Synteza fentanylu

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8

Fentanyl zabija! Nigdy nie próbuj go syntetyzować, a tym bardziej używać!

Synteza fentanylu


Fentanyl i jego analogi są jednymi z najsilniejszych agonistów opiatów, ale ich synteza jest często trudna. Oto synteza fentanylu, którą można łatwo dostosować do innych analogów(para-fluoro-fentanylu, alfa-metylo-fentanylu).

Procedura ta nie jest teoretyczna i została wielokrotnie przetestowana i ulepszona. Syntezę przeprowadza się w temperaturze pokojowej, więc nie jest potrzebna żadna specjalna aparatura.

Fentanyl jest bardzo interesującym składnikiem dla podziemnej chemii, ponieważ jeden gram czystego fentanylu jest odpowiednikiem 100 g bardzo dobrej ulicznej heroiny.

Zasada

Zastosowanym prekursorem jest N-fenetylo-piperydon (NPP), który można łatwo zsyntetyzować z piperydonu i fenetylo-tosylanu lub bromku fenetylu poprzez prosty mechanizm SN2. NPP reaguje z aniliną, dając pochodną iminy, która jest redukowana do 4-anilino-N-fenetylo-piperydyny (4-ANPP). 4-ANPP jest następnie poddawany reakcji z chlorkiem propionylu, dając Fentanyl, który jest następnie oczyszczany.

Eksperyment





N-fenylo-4-piperydon (NPP)


N-alkilowanie 4-piperydonu można przeprowadzić w warunkach PTC - i nie ma potrzeby izolowania piperydonu jako wolnej zasady. Do jednego litra acetonitrylu należy dodać 3 mole drobno sproszkowanego węglanu potasu, a następnie 10 g katalizatora PTC - TBAB lub TEBA, albo po prostu glikolu polietylenowego-400. Mieszać tę zawiesinę przez 15 minut w temperaturze 50-60°C, a następnie dodawać małymi porcjami chlorowodorek 4-piperydonu, uważając, aby wydzielanie CO2 nie było zbyt gwałtowne. Mieszać kolejną godzinę w temperaturze 50-60°C, a następnie dodawać kroplami bromek fenetylu i mieszać 15-20 godzin przy łagodnym wrzenia. Następnie schłodzić i odfiltrować sole nieorganiczne - jeśli filtracja przebiega zbyt wolno, dodać do zawiesiny trochę (30-40 ml) nasyconego roztworu siarczanu sodu, co sprawi, że lepki osad stanie się ziarnisty i będzie można go odfiltrować.

Wydajność prawie ilościowa (zaufaj mi) i nie wymaga destylacji - w rezultacie otrzymujesz lekko żółte ciało stałe o mp 60 ° C.

a. Synteza N-fenylo-iminy NPP

10 mmoli NPP rozpuszcza się w minimalnej objętości aniliny (około 5-6 ml), a następnie dodaje się 1 gr sita molekularnego 4A. Mieszanina jest delikatnie mieszana (tak, aby sita molekularne nie zostały zniszczone przez mieszanie) za pomocą mieszadła magnetycznego przez około 24 godziny w temperaturze pokojowej.

Konwersja została wielokrotnie obliczona za pomocą MS i wynosi ponad 99%, więc następny etap można przeprowadzić bez żadnego oczyszczania.

b. Synteza ANPP

Mieszaninę reakcyjną z poprzedniego etapu odfiltrowuje się z sit molekularnych, które przemywa się 2×2 ml THF, filtrat i popłuczyny wlewa się do kolby o pojemności 50 ml, po czym dodaje się 20 ml suchego metanolu i miesza.

Około 1-1,5 g borowodorku sodu dodaje się bardzo powoli do mieszaniny w temperaturze pokojowej, a mieszaninę miesza się przez około 2 godziny. Konwersję do ANPP sprawdza się dowolną metodą, a jeśli nie jest całkowicie zredukowana, należy powoli dodać kolejne 0,5 g NaBH4 i mieszać jeszcze przez godzinę. Gdy konwersja do ANPP jest całkowita (ponad 95%), odparować metanol i THF pod próżnią.

