić duże opakowania soli Morton za 1 USD za sztukę.
7) Po dodaniu całego formaldehydu, kontynuuj mieszanie w łaźni lodowej przez 1 godzinę, a następnie pozwól reakcji ogrzać się do temperatury pokojowej.
8)
Mieszać w temperaturze pokojowej przez 5 godzin.
9) Reakcja będzie zakończona, teraz czas na pracę.
10) Używając rotowapu lub jakiegoś rodzaju zestawu do odparowywania typu MacGyver (musi być pod próżnią, w temperaturze 40 ° C lub niższej, obracanie jest przyjemne), odparuj około 600-800 ml metanolu. Musisz wyczuć ten krok, ponieważ nie chcesz, aby wszystko wytrąciło się po dodaniu zasady, w przeciwnym razie potencjalnie zatka kurek odcinający lejka.
11) Przygotuj 50% roztwór węglanu potasu (w wodzie) i schłodź go w łaźni lodowej. Powoli dodaj go do roztworu w lejku rozdzielającym (lejek rozdzielający 2 l). Prawdopodobnie około 200-400 ml. Dodaj 200-300 ml chloroformu (możesz użyć dichlorometanu, ale ryzykujesz cyklizację). Użyj papierka pH, aby upewnić się, że roztwór jest zasadowy, jeśli nadal jest kwaśny lub obojętny, dodaj więcej roztworu węglanu potasu.
12) Wstrząśnij, ale uważaj na gromadzenie się gazu, pamiętaj o odpowietrzeniu lejka separacyjnego. Dodaj trochę słonej wody (50 ml), aby przyspieszyć separację.
13) Zachowaj dolną warstwę warstwy organicznej, chloroform (produkt), a następnie ponownie wyekstrahuj wodną (górną warstwę) za pomocą kolejnych 200-300 ml chloroformu. Dodaj do innej porcji chloroformu i pozostaw na boku.
14) Powtórzyć ponownie, w sumie około 1 litra ekstraktu chloroformowego.
15) Połączyć ekstrakty chloroformowe i przemyć raz 200 ml stężonego węglanu potasu (schłodzonego w łaźni lodowej przed dodaniem).
16) Teraz przemyć ekstrakt chloroformowy stężonym roztworem słonej wody 3x.
17) Odparować chloroform, aż nic więcej nie wyparuje. Na tym etapie podgrzej łaźnię wodną do około 60 lub 70 ° C, gdy prawie nie będzie już chloroformu i pozostaw na pełnej próżni przez godzinę lub dwie.
18) Zdejmij kolbę okrągłodenną z rotowapu i pozwól jej ostygnąć do temperatury pokojowej.
19) Fajną rzeczą na tym etapie jest to, że możesz mieszać jasnobursztynowy olej przez około 2-5 minut, a nagle zmieni się on w ciało stałe. Pozostawiony sam sobie będzie się powoli krystalizował, ale fajnie jest dać mu kuksańca i obserwować, jak wszystko natychmiast się krystalizuje.
20)Oczyszczanie: Istnieje kilka sposobów dalszego oczyszczania materiału, albo poprzez rekrystalizację, albo chromatografię kolumnową, albo jedno i drugie. Jeśli masz dostęp do HPLC, sprawdź czystość materiału i zdecyduj, co chcesz zrobić.
21)To wszystko. Do dzieła!


