DMT i inne pytania dotyczące syntezy tryptaminy....please pomagają...

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jeśli chodzi o tę syntezę, biorąc pod uwagę, że fragmenty produktu zmieniają kolor na czerwony, czy nie miałoby sensu, zamiast od razu dodawać do niego roztwór KOH, dodać go do 5-7% roztworu kwasu octowego - protonować DMT, a następnie odtłuścić go, no cóż, cokolwiek działa, być może ksylen (heksan nie działał dla mnie), a następnie odcedzić, a następnie przejść do bazy i ekstrahować DCM?
Następnie zrobić re-x z heptanu? W końcu do zamrażarki, biorąc pod uwagę, że nie mogę długo robić podciśnienia, ponieważ jest głośno!

Olej, który otrzymuję PO re-x, jest naprawdę irytujący i stanowi większość produktu.

Albo to, co powyżej - albo myślę, że mógłbym re-x THAT z czymś innym, na przykład alkoholem? Nie wiem, po prostu wydaje się, że niewiele robi się w "obróbce", aby pozbyć się jakiegokolwiek gówna, które zmienia kolor mojego DMT na czerwony przez wiele dni i zajmuje pieprzone wieki, aby zestalić maź, która nie chce "zestalić się" - musi być łatwiejszy sposób lol

Nie jestem ekspertem w dziedzinie chemii, ale znam kilka prostych zasad lol

Mam też dużo tryptaminy do spalenia lub odniesienia sukcesu, ale koniec z większymi eksperymentami, dopóki nie będę w stanie ich rozwiązać na małą skalę. To bezcelowe... Muszę dokładnie sprawdzić, ile heptanu ludzie mówią, kiedy mówią LOTS. Używam prawdopodobnie 20-40 razy więcej heptanu niż jest oleju do rex.

Nie mam też jasności, czy podgrzewam olej z heptanem od zimna, czy też wrzucam wrzący heptan do oleju, a następnie zaczynam podgrzewać i mieszać w osobnej zlewce?
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Co to jest tłuszcz? Nie ma tłuszczu, ponieważ nie jest to ekstrakcja roślinna. A może przeprowadzasz reakcję w brudnym rondlu, w którym zostało trochę oleju kuchennego?

Mówisz, że robi się czerwony, to normalne, jeśli zostawisz go na świeżym powietrzu.

Ekstrahujesz DCM, a następnie odparowujesz DCM tak bardzo, jak to możliwe. Następnie dodajesz do tej samej kolby sporo nafty/heptanu, wszystko mieszając, zarówno odparowując DCM, jak i dodając rozpuszczalnik do rekrystalizacji.

Teraz w gorącej nafcie jest jakieś gówno, które nie chce się rozpuścić, albo filtrujesz to gówno, albo ostrożnie wylewasz naftę, aby nie wylać tego gówna razem z cieczą.

Po wyekstrahowaniu tego czegoś i włożeniu do szklanki, a następnie zamrożeniu wytrąconej całej substancji, a na dnie jest trochę żółtego lub białego oleju, możesz użyć hacka. Wylej zużytą naftę do czystej butelki. Weź teraz naczynie bez naphty i pozwól mu trochę wyschnąć. Zeskrob je i przenieś wszystko do nowej zlewki, podgrzej zlewkę mieszając, aż zaczniesz czuć zapach dmt, większość resztek rozpuszczalnika wyparuje w tym krótkim czasie. Ten gorący płyn DMT można wlać do jeszcze jednego szklanego pojemnika, gdy ostygnie, zamieni się w biały lub lekko żółty wosk, można go zeskrobać po ostygnięciu i zrobić z niego drobny proszek za pomocą ostrego ostrza.

Zapakuj proszek do szczelnej torebki, aby nie zmienił koloru na czerwony.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
No tak, to wszystko ma sens.
To znaczy słyszałem o tym, że mówili o odtłuszczaniu w trakcie tej reakcji - wydawało mi się to dziwne, ale jednocześnie Hamilton generalnie wie, o czym mówi - podobnie jak jego goście.
To dziwne - może on (samouk chemik, z którym przeprowadzano wywiad) nie miał na myśli odtłuszczania i pomylił termin (był to samouk chemik, ale sprawdziłem syntezy, o których mówił, i nie był on bzdurą)

Tak czy inaczej, to całkiem genialny hack, na który bym nie wpadł! Czy więc ten przezroczysty olej, który pozostał na dnie, to po prostu DMT ze śladami heptanu, których nie mogę z niego usunąć?

