Question Czy wiertarka elektryczna z końcówką mieszającą wykonuje tę samą pracę co mieszadło napowietrzne?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zastanawiam się, czy wiertarka elektryczna z końcówką mieszającą wykonuje tę samą funkcję mieszania co mieszadło górne, wiem, że wiertarka elektryczna jest ręczna, automatyczna i nie ma timera, w przeciwieństwie do mieszadła górnego, które jest autonomiczne, automatyczne i ma timer.
Ale jest też duża różnica między cenami tych dwóch urządzeń, wiertarka elektryczna jest bardzo tania w porównaniu z mieszadłem górnym, a także ma większą moc.
Czekam na odpowiedź od eksperta w tej dziedzinie.
Dziękuję wszystkim!!! ;)
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
mikser może mieszać, a ty nie musisz cieszyć się gazem metyloaminowym.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Duży hałas, a mieszadła napowietrzne prawie nie hałasują
Nietrwałe, szybko przestaną działać, jeśli silnik nie jest bezszczotkowy.
Wytwarzają iskry, więc w przypadku niektórych reakcji mogą wywołać pożar lub wybuch.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Inne pytanie dotyczące mikserów to:
jaka jest różnica między tanim mikserem 100W od Vevor, który możemy kupić na aliexpress za 65 euro, a mikserami za 500 czy 1000 euro?
 

eddycordon

Don't buy from me
New Member
Joined
May 21, 2023
Messages
27
Reaction score
13
Points
3
Można go przygotować w szklanym koktajlu i uzyskać ten sam efekt.
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18

wiertarka to zły pomysł. nie wytrzyma długo, ponieważ nie jest przeznaczona do ciągłej pracy.
Tani wentylator może być ulepszony do mieszadła napowietrznego. Wentylatory są tanie, bezszczotkowe i mają regulowaną prędkość.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3

Tak, ktoś wpadł na to wcześniej niż ja Wentylator sufitowy to świetna alternatywa dla spójnego mechanizmu sterującego Wiedzę tę zdobyłem z tajnych podręczników laboratoryjnych Kluczową rzeczą jest to, że mieszadło musi być elastyczne i wystarczająco długie, aby poradzić sobie z obrotami silnika wentylatora sufitowego.
 

elementshifter

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 27, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Zdecydowanie kilka kluczowych punktów wspomnianych w tym wątku wiertarka jest okropna, zwłaszcza jeśli jesteś w pobliżu oparów, które są łatwopalne, wybuchowe lub łatwopalne, mam na myśli to, że wewnątrz silnika wiertarki znajduje się iskra, a także nie jest to stałe źródło zasilania, a ponadto musiałbyś stać nad miksturą przez cały czas, aby mieszać, a to po prostu marnuje dużo produktywności, a także są rzeczy, które trzeba mieszać przez noc, 24 godziny lub 48 godzin, nie ma możliwości, aby wiertarka wytrzymała nawet 10 minut bez przerwy przez 20 minut bez przerwy i nie odczuwała chęci rzucenia wentylatora sufitowego i napowietrznego z pewnością jest najlepszą koncepcją do wykorzystania Postaram się jak najszybciej uzyskać dla Ciebie ilustrację.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Wiertarka elektryczna jest powszechnie używana w tajnej chemii, każdy nawet zdalnie zaznajomiony z podziemną syntezą wiedziałby o tym... wystarczy użyć wiertarki i dopasować ją do pokrywy kostki reakcyjnej, aby uniknąć strachu, takiego jak zamoczenie lub przeskoczenie iskry elektrycznej... ale każdy ma wolny wybór....
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Podobnie jak w przypadku wszystkich innych aplikacji, będzie to wymagało pewnych dostosowań, aby móc uczynić z niego dobre narzędzie, ale przy odrobinie pomysłowości doskonale sprawdza się w wielu syntezach i dostosowuje się do Twoich potrzeb, logicznie rzecz biorąc, będą też wyjątki
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Zapytałem o to z powodu twojej syntezy bk-MDMA.
 
Top