Gdy już to zrobisz, możesz przeprowadzić całą reakcję od surowca do produktu w około 8 godzin, z 5 godzinami przestoju. Jeśli masz HPLC, jeszcze szybciej, ponieważ możesz monitorować postęp...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dobra, wróciłem. Przepraszam za zniknięcie. Każdy, kto ze mną rozmawiał, wie, że przechodzę SAVAGE withdrawals!!!
Dobra, więc zgadłem, że końcowy żółty olej jest dobry i udało mi się raz zamrozić z niego kilka kryształów, a nawet wysuszyć ponownie wymieszany przezroczysty olej, który skończyłem na dnie, wysuszony w eksykatorze próżniowym i jest AKTYWNY! Haha
Zapomniałem, jak intensywne może być DMT! Uwielbiam to!
W każdym razie to powiedziawszy - przechodzi od bladego przezroczystego oleju do białego do żółtego, a teraz jest jak czerwony kolor lub przynajmniej jego części. To bardzo dziwne.
Prawdopodobnie ponownie wymieszam go z czymś innym, może zwykłym etanolem? a może nawet spróbuję po prostu umyć go zimnym rozpuszczalnikiem?
Chodzi o to, że jeśli ponownie wymieszałem z heptanu, jeśli ponownie wymieszam z heptanu, czy nadal będzie tam to samo gówno?
Dlatego myślę o alkoholu...
Albo po prostu dobrze spryskać zimnym heptanem?
Czuję, że to było TAK TWARDE, aby zmienić się w ciało stałe, nie chcę z tym zadzierać!!!

Myślę, że może być potrzebne A/B i odtłuszczanie.
Próbowałem raz z 7% kwasem octowym używając heksanu jako odtłuszczacza, ale odtłuszczacz nie wydawał się wiele robić.

Obecnie podążam za sprytnym aminowaniem redukcyjnym dla MiPT przy użyciu acetonu i formaldehydu, a następnie redukując NaBH4 zgodnie z syntezą DMT i jest to całkiem sprytne, jak to robią, solą go prosto z końcowej ekstrakcji acetonem po odtłuszczeniu ksylenem.
Myślę, że może po prostu wybrałem zły środek odtłuszczający....

W końcu to rozgryzę i uczę się ogromnie dużo!!!
Nieco rozprasza mnie zakup 40% mieszanki nitrometanu i DCM, aby można je było rozdzielić do różnych zastosowań.
Nie mogę znaleźć 100% nitrometanu tam, gdzie mieszkam, a jeśli chodzi o wysyłkę tutaj, nie może to być więcej niż 40% nitrometanu, ale MOGĘ kontrolować rozpuszczalnik, w którym jest rozpuszczony, a użycie DCM ma sens!
Wiem, że będę potrzebował więcej niż obecnie zamówiłem, ale przynajmniej wiem, że to tylko DCM i nitro-m. Próbowałem rozdzielić to czerwone paliwo nitro i eugh. Śmierdzi i nie rozdziela się dobrze.
Dostajesz DUŻO 9% nitro/metanolu, ale prawie wcale nitro, ale na szczęście znalazłem przynajmniej nieco lepszą opcję!
Skończyło się na 2,5-dimetoksybenzaldehydzie, więc tak. Nie chcę tego zmarnować!

Dziękuję za wszystkie komentarze - dojdę do tego. Wiem, że nie POTRZEBUJĘ teraz obrotowego parownika, ale DAM byłby miły!!!

Czy mogę zapytać, czy ktoś ma pompę membranową do rotacyjnego parownika? Jak głośne są w porównaniu do jednostopniowej pompy łopatkowej?
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Aha i mam doświadczenie w tworzeniu filmów....

Chcę to zrobić, ale jednocześnie - chcę, żeby to było w porządku.... rzeczy, które mam, jak powiedziałem, mają w sobie wszystkie czerwone kawałki, ponieważ się zestarzały (w ciągu dni, a nie tygodni), chcę też, żeby były dostępne - więc nie rotovap ani nic, co krystalizuje się w temperaturze pokojowej ...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jeśli chodzi o tę syntezę, biorąc pod uwagę, że fragmenty produktu zmieniają kolor na czerwony, czy nie miałoby sensu, zamiast od razu dodawać do niego roztwór KOH, dodać go do 5-7% roztworu kwasu octowego - protonować DMT, a następnie odtłuścić go, no cóż, cokolwiek działa, być może ksylen (heksan nie działał dla mnie), a następnie odcedzić, a następnie przejść do bazy i ekstrahować DCM?
Następnie zrobić re-x z heptanu? W końcu do zamrażarki, biorąc pod uwagę, że nie mogę długo robić podciśnienia, ponieważ jest głośno!

