Pytanie dotyczące fentanylu

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Mam płynny fentanyl (cytrynian 50mcg), zastanawiam się, jak można go dodać do zioła. Wiem, że fent jest rozpuszczalny w wodzie / metanolu, ale nie jestem w 100% pewien, czy jeśli zmieszam cytrynian z wodą / metanolem, uzyskam efekt, gdy go zasznuruję. Czy muszę najpierw uzyskać czysty fentanyl HCL (proszek) z wersji płynnej, czy mogę go użyć w tej formie?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Najlepszym rozwiązaniem byłoby pozbycie się fentanylu. Nie warto nawet z nim eksperymentować.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tutaj, w moim kraju, wiele osób pali syntetyczne zioło! Przed holenderskim zakazem RC używam 15 g mdmb-4en-pinaca na 60 g zioła, a ludzie go nie chcą, ponieważ powiedzieli mi, że jest słaby. Rc po prostu nie daje im tego pośpiechu / uderzenia w pierwszym paleniu, które daje im fentanyl, i do tego będę używał fent.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Nie unieważnia to jednak mojej rekomendacji.
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Dlaczego fent jest tak znienawidzony? Ponieważ jest sprzedawany jako heroina prowadząca do śmierci?

Jeśli dobrze rozumiem, to fent już zastąpił heroinę
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tak, to prawda, w USA ludzie nie znają swoich ograniczeń i przedawkowują, za co jest tyle nienawiści do Fentanylu
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Po prostu ludzie są wkurzeni, że kartele dodają fent do każdego narkotyku
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Słuchaj, ty też nie znasz swoich ograniczeń. Fentanyl jest tak silny, że przedawkowanie zdarza się każdemu. Po pierwszym zażyciu, jeśli weźmiesz coś innego lub jeśli jesteś pijany... nikt nie jest zawsze na szczycie swojej gry. A oszukiwanie z fentanylem jest jak spanie z grzechotnikiem w łóżku. Nie możesz się zrelaksować i po prostu się z tym pogodzić. A palenie staje się jeszcze bardziej nieprzewidywalne.
Wystarczy posłuchać rozsądnej rady i wypłukać fent.
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Absolutnie!!! Właśnie straciłem bardzo dobrego przyjaciela przez to gówno i doprowadza mnie to do szału, że ludzie bawią się tym śmieciem jak jakąś nieszkodliwą zabawką! Sznurowanie jointa pieprzonym FENTANYLEM???? Słyszałem już wszystko! Po prostu nie zawracaj sobie tym głowy! Pozbądź się tego gówna jak najszybciej. A jeśli skończysz jako kretyn-samobójca, upewnij się, że nie ma innych "samobójczych jointów", które mogłyby w jakiś sposób trafić w ręce jakiegoś biedaka, który nie ma pojęcia, co zamierza palić! Czy to nie zrujnowałoby ci dnia! Twój młodszy brat kradnie jednego z twoich jointów i następnego dnia zostaje znaleziony martwy. To tylko moje 2 grosze. WYPŁUCZ TO!
 

Beavinator

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Może ma to coś wspólnego z faktem, że kilka kawałków wielkości ziarnka soli to różnica między świetnym hajem a trumną! Fentanyl to pieprzone ŚMIECI! Jest cholernie dobry powód, dla którego jest tyle nienawiści do tego GÓWNA! Może jest znienawidzony, ponieważ sam jest odpowiedzialny za ponad 80000 zgonów osób w wieku 18-45 lat w ciągu jednego roku w USA! To naprawdę nie ma nic wspólnego ze znajomością swoich ograniczeń! Nie ma cholernego sposobu, aby dowiedzieć się, ile POISONU dostajesz w każdej z tych fałszywych tabletek oxy, które sprzedają, lub jak bardzo pocięty i jak dobrze wymieszany jest proszek w tej klapce, którą właśnie kupiłeś. Jeśli zadzierasz z Fentanylem, twoje dni są policzone i to jest FAKT. Nawet majstrowanie przy produkcie klasy farmaceutycznej jest niezwykle niebezpieczne, a powodem jest siła działania. Po prostu trzymaj się z dala od Fentanylu, a wszystko będzie dobrze.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Myślałem, że jest to forum poświęcone informacjom na temat produkcji i syntezy leków. Dlaczego wszyscy mówicie tej osobie, żeby zostawiła Fentanyl w spokoju? Zadał pytanie, jeśli nie masz odpowiedzi, zachowaj swoją opinię dla siebie. Jeśli chcesz dyskutować o tym, które narkotyki są złe, a które nie, to dlaczego nie założysz własnego wątku? Czy metamfetamina jest lepsza od fentanylu, ponieważ nie zabija tylu ludzi? Jestem pewien, że o tym też można dyskutować. Ale to nie jest odpowiednie miejsce. Co powiesz na udział, jeśli masz wiedzę i zamknij się, jeśli nie.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tak, to prawda, nikt nie chce kogoś zabić, dlatego szukam informacji, aby wszystko było bezpieczne :)
 