Zdałem sobie również sprawę - dlaczego do cholery robię to w tak ogromnym RB z mnóstwem miejsca na powietrze?... nie jest to idealne rozwiązanie, zdaję sobie sprawę.

NIE zdawałem sobie również sprawy, że trzeba go stale mieszać prawie od momentu wyekstrahowania żółtej "mazi" za pomocą DCM - to mogło mieć wpływ na rzeczy.

I jeszcze tylko jedna rzecz - naprawdę cieszę się, że powiedziałeś naptha / heptane, ponieważ heptane jest dość drogie w tym kraju (nie wiem, czy to dlatego, że mogłem znaleźć tylko n-heptane, czy to nie robi różnicy), ale iv mnóstwo świeżej, suszonej naptha. Rozumiem, że to nie to samo - nie myl mnie, jednak pocieszające jest to, że w razie potrzeby nadal mogę tego użyć.

Ok, więc jest nad czym pracować! Dzięki za wskazówki, serio.

Synteza MiPT była porażką - cóż, lepiej powiedzieć, praca była porażką, ale głupio próbowałem tego późno w nocy, kiedy nie myślałem jasno, ale jednocześnie wiedziałem, że dziś przyjdzie hydraulik haha
Myślę, że trzymajmy się jednej rzeczy na raz!

Czy ktokolwiek spotyka się z tego rodzaju głupimi scenariuszami? Prawdopodobnie to tylko ja i moje złe planowanie i spieprzone zarządzanie życiem....
Nie zrozumcie mnie źle, NIGDY nie pozwoliłbym NIKOMU zobaczyć żadnego kawałka szkła lub czegokolwiek, czego nie mogę umieścić z moimi rzeczami do malowania, to tylko ciągłe wychodzenie, odkładanie, wychodzenie itp. itd.
W każdym razie tylko rzut oka na głupotę mojego życia! Właśnie dlatego potrzebuję DMT i innych psychodelików, ponieważ za każdym razem, gdy zdejmowałem je ze stołu, a benzodiazepiny i opiaty były już poza stołem, to po prostu nie działa dla mnie.

Przeżyłem jedne z najbardziej okrutnych odstawień benzoesu, a część tej podróży, w której używałem psychodelików w porównaniu z częścią, w której tego nie robiłem, jest drastycznie różna. Chodzi bardziej o poczucie, że w jakiś sposób resetuje mój mózg - szczególnie dłuższe podróże wydają się mieć znacznie dłuższy posmak, ale jest coś w DMT i światach, do których mnie zabiera...

Prawdopodobnie zostało mi około 450g tryptaminy i będę pracował na znacznie mniejszą skalę, dopóki nie będę mógł tego lepiej rozgryźć... więc mnóstwo czasu na poprawę! lol

Właściwie to chciałem was zapytać o to, kiedy spożywacie n,n-DMT. Ktoś powiedział mi, że nie uważam palenia tego za świetne i opisał siedzenie z otwartymi oczami.
Za każdym razem, gdy palę DMT, złe podróże miały miejsce, gdy zapomniałem zamknąć oczy i po prostu nie widzę lub wydaje mi się, że widzę, jak moje ręce zamieniają się w korzenie i jest to głęboko niepokojące, ale jak tylko zamknę oczy, jest to o wiele mniej zagmatwane i przerażające - z braku lepszego słowa. Po prostu zastanawiałem się nad waszymi doświadczeniami!
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Właśnie zdałem sobie sprawę, że powinienem był powiedzieć, że nie wiem, jak pachnie DMT.
🤥
Właściwie to było coś, co zauważyłem jako pierwsze w tryptaminie - to podobny plastikowy zapach.
Czy 5-meo-t lub 5-meo-DMT też pachnie i smakuje jak gówno? Paliłem 5-MEO-DMT, kiedy mój pierwszy sprzedawca RC (który w zasadzie sprzedawał tylko produkty shulgins) z Kanady, ale to było chyba w 2005 roku czy coś? Nie mogę sobie tego przypomnieć - nie pamiętam, żeby to było wizualnie szalone jak DMT, to na 100% pewne. To było zanim dowiedziałem się, że można to po prostu wyekstrahować. lol
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Jeszcze jedno, przepraszam...