Olej, który otrzymuję PO re-x, jest naprawdę irytujący i stanowi większość produktu.

Albo to, co powyżej - albo myślę, że mógłbym re-x THAT z czymś innym, na przykład alkoholem? Nie wiem, po prostu wydaje się, że niewiele robi się w "obróbce", aby pozbyć się jakiegokolwiek gówna, które zmienia kolor mojego DMT na czerwony przez wiele dni i zajmuje pieprzone wieki, aby zestalić maź, która nie chce "zestalić się" - musi być łatwiejszy sposób lol

Nie jestem ekspertem w dziedzinie chemii, ale znam kilka prostych zasad lol

Mam też dużo tryptaminy do spalenia lub odniesienia sukcesu, ale koniec z większymi eksperymentami, dopóki nie będę w stanie ich rozwiązać na małą skalę. To bezcelowe... Muszę dokładnie sprawdzić, ile heptanu ludzie mówią, kiedy mówią LOTS. Używam prawdopodobnie 20-40 razy więcej heptanu niż jest oleju do rex.

Nie mam też jasności, czy podgrzewam olej z heptanem od zimna, czy też wrzucam wrzący heptan do oleju, a następnie zaczynam podgrzewać i mieszać w osobnej zlewce?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Co to jest tłuszcz? Nie ma tłuszczu, ponieważ nie jest to ekstrakcja roślinna. A może przeprowadzasz reakcję w brudnym rondlu, w którym zostało trochę oleju kuchennego?

Mówisz, że robi się czerwony, to normalne, jeśli zostawisz go na świeżym powietrzu.

Ekstrahujesz DCM, a następnie odparowujesz DCM tak bardzo, jak to możliwe. Następnie dodajesz do tej samej kolby sporo nafty/heptanu, wszystko mieszając, zarówno odparowując DCM, jak i dodając rozpuszczalnik do rekrystalizacji.

Teraz w gorącej nafcie jest jakieś gówno, które nie chce się rozpuścić, albo filtrujesz to gówno, albo ostrożnie wylewasz naftę, aby nie wylać tego gówna razem z cieczą.

Po wyekstrahowaniu tego czegoś i włożeniu do szklanki, a następnie zamrożeniu wytrąconej całej substancji, a na dnie jest trochę żółtego lub białego oleju, możesz użyć hacka. Wylej zużytą naftę do czystej butelki. Weź teraz naczynie bez naphty i pozwól mu trochę wyschnąć. Zeskrob je i przenieś wszystko do nowej zlewki, podgrzej zlewkę mieszając, aż zaczniesz czuć zapach dmt, większość resztek rozpuszczalnika wyparuje w tym krótkim czasie. Ten gorący płyn DMT można wlać do jeszcze jednego szklanego pojemnika, gdy ostygnie, zamieni się w biały lub lekko żółty wosk, można go zeskrobać po ostygnięciu i zrobić z niego drobny proszek za pomocą ostrego ostrza.

Zapakuj proszek do szczelnej torebki, aby nie zmienił koloru na czerwony.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
No tak, to wszystko ma sens.
To znaczy słyszałem o tym, że mówili o odtłuszczaniu w trakcie tej reakcji - wydawało mi się to dziwne, ale jednocześnie Hamilton generalnie wie, o czym mówi - podobnie jak jego goście.
To dziwne - może on (samouk chemik, z którym przeprowadzano wywiad) nie miał na myśli odtłuszczania i pomylił termin (był to samouk chemik, ale sprawdziłem syntezy, o których mówił, i nie był on bzdurą)

Tak czy inaczej, to całkiem genialny hack, na który bym nie wpadł! Czy więc ten przezroczysty olej, który pozostał na dnie, to po prostu DMT ze śladami heptanu, których nie mogę z niego usunąć?

Zdałem sobie również sprawę - dlaczego do cholery robię to w tak ogromnym RB z mnóstwem miejsca na powietrze?... nie jest to idealne rozwiązanie, zdaję sobie sprawę.

NIE zdawałem sobie również sprawy, że trzeba go stale mieszać prawie od momentu wyekstrahowania żółtej "mazi" za pomocą DCM - to mogło mieć wpływ na rzeczy.

I jeszcze tylko jedna rzecz - naprawdę cieszę się, że powiedziałeś naptha / heptane, ponieważ heptane jest dość drogie w tym kraju (nie wiem, czy to dlatego, że mogłem znaleźć tylko n-heptane, czy to nie robi różnicy), ale iv mnóstwo świeżej, suszonej naptha. Rozumiem, że to nie to samo - nie myl mnie, jednak pocieszające jest to, że w razie potrzeby nadal mogę tego użyć.

Ok, więc jest nad czym pracować! Dzięki za wskazówki, serio.

Synteza MiPT była porażką - cóż, lepiej powiedzieć, praca była porażką, ale głupio próbowałem tego późno w nocy, kiedy nie myślałem jasno, ale jednocześnie wiedziałem, że dziś przyjdzie hydraulik haha
Myślę, że trzymajmy się jednej rzeczy na raz!

Czy ktokolwiek spotyka się z tego rodzaju głupimi scenariuszami? Prawdopodobnie to tylko ja i moje złe planowanie i spieprzone zarządzanie życiem....
Nie zrozumcie mnie źle, NIGDY nie pozwoliłbym NIKOMU zobaczyć żadnego kawałka szkła lub czegokolwiek, czego nie mogę umieścić z moimi rzeczami do malowania, to tylko ciągłe wychodzenie, odkładanie, wychodzenie itp. itd.
W każdym razie tylko rzut oka na głupotę mojego życia! Właśnie dlatego potrzebuję DMT i innych psychodelików, ponieważ za każdym razem, gdy zdejmowałem je ze stołu, a benzodiazepiny i opiaty były już poza stołem, to po prostu nie działa dla mnie.

Przeżyłem jedne z najbardziej okrutnych odstawień benzoesu, a część tej podróży, w której używałem psychodelików w porównaniu z częścią, w której tego nie robiłem, jest drastycznie różna. Chodzi bardziej o poczucie, że w jakiś sposób resetuje mój mózg - szczególnie dłuższe podróże wydają się mieć znacznie dłuższy posmak, ale jest coś w DMT i światach, do których mnie zabiera...

Prawdopodobnie zostało mi około 450g tryptaminy i będę pracował na znacznie mniejszą skalę, dopóki nie będę mógł tego lepiej rozgryźć... więc mnóstwo czasu na poprawę! lol

Właściwie to chciałem was zapytać o to, kiedy spożywacie n,n-DMT. Ktoś powiedział mi, że nie uważam palenia tego za świetne i opisał siedzenie z otwartymi oczami.
Za każdym razem, gdy palę DMT, złe podróże miały miejsce, gdy zapomniałem zamknąć oczy i po prostu nie widzę lub wydaje mi się, że widzę, jak moje ręce zamieniają się w korzenie i jest to głęboko niepokojące, ale jak tylko zamknę oczy, jest to o wiele mniej zagmatwane i przerażające - z braku lepszego słowa. Po prostu zastanawiałem się nad waszymi doświadczeniami!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Właśnie zdałem sobie sprawę, że powinienem był powiedzieć, że nie wiem, jak pachnie DMT.
🤥
Właściwie to było coś, co zauważyłem jako pierwsze w tryptaminie - to podobny plastikowy zapach.
Czy 5-meo-t lub 5-meo-DMT też pachnie i smakuje jak gówno? Paliłem 5-MEO-DMT, kiedy mój pierwszy sprzedawca RC (który w zasadzie sprzedawał tylko produkty shulgins) z Kanady, ale to było chyba w 2005 roku czy coś? Nie mogę sobie tego przypomnieć - nie pamiętam, żeby to było wizualnie szalone jak DMT, to na 100% pewne. To było zanim dowiedziałem się, że można to po prostu wyekstrahować. lol
 
Top