Question Czy ktoś jeszcze używa różnych aplikacji / rzeczy do kupowania leków online?

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Prośba do przyjaciela ofc! :)

Byłem poza tym przez jakiś czas... kupowałem małe ilości mety, koki, heroiny, metadonu, zenów i innych syntetycznych opisów na rynkach, ale bez żartów, co się do cholery stało? prawie żaden właściwy rynek nadal nie istnieje i jest też tylko XMR, co jest trochę denerwujące. to bardzo zniechęcające i nie wyobrażam sobie, żeby normalsi naprawdę używali TOR lub rynków narkotyków jeszcze dużo... od czasu wszystkich oszustw, normalsom trudno jest rozgryźć XMR itp.

Czy naprawdę przenieśli się do teleegramu?
 

cofita666

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 12, 2024
Messages
37
Reaction score
30
Points
18
Wiem, że w moim regionie na razie działa tylko telegram i wa, lol
 

PavelD

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2024
Messages
29
Reaction score
15
Points
8
tylko telegram? w jakim kraju mieszkasz?
 
  • Like
Reactions: vis

peaks

See my products
Seller
Language
🇳🇱
Joined
Mar 7, 2024
Messages
26
Reaction score
38
Points
18
Deals
53
Wyślij mi wiadomość
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Słyszałem, że wickr jest obecnie miejscem nr 1, ale jeśli nie chcesz zostać oszukany, to jest to jedyne miejsce.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
O ile mi wiadomo, wickr to tylko komunikator, który również podlega jurysdykcji USA
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Tak, to w zasadzie jak telegram. Łatwo zostać oszukanym. Łatwo po prostu otworzyć kilka kont i wystawić sobie wiele fałszywych referencji. Robiłem badania rynku i informacje są skąpe, ale jeśli połączysz rodzaje usług, media społecznościowe i prywatne komunikatory to 2 najbardziej dochodowe rynki narkotykowe w USA.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Myślę, że Wickr może być teraz własnością Amazon. Wątpię, by było to bezpieczne
 
  • Like
Reactions: vis

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Wiem, że to dużo. Jeśli jednak możesz poświęcić kilka godzin na badania, będziesz miał to opanowane. (Czy ktoś wie, czy mamy biblię darknetu na bb? Jeśli tak, to czy mógłbyś podać do niej link?) Ja również chętnie pomogę. Czy zmagasz się z uzyskaniem xmr? Znalezieniem narkotyku z wyboru? Daj mi znać.

Wiem też, że telegram ma sprzedawców, ale to miejsce może być tak oszukańcze bez żadnego prawdziwego sposobu na zweryfikowanie sprzedawcy
 
  • Like
Reactions: vis

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Mam problem z oddaniem gotówki do XMR! Wszędzie, gdzie spojrzę, zajmuje to pełne siedem dni z powodu "wstrzymania", jestem również nieco zdezorientowany, jak kupić bitcoiny, a następnie przekazać je do XMR. Starając się być tak bezpiecznym, jak to tylko możliwe, jakieś sugestie, gdzie kupić bitcoiny, a następnie przekonwertować je na XMR? Z nadzieją na lepszy czas oczekiwania?
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Dobrze, mogę powiedzieć, co robię. Kupuję monety z niskimi opłatami transakcyjnymi z dowolnej giełdy (ostatnio używam litecoina), jeśli masz konto w coinbase lub gdziekolwiek, gdzie nie powinno być blokady (z mojego doświadczenia), a następnie wysyłam je do portfela tortowego i wymieniam na xmr tam. Lub użyj Haveno (nie korzystałem z tego, ale słyszałem dobre rzeczy. Zrób swoją należytą staranność) Czy to pomaga?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Po dłuższym rozejrzeniu się można zauważyć czerwone flagi, które są martwym sygnałem dla 95% oszustów. Proste rzeczy, takie jak sprzedawca wysyłający wiadomość jako pierwszy, nie dotykaj. Każdy, kto próbuje cię pospieszyć, wymyślając powód, dla którego musisz zapłacić TERAZ, to oszustwo. Do diabła, jeśli chcą przeprowadzić faktyczną transakcję za pośrednictwem telegramu, to prawie gwarantowane oszustwo. Jest to sposób na znalezienie sprzedawców, przeglądanie recenzji i otrzymywanie aktualizacji, ale przenosisz biznes na inną platformę, taką jak sesja. Nie próbuję nikogo do tego namawiać, po prostu pomyślałem, że się podzielę, ponieważ bardzo mi to pomogło, szczególnie w przypadku trudniejszych do znalezienia narkotyków.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Czy istnieją grupy, w których można znaleźć legalnych dostawców? To najtrudniejsza rzecz, z jaką się spotkałem
 

Limpbizcat

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Byłem facetem z dmarketu przez wszystkie oszustwa związane z wyjściem. Zrobiłem sobie przerwę na jakiś czas, wróciłem i wszystkie wydają się być zamknięte. Raz miałem szczęście z pastebinem clearnet, przez resztę czasu zostałem oszukany. Bardziej szukam dostawców, miejmy nadzieję, że dostawców z USA. Skupiam się głównie na FXE, ale zajmuję się kilkoma innymi substancjami. Każda pomoc byłaby mile widziana, nowa w BB.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
505
Reaction score
236
Points
43
Czy znalazłeś tutaj jakiś produkt, który by Ci się spodobał? Jesteś już na forum, możesz skorzystać z tego rynku.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Ja również jeszcze nic nie kupiłem, ponieważ musiałem czekać niebotyczną ilość czasu na "odblokowanie" funduszy. Uważam, że z tego, co widziałem do tej pory i z moich innych badań, jest to absolutnie najlepsze miejsce, aby przynajmniej spotkać prawdziwych ludzi, najlepsze, myślę, że je znalazłeś!
Myślę jednak, że rynek Torzon jest legalny i bardzo bezpieczny, planuję tam również coś kupić, więc przynajmniej jedna inna półlegalna opcja.

Żaden wóz z ryżem nie podjechał pod mój dom, więc myślę, że bezpieczeństwo tutaj też jest całkiem niezłe. ;)
 

jambabampa

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
1
Nie działa? 😪😪
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
To działa! :D :D

Tylko trwa to dłużej niż bym chciał... Kiedy już będę miał produkt w domu, wątpię, czy będę na to tak narzekał. Czytając moje posty, to głównie na to narzekam lol
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Revolut(ion) Bank działa dobrze i pobiera 1,5%. Strona Trijo wydaje się jeszcze tańsza.
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Revolut(ion) Bank wygląda bardzo interesująco, dziękuję sir, zarejestrowałem się, muszę tylko poczekać, aż będzie dostępny w USA, mam nadzieję, że wkrótce!
 
  • Like
Reactions: vis

spiritualfrequency

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
May 6, 2024
Messages
17
Reaction score
12
Points
3
Telegram jest dobry
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
122
Reaction score
87
Points
28
Mam to pobrane, muszę tylko skonfigurować to do ukrycia. Na razie, aby zacząć, użyłem mojej "nazwy rządu" lol
 
  • Like
Reactions: vis
Top