Jeśli spróbuję zasolić wolną bazę DMT, którą mam, używając acetonu i kwasu fumarowego, czy pociągnie to za sobą zanieczyszczenia? Na pewno nie, prawda?

Naprawdę chcę wypróbować prawdopodobnie wolniejszy początek wstrzyknięcia podskórnego, a nawet różnicę między nim a wstrzyknięciem domięśniowym, ale OBOWIĄZKOWO potrzebuję, aby był biały i oczyszczony przed zrobieniem tego...
 

mescalito10

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 8, 2024
Messages
12
Reaction score
12
Points
3
Mój człowieku, nie rób tego, po prostu weź harmalas lub inne maoi i zjedz, jeśli chcesz wolniejszego początku, bardziej łagodnego tripu. Lub zjedz harmalas, a następnie weź małe łyki dmt rozpuszczonego w płynie do wapowania prosto z vape.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Dlaczego nie? Osobiste uprzedzenie do iniekcji?
Nie chcę angażować się w pharmhuasca trip, ponieważ jest to Looong, ale historycznie jestem przyzwyczajony do wstrzykiwania znacznie mniej czystych narkotyków - o wiele bardziej niebezpiecznych i uzależniających.
To ROA wygląda NAPRAWDĘ interesująco.... Czy nie czytałeś raportów Shulgina? Lub inne, o ile mogę uzyskać wystarczająco czysty... to byłoby moje główne zmartwienie, ale ponownie powiedziawszy, że w swoim czasie wstrzyknąłem (w mięśnie) okropną uliczną heroinę!
Nie mówię, że ktokolwiek inny to robi, ani nie akceptuję tego, ale jest to mój preferowany ROA.
Ponadto nie ma dodatkowej cząsteczki - która ostatecznie ZMIENIŁABY odczucia.
Kupiłem syryjski ekstrakt żytni na eBayu i zażyłem go przed paleniem, ale szczerze? Nic to nie dało... a o ile mi wiadomo, jest to bardzo irytujący ekstrakt. Najwyraźniej dużo tłuszczu (tym razem jest to tłuszcz!).
Powiedziałbym, że doustny ROA jest moim najmniej ulubionym.
Dlatego chcę znaleźć sposób na syntezę DET z tryptaminy poprzez aminację redukcyjną....it wygląda jak fantastyczny lek!
W pewnym momencie spróbuję ponownie MiPT....

Najprawdopodobniej nie będę też próbował solić go bezpośrednio, ale będę solił trochę czerwonego gówna, mając nadzieję, że pozbędę się koloru.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Czy moje myślenie nie jest słuszne, że DMT wyekstrahowane z roślin nigdy nie zmieniło koloru po umieszczeniu w dokładnie tej samej wannie. Ok, nie jest to najlepsza opcja przechowywania, chyba że jest całkowicie zapakowana, ale mimo to, z pewnością, jeśli ta robi się czerwona, a wyekstrahowane rzeczy nigdy tego nie robiły, to musi tam być jakieś zanieczyszczenie?
A może zsyntetyzowane DMT po prostu reaguje inaczej, PONIEWAŻ jest bardziej czyste, a zatem może mniej chronione i związane w takich rzeczach jak tłuszcze, jak może być ekstrahowane?
Po prostu wydaje się to dziwne...
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Tak więc po raz kolejny zabieram się za it....

Zacząłem wczoraj wieczorem od 10 g tryptaminy. Skończyło się na tym, że zostawiłem go w łaźni wodnej, ale nie włączyłem go, a następnie podłączyłem i położyłem na nim ściereczkę (zamierzając ugasić go dziś rano).

Położyłem się więc do łóżka, zacząłem odpływać i "WEEE WEEE WEEE!!!!! - pieprzony alarm przeciwpożarowy ciągle się włączał!!!

