Wszystko, czego potrzebujesz, aby zacząć gotować

uominicarti

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Jestem w tym początkujący, czy mogę przygotować własny psychodelik, taki jak psilocybe, LSD, mdma? coś takiego
 
View previous replies…

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Najprostszymi psychodelikami do syntezy są meskalina i TMA.
 
View previous replies…

SkunkedGorillaz

Don't buy from me
New Member
Joined
May 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Interesujące, nigdy nie przyglądałem się syntezie meskaliny, ale trochę dziwne, że jest to najprostszy psychodelik do zrobienia, że nie widać go zbyt wiele u ulicznych dealerów.

Odkryłem, że meskalina jest jedną z najtrudniejszych cząsteczek do zdobycia. Szczerze mówiąc, nie mogłem jej znaleźć 10 lat temu, więc zacząłem uprawiać i zbierać aktywne kaktusy. Mam całkiem chory ogród kaktusów i nieskończone zapasy mojego ulubionego leku.

Zakładam, że skoro jest to najprostszy psychodelik, to jego pozyskanie jest dość trudne, co czyni go rzadszą substancją?
 

oon1

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 3, 2024
Messages
6
Reaction score
5
Points
3
Bez urazy, ale czy ktokolwiek poza mną pomyślał, że przeczytanie kilku książek z zakresu chemii organicznej byłoby naprawdę korzystne dla nas, noobów? Jeśli jesteś nowy jak ja, czytaj, czytaj, czytaj, a potem czytaj jeszcze więcej! Zacząłem od chemii dla manekinów, a następnie przeniosłem się do podręczników, a następnie opublikowałem materiały. Poważnie bądź mądry!!! Kształć się najpierw, a potem zadawaj pytania.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Zakładam, że każdy kucharz czyta książki i ogląda filmy o chemii
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Wyobrażam sobie, że jest wielu pseudo-reduktorów HI, którzy nie rozumieli, co do cholery robią, gdy dowiedzieli się od znajomego: jak "podgrzać to z tamtym" lub "wrzucić to wszystko do butelki z sodą na 30 minut", a następnie jak wytworzyć gazowy HCl. Być może dopiero po zdobyciu doświadczenia i zapoznaniu się z formalną terminologią i wiedzą zrozumieli, co się dzieje, gdy dodają te rzeczy do siebie. Taka forma inżynierii odwrotnej.

Sam zacząłem uczyć się z podręczników dawno temu. Nie byłem w stanie ćwiczyć żadnych eksperymentów ani oglądać żadnych filmów. Wszystko to można zrobić na papierze w teorii, ale to nie to samo, dopóki się tego nie zastosuje. Teraz, gdy jestem w stanie ćwiczyć techniki i eksperymentować z namacalnymi przedmiotami i substancjami przede mną, nauka w połączeniu ze studiowaniem to pestka. Zbudowanie tego fundamentu dawno temu znacznie ułatwia rozpoznanie i zapamiętanie - "Och, pamiętam, że o tym czytałem". Albo być w stanie wyobrazić sobie wykonanie syntezatora, którego nigdy nie próbowałem, i być w stanie powiedzieć "OK, to jest to, o czym mówili" itp.

Nie mogę tego wystarczająco podkreślić, każdy, kto chce zostać kucharzem, powinien czytać, uczyć się, ćwiczyć i zaczynać od małych rzeczy i BEZPIECZNIE! Możesz być w stanie zobaczyć przepis na metamfetaminę i wykonać go bez żadnej wiedzy ani doświadczenia, ale to prawdopodobnie tak daleko, jak to możliwe, i prawdopodobnie w końcu źle się to dla ciebie skończy. Zdaj sobie sprawę, że podejmujesz ryzyko za każdym razem, gdy łączysz wszystkie te rzeczy, jeśli nie rozumiesz, z czym dokładnie masz do czynienia i co próbujesz zrobić. Jeśli nie znasz się na chemii, skąd możesz wiedzieć, czy dany przepis służy do produkcji narkotyków, trucizny czy materiałów wybuchowych? Kształć się!
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Push the cook button the push the ANYKEy and BOBS YER UNCLE
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Jestem naprawdę zainteresowany stymulantami, kupiłem szkło i sprzęt i próbowałem zrobić amfetaminę, ale czytając syntezę o P2NP, zobaczyłem, że P2NP jest super drogie, więc postanowiłem zrobić własne, ale potrzebuję nitroetanu, no cóż, zgadnij co? Musiałem zrobić własny, ale znowu, ALE jeden z odczynników do jego wytworzenia był zbyt drogi, zdałem sobie sprawę, że będzie to kosztować o wiele za dużo, więc każda alternatywa lub inne łatwe / bardzo łatwe stymulanty do zrobienia lub nawet jakakolwiek pomoc będzie świetna dzięki
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Lepiej od razu kupić P2NP. Nie da się tego zrobić taniej niż kupując bezpośrednio z Chin.
 
View previous replies…

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Zapytałem kilku sprzedawców na stronach, sprzedają go za 260-300 $, więc idk
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Najtańsza cena na forum pochodzi od @Mona857, 100$ za kg. Ale wszystko zależy od tego, ile weźmiesz, jeśli weźmiesz od 100 kg, cena będzie niska u wszystkich sprzedawców.
Sprawdź
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Rozumiem, dzięki za poświęcenie czasu na odpowiedź, zdecydowanie pomocne!
 
Top