Czy fentalogi nadal istnieją w 2022 roku?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Cześć. Mam nadzieję, że to właściwe forum, ale zastanawiałem się, czy fentalogi nadal istnieją? Wszyscy na Reddicie i Dread mówią, że nie ma mowy, ale nie mogę uwierzyć, że jakiś chemik nie zarobiłby na tym, szczerze mówiąc.

A ponieważ właśnie przegapiłem ten złoty wiek, umarłbym, aby spróbować czegoś takiego jak FuF lub AcytylFentanyl, jeśli jest to dostępne w ciemnej sieci, daj mi znać! Aha i dla tych, którzy od razu nienawidzą Fent, proszę, wyjdź. Jest straszny tylko wtedy, gdy dilerzy sprzedają go jako heroinę lub dodają go do innych niepowiązanych narkotyków.

Jeśli celowo pieprzysz się z Fentanylem, powinieneś wiedzieć, w co się pakujesz. I dzięki za pomoc :)
 

Dopey4

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1

Pozdrowienia,
Byłem w Złotym Wieku i szkoda, że agencje federalne groziły moderatorom rynku, mówiąc im, że jeśli Fent lub Fentalogues będą otwarcie sprzedawane, będą bardziej skłonni do wejścia na rynek. Więc teraz wszystko jest wymienione jako China White lub syntetyczne opiaty.

Podczas złotego wieku moim ulubionym był MAF. Aby odpowiedzieć na twoje pytanie, poszukaj próbek na drugdata.org. Zobaczysz mnóstwo różnych odmian fent. Jedyne miejsce, które wydaje mi się wymienione, to chińskie strony internetowe i odmawiam kupowania czegokolwiek, co nie jest escrow. Również po cenach mogłem stwierdzić, że coś jest nie tak. Lata temu miałem sprzedawcę karfu. Wtedy było to 550 USD / g, a sprzedawca przyznał, że został znacznie obniżony. Sprzedawca poradził również kupującym, aby otwierali w rękawiczkach i masce oraz cięli dalej, ponieważ w przeciwnym razie ryzykujesz życie. Zalecał również używanie Vmixera. Ostatnio natknąłem się na chińskiego sprzedawcę twierdzącego, że sprzedaje 5 g czystego karfu za 850 USD. Nazywam to bzdurą. Ale być może jest to Carf z gównianą ilością cięcia!

Powodem, dla którego wiem, że fentalogi nadal istnieją, jest wyłącznie strona drugdata.org. Widać tam szeroką gamę różnych rodzajów fent i fentalogów. Większość sprzedawców nie ma jednak pojęcia, co dokładnie sprzedaje. Osobiście uważam, że złoty wiek był bezpieczniejszy. W tamtych czasach ludzie dyskutowali o tym, ile cięcia dodają na gram, aby zasadniczo zamienić truciznę w coś nadającego się do spożycia. Ponadto, dzięki własnym doświadczeniom nauczyłem się, które odmiany lubię, a których nie, a także które są po prostu zbyt mocne, by zawracać sobie nimi głowę. Sprawdź drugdata.org, a zobaczysz, jakie odmiany są tam dostępne.

Niefortunne jest to, że chińskie strony internetowe proszą o zakup hurtowy od samego początku i nie jest to escrow. Nauczyłem się swojej lekcji zamawiając podrobione papierosy. Oczywiście nigdy nie dotarły, a nazwa użytkownika po prostu zniknęła. Jeśli nie mogę liczyć na dostarczenie kartonu papierosów za 30 dolarów, nie zamierzam ryzykować 10 g fentalogu lub metakwalonu.
 
Last edited:

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Dziękuję za odpowiedź. Być może znalazłem legalną stronę, na której można przynajmniej kupić zeny i niektóre fentalogi. Działają z HK, a nie z Chin, więc to by się sprawdziło. Witryna była również niezwykle trudna do znalezienia za pomocą wyszukiwarek, co uważam za dobrą rzecz, ponieważ w Google dostajesz tylko rakowe niepowiązane i oszukańcze gówno.