Pozostała masa składa się z aniliny, nadmiaru NaBH4 i ANPP skompleksowanego boranem. Wlać 50 ml wody do kolby, a następnie zniszczyć kompleks przez powolne dodawanie niewielkiej ilości stężonego HCl (35%) do pH ~ 1, a następnie mieszaninę dobrze mieszać przez kolejną godzinę. Teraz do mieszaniny dodaje się 50 ml nasyconego roztworu NaCl, a po około 10 minutach wytrąca się stała masa.

Oddzielić ciało stałe od cieczy za pomocą filtracji i zachować ciało stałe (jest to chlorowodorek ANPP) po przemyciu go niewielką ilością nasyconego roztworu NaCl. Dodaj kolejne 50 ml nasyconego roztworu NaCl i umieść mieszaninę w lodówce (w temperaturze około 2°C) i odczekaj 2-3 h. Jeśli pojawi się więcej osadu, przefiltruj roztwór i dodaj ciało stałe do pierwszego zbioru. Stała masa to ANPP, który należy poddać obróbce.

Rozpuścić ciało stałe w około 60 ml wody i 2N NaOH do pH > 12,5, a następnie ekstrahować 3×15 ml CH2Cl2. Przemyć fazę CH2Cl2 5 ml wody i odparować rozpuszczalnik w próżni. Pozostałością jest oleista żółto-pomarańczowa ciecz, która spontanicznie krystalizuje, składająca się z ANPP wystarczająco czystego do następnego etapu.

Ogólna wydajność ANPP wynosi około 50-80%. Główna strata wydajności występuje podczas procesu oczyszczania, ponieważ proces oddzielania nadmiaru aniliny i ANPP nie jest zoptymalizowany. Być może istnieją pewne rozwiązania tego problemu, które zostaną omówione w rozdziale dotyczącym optymalizacji i dyskusji.

c. Konwersja ANPP do Fentanylu

10 mmol ANPP rozpuszcza się w około 8 ml suchej, czystej pirydyny z mieszaniem, a następnie 12 mmol chlorku propionylu dodaje się kroplami do mieszaniny reakcyjnej w temperaturze pokojowej. Reakcja jest egzotermiczna, a temperatura powinna być kontrolowana poprzez ostrożne dostosowywanie szybkości dodawania i musi być utrzymywana w zakresie 30-60°C przez cały czas. Po dodaniu całego chlorku propionylu mieszaninę reakcyjną miesza się przez około godzinę w temperaturze pokojowej.

Sprawdź konwersję dowolną odpowiednią metodą (TLC/GC) i jeśli nie jest kompletna, dodaj kolejny 1 mmol chlorku propionylu. Zwykle konwersja powinna być całkowita po pierwszej operacji, ale jeśli pozostało zbyt dużo aniliny z etapu A, potrzeba więcej chlorku propionylu.

Mieszanina reakcyjna jest następnie wlewana do 80 ml wody z mieszaniem, a stężony HCl (~35%) jest dodawany kroplami, aż pH < 1,5. Operację tę można wykonać za pomocą innej procedury w następujący sposób: Przygotować 80 ml 2N HCl i po prostu wlać mieszaninę reakcyjną do tego roztworu. Spowoduje to przekształcenie pirydyny i fentanylu w ich odpowiednie sole chlorowodorkowe. Roztwór jest następnie mieszany przez około 30 minut. Pirydyna-HCl nie jest rozpuszczalna w CH2Cl2, podczas gdy niepolarny Fentanyl-HCl jest. Wyekstrahować roztwór za pomocą 3 × 20 ml CH2Cl2, a następnie przemyć zebrane ekstrakty organiczne 2 × 10 ml nasyconego roztworu NaCl.

Rozpuszczalnik odparowuje się pod próżnią i tworzy się żółta masa, która składa się z chlorowodorku fentanylu zanieczyszczonego niewielką ilością propionanilidu, który powstał w wyniku działania chlorku propionylu na pozostałość aniliny z etapu A. Teraz dodaje się 10-