Grand Poobah

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 23, 2021
Messages
15
Reaction score
3
Points
3

Chociaż masz pełne prawo ryzykować swoje życie, myślę, że Beavinator ma rację. Powiedzmy, że nabijasz jointa, palisz go i umierasz. Teraz twoi przyjaciele/rodzina przychodzą posprzątać twoje mieszkanie i znajdują twoją skrytkę. Człowieku, jestem pewien, że jestem smutny, a joint pomógłby rozjaśnić nastrój. Wygląda na to, że palimy skrytkę madmaximusa. Teraz twoi ziomale też nie żyją. Wszystkie narkotyki mogą być nadużywane i niewłaściwie używane, ale fent jest zbyt silny i prawie niemożliwy do wykrycia.

Jest taka historia o kucharzu, który zrobił coś i eksperymentował na sobie. Zmarł śmiercią męczeńską, wyglądając na opętanego, najprawdopodobniej zatrutego sporyszem. Po jego śmierci rodzina przyszła posprzątać dom, a tata napił się zimnej wody z lodówki. Woda nie była zwykłą wodą i tata nie mógł funkcjonować przez 3 dni. Teraz tata nie tylko stracił syna, ale jest trwale odmieniony. Żałoba na szczycie żałoby dla rodziny. Bądź odpowiedzialny i wyrzuć to!

To nie jest fikcja, znam tę rodzinę.
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Fentanyl to kwestia zasad. Są rzeczy wartościowe i są śmieci. Moje doświadczenie z fentanylem jest wysokie, ale moim wyborem jest milczenie.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Dlaczego? Prawie każdy, kto chce, może sobie pozwolić lub wyprodukować Fentanyl, ważne jest, aby mieć prawidłowe informacje, aby nie spowodować przedawkowania na sobie, jeśli ktoś go użyje lub ludzie, którzy będą sprzedawcami!
 

Novator

Resident
Joined
Oct 30, 2021
Messages
39
Reaction score
800
Points
83
Mam plan dla osób zainteresowanych fentanylem i po prostu mam silne opinie na ten temat. Ale nie na tym forum, nie dzisiaj. Z przyjemnością zrobię ci pierwszy zastrzyk z mefedronu, ale nie z fentanylu.
 
Last edited by a moderator:

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Jak już wspomniałem, wnieś swój wkład, jeśli masz wiedzę. Jeśli nie, to jaki jest sens twoich postów? Czy to anonimowe przechwalanie się ma komuś zaimponować? "Haha, wiem jak to zrobić, ale ci nie powiem?" Myślę, że skoro jest dostęp do clearnetu, mamy tu dużo dzieci i trolli. Używam fentanylu w niektóre weekendy. Codziennie biorę też 100 mg metadonu. Jak zawsze w mojej historii zażywania narkotyków, jestem zmęczony płaceniem detalicznym i szukam tańszego sposobu. Ale to jest mój powód. I tylko mój. To nie wiedza jest problemem, tylko to, co ludzie z nią robią. Broń nie zabija ludzi, to ludzie zabijają ludzi.
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Tak, Luphozi ma rację, jeśli oglądałeś wywiady z kucharzami w meksykańskich kartelach, powiedzieli, że dawka, którą umieszczają na przykład w pigułce M30, nie zabija ludzi, ale uliczni handlarze narkotyków w USA przecinają ją innymi narkotykami i dlatego jest tak wiele zgonów w USA!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Ładnie powiedziane, sam kupuję fentanyl co tydzień, by podtrzymać swój nałóg i nie miałem żadnego problemu przez całe 3 lata używania go. Byłoby miło dowiedzieć się, jak bezpiecznie manu fetty i byłem trochę podekscytowany, kiedy dołączyłem do tego forum tylko po to, aby dowiedzieć się, że jest to forum opinii, a nie badań.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
FguB3Me21a
 
Top