To zabawne, ponieważ uzależniłem się od opisów z powodu raka i chemioterapii. Zacząłem od oxy, potem heroiny, potem rc, a teraz moja tolerancja jest tak wysoka, że fent hcl nawet gówno dla mnie zrobił. (Przez jakiś czas miałem legalnego dostawcę z Indii, który wysyłał swoje rzeczy i dotarł do mnie w 5 dni(!!), podczas gdy normalnie indyjskie rzeczy nawet nie przechodzą przez odprawę celną i zajmują tygodnie, ponieważ jestem w zachodniej UE. Ale stał się niedorozwojem i niestety już go nie ma. Był również w stanie syntetyzować karfent, ponieważ pracował w aptece / fabryce, gdzie od czasu do czasu kradli produkt.
Twierdził, że 1g carf będzie kosztował 1000usd, na co byłem gotowy, ale brakowało mi pieniędzy z powodu częstych oszustw. Jego fent był jednak legalny i zawsze go dostawałem, a on miał testy laboratoryjne, aby wykazać czystość, która wynosiła 98%. Szkoda, że go straciłem. Jeśli ktoś chce poznać jego e-mail, po prostu dm do mnie, być może też go znałeś lub znasz. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego stał się niedorozwojem i faktycznie wyłudził ode mnie 200 $ ostatnim razem, a dla innego faceta ukradł kolejne 300 lub więcej... ponieważ szukał fent i carf w Australii i kupował do 10 tys. legalnych farmaceutycznych opioidów miesięcznie.

Musiałem stracić 3 tysiące na rzecz tych oszustów. Jeśli ktoś coś wie lub może pomóc, prosimy o kontakt. 😭
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Od wielu lat zajmuję się produkcją różnych substancji psychoaktywnych.
Fentanyl i jego analogi są bardzo łatwe w produkcji.
Najlepsze analogi to 3-metylofentanyl i karfentanyl.
NPP jest bardzo łatwy w produkcji.
2-fenyloetyloaminę można łatwo uzyskać z cyjanku benzylu.
Po skropleniu z akrylanami daje ona niepodstawiony NPP, a po dodaniu dodatkowych akrylanów możemy otrzymać podstawiony NPP.
Aby uzyskać niezastąpiony fentanyl, bierzemy zwykły NPP i dodajemy grupę analino.
Następnie ANPP w rozpuszczalniku, mieszamy i dodajemy chlorek propionylu i mieszamy przez 8 godzin. Rozpuszczalnik jest lotny. Dzień później sam odlatuje i pozostaje osad chlorowodorku fentanylu, który ma wysoką czystość. (ANPP musi być początkowo oczyszczony).
Jak rozumiem, sprzedaż fentanylu i jego analogów na forum jest zabroniona.

W takim przypadku mogę zaoferować końcowy etap ANPP lub dowolnego innego podstawnika, który w jednym etapie można przekształcić w potrzebny produkt bez posiadania wiedzy chemicznej.
 
Last edited:

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Mogę Ci pomóc z 4-anilino-N-fenetylopiperydyną.
Cena
1 g wraz ze środkiem acylującym kosztuje 600 euro.
10g wraz ze środkiem acylującym będzie kosztować 5000 euro.

Z 1 g mojego produktu otrzymasz 1,3-1,33 g chlorowodorku fentanylu.
Biały kolor o czystości powyżej 95%-98% chlorowodorku.

Wysokiej jakości chlorowodorek fentanylu zawiera około 2500-3000 pojedynczych dawek dla przeciętnego konsumenta.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Jakiego sprzętu i szkła używasz do syntezy fentanylu i jego analogów?
 

kpn

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Tak, jest tam wiele fennylogów... Tutaj w Kanadzie dostaliśmy trochę dobrego niebieskiego koloru fent, jest cięty, ale nadal super mocny i został przetestowany pod kątem wysokiej jakości, dobry do palenia, dobry do strzelania (miałem na myśli, że jest cięty z pewnymi obojętnymi rzeczami, bez innych substancji psychoaktywnych).
 
Top