Question Czy kolor soli do kąpieli w postaci krystalicznej (bk-MDMA, 4-MMC, MDPV...) określa jej czystość?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Na przykład, jeśli ma brązowy, pomarańczowy kolor... (czyli ciemne kolory), czy oznacza to, że jest nieczysty, a jeśli kryształy są przezroczyste, czy oznacza to, że są czyste, czy też kolor nie określa czystości leku?
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Zabawne, ja też zawsze myślę o tym temacie czystości.

Właśnie dostałem w swoje ręce raport. Dotyczy on próbki mdma hcl uzyskanej w procesie potrójnej rekrystalizacji: woda, ipa, ponownie woda. Ale ekstrakcja bazowa nie została przeprowadzona dla tej próbki.

Wygląd jest dobry.

Ale wynik testu pokazuje tylko 87%. Nie wiem, czy to rzeczywista czystość, czy jakiś problem z testem. Chuj wie.

U1erXipNM5
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Ładne kryształy, Czy syntetyzujesz MDMA z MDP2P zaczynając od glicynianu PMK?
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
jeśli jest to bezbarwny związek i ma kolor, to nie jest czysty, przechodząc od jasnożółtego do ciemnobrązowego, głównie jeśli jest czarny jak czarna mdma, to znacznie się przegotowali, mając śmiercionośny metal ciężki

Po prostu rekrystalizuj to łatwe, ekstremalnie łatwe
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
L1cwLyerBJ
RFw1aYK736
Spójrz na kolor mojej ostatniej partii kryształów metylonu po rekrystalizacji metylonu HCl z dejonizowaną wodą i pozostawieniu go na kilka dni na świeżym powietrzu w przezroczystym plastikowym naczyniu.
 

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
dla mdma i po prostu rekrystalizuj jego niezłą wydajność, musisz dostosować rozpuszczalnik za pomocą reguły pk lub destylacji frakcyjnej pod zmniejszonym ciśnieniem lub chromotoghrapie kolumnowej jest kluczem do wyższej wydajności
 
Top