Myślisz, że to był Mefedron?

Sobsin

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam wszystkich, mieszkam w Iranie
Około 2 lata temu jakiś diler dał mi trochę brązowego proszku i myślę, że mam trochę G kokainy (dziś w Iranie nazywają to OD), z zapachem perfum Dior i czuję się jak najlepsze doświadczenie, jakie kiedykolwiek miałem (również każdy, kto go wciągnął, zakochał się w nim) Zaledwie minutę po wciągnięciu go uczucie jasności i większej jasności. i przyspieszenie akcji serca, cieszenie się wszystkim i bycie miłym dla wszystkich. Gadatliwość i wysoka konsumpcja oraz palenie, a także zwiększenie trybu jazdy i słuchanie muzyki. potrzeba seksu. I ogólnie wszystko było super, a gdybym użył więcej niż kilka kresek, spowodowałoby to bezsenność. Jestem pewien, że jest to zrobione z tabletek farmaceutycznych i myślę, że jest to rodzaj szybkiej piłki. Może Ritalin z Oxy lub.... Chcę wiedzieć, co o tym myślisz
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Mefedron charakteryzuje się silną euforią i krótkim okresem działania, wynoszącym około godziny.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Całkowicie zgadzam się, że to naprawdę jak uderzenie cegłą w głowę, nagły silny początek, ale jest bardzo krótki. Nie sądzę też, by miauczenie powodowało bezsenność.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Może to być również metylon
 
Top