Zakładam, że powinienem był go od razu zgasić, bo kiedy rano poszedłem go zgasić, nic się nie stało?
Nie jestem do końca pewien, dlaczego....so, jeśli ktoś mógłby mnie oświecić, byłoby to przydatne.
Ostatnim razem alarm przeciwpożarowy włączył się, gdy hartował się w temperaturze 35 ° C - ponieważ jest to detektor ciepła i CO, nie jestem do końca pewien, dlaczego wytwarzanie wodoru (choć niebezpieczne, jeśli jest zamknięte - co nigdy nie jest), dlaczego miałoby to uruchomić mój alarm przeciwpożarowy LUB czy to tylko zbieg okoliczności i mój alarm przeciwpożarowy wymaga wymiany?
Ostatnim razem, gdy się włączył, gasł w łaźni wodnej, podczas gdy ja byłem w innym pomieszczeniu, wapując DMT - więc szczerze mówiąc, nie jestem pewien, czy to plastikowe opary z DMT z czujnika dymu w salonie LUB czy wytwarzanie wodoru uruchomiło czujnik w kuchni. Bardzo dziwne i przestraszyło mnie kilka razy!!!

Po drugie - właśnie wykonałem całą procedurę bazowania, dodawania DCM i ekstrakcji, a po bazowaniu i dodaniu do lejka sep dodałem trochę DCM, a po odwróceniu do góry nogami i odpowietrzeniu kropelki DCM (teraz w kolorze żółtym) opadły na dno, pokazując dwie warstwy. W tym samym czasie w drugiej warstwie pojawiły się białe drobinki, które wyglądały jak małe kryształki lub emulsja.
Kontynuowałem więc dodawanie DCM i w końcu doszedłem do punktu, w którym wydawało się, że odwróciło się do góry nogami - nigdy wcześniej tego nie widziałem, DCM (który teraz wcale nie był żółty i wyglądał, jakby zawierał emulsję) pozostał na górnej warstwie.
Nigdy wcześniej tego nie widziałem i zdezorientowało mnie to - opróżniłem oryginalny RM, który pozostał w "pojemniku na śmieci", a następnie opróżniłem dziwny rodzaj tłustego DCM do pustej butelki, aby destylować i ponownie użyć.

Nie mam pojęcia, co to za białe gówno unosiło się w mieszance, gdy po raz pierwszy dodałem bazę - nie byłem pewien, czy był to KOH, który częściowo się rozbił, więc nie chciałem go w końcowym DCM, który obecnie redukuje się pod wpływem mieszania i odrobiny ciepła.

Ponadto, dlaczego DCM zaczął opadać na dno lejka sepcyjnego, a na końcu znalazł się na górze?
Czy to możliwe, że zbieranie DMT wraz z wszelkimi śmieciami, których pozbywamy się w heptanowym re-xie, nadaje mu "wagę" i dlatego tonie.
Może po dodaniu 3x25ml porcji, nie było DMT do wyciągnięcia z RM, więc po prostu usiadło na wierzchu?

To naprawdę pierwszy raz, kiedy zwracam szczególną uwagę i piszę notatki, aby wszystko było uczciwe....

Myślę, że moja wydajność do tej pory wynosi około 1% hahaha

Dojdę do tego!

Nadal uważam to za cholernie dziwne, że DCM zaczął od bycia dolną warstwą, a potem po prostu przestał tonąć i usiadł na górze!!!

Tak czy inaczej, wygląda na to, że DCM skończył parować (używając wentylatora i mieszając), więc pójdę ponownie.
 

Rabidreject

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Dec 2, 2023
Messages
309
Reaction score
29
Points
28
Okej, więc czytałem trochę moich przyjaciół....
Ktoś zapytał, jakie tłuszcze mogłyby się tam znaleźć, po co robić etap odtłuszczania po zakwaszeniu?
Oto co znalazłem...


W reakcji aminowania redukcyjnego z udziałem tryptaminy, formaldehydu i borohydryku sodu, etap odtłuszczania jest często wykonywany w celu usunięcia niepolarnych zanieczyszczeń, które mogą zakłócać reakcję lub zanieczyszczać produkt końcowy. Oto szczegółowy opis, dlaczego ten etap jest konieczny i jakie rodzaje "tłuszczów" (związków niepolarnych) mogą być obecne:

### Dlaczego należy wykonać etap odtłuszczania:

1. **Usuwanie zanieczyszczeń niepolarnych:**.
- Podczas syntezy mogą być obecne niepolarne zanieczyszczenia, takie jak nieprzereagowana tryptamina, wszelkie organiczne produkty uboczne lub pozostałości z poprzednich etapów. Zanieczyszczenia te mogą wpływać na czystość i wydajność produktu końcowego.

2. **Zwiększenie czystości produktu:**.
- Usunięcie tych niepolarnych substancji zapewnia uzyskanie pożądanego produktu w czystszej postaci. Jest to szczególnie ważne dla charakterystyki analitycznej i późniejszych zastosowań, w których wysoka czystość ma kluczowe znaczenie.

3. **Poprawa wydajności reakcji:**
- Usuwając substancje, które mogą zakłócać reakcję, można poprawić wydajność i selektywność procesu aminowania redukcyjnego. Zanieczyszczenia niepolarne mogą czasami działać jako inhibitory lub reagować z półproduktami, prowadząc do reakcji ubocznych.

### Jakie "tłuszcze" mogą być obecne:

1. **Nieprzereagowana tryptamina:**.
- Sama tryptamina jest stosunkowo niepolarna i może nie reagować całkowicie z formaldehydem. Pozostała tryptamina będzie uważana za niepolarne zanieczyszczenie.

2. **Organiczne produkty uboczne:**
- Podczas aminowania redukcyjnego, reakcje uboczne mogą wytwarzać różne organiczne produkty uboczne. Te produkty uboczne mogą mieć charakter niepolarny i muszą zostać usunięte w celu oczyszczenia docelowej aminy.

3. **Pozostałości rozpuszczalników:**
- Jeśli rozpuszczalniki organiczne (takie jak te używane do rozpuszczania tryptaminy lub ułatwiania reakcji) nie zostaną w pełni usunięte, mogą przyczynić się do niepolarnej zawartości mieszaniny.

4. **Związki pośrednie:**
- Związki pośrednie powstałe podczas reakcji, które nie tworzą pożądanego produktu końcowego, również mogą być niepolarne. Na przykład, związki pośrednie powstałe w wyniku częściowej redukcji lub kondensacji mogą być niepolarne i muszą być ekstrahowane.

### Typowa procedura odtłuszczania:

- Etap odtłuszczania zwykle obejmuje przemywanie mieszaniny reakcyjnej niepolarnym rozpuszczalnikiem, takim jak heksan, eter naftowy lub podobny rozpuszczalnik.
- Rozpuszczalnik niepolarny selektywnie rozpuszcza i ekstrahuje niepolarne zanieczyszczenia z mieszaniny reakcyjnej, pozostawiając bardziej polarny produkt w wodnej lub polarnej fazie organicznej.
- Po oddzieleniu, warstwa niepolarna (zawierająca zanieczyszczenia) jest odrzucana, a warstwa polarna (zawierająca produkt) jest zachowywana do dalszego przetwarzania i oczyszczania.

Podsumowując, wykonanie etapu odtłuszczania w procesie redukcyjnego aminowania tryptaminy formaldehydem i borohydrykiem sodu ma kluczowe znaczenie dla usunięcia niepolarnych zanieczyszczeń, zwiększając tym samym czystość i wydajność pożądanego produktu. Niepolarne "tłuszcze" w tym kontekście obejmują przede wszystkim nieprzereagowane materiały wyjściowe, organiczne produkty uboczne, pozostałości rozpuszczalników i związki pośrednie powstałe podczas reakcji.

Ok, więc nie będę kłamać... Zapytałem chatGPT i kiedy po raz pierwszy wypluł odpowiedź, pomyślałem, że mówi bzdury, ponieważ mówi o tłuszczach pieprzących się z aminowaniem redukcyjnym, jednak kiedy czytałem dalej - miał kilka punktów... które były ważne.
To jest coś, czego chciałbym spróbować, przydałoby się nie być jedynym facetem na świecie z czerwonym DMT! Haha, rzecz w tym, że nadal SPANKS każdy wyekstrahowany DMT iv kiedykolwiek wyekstrahowany. Wydaje się znacznie silniejszy, ale nadal - dlaczego robi się czerwony, skoro nie jest to coś, co jest powszechnie zgłaszane.
Mam więcej w drodze, więc może to być po prostu ten pierwszy rxn, ale nadal chatGPT zrobił kilka punktów ...

Słyszałem to również w wywiadzie przeprowadzonym przez Hamiltona! Ha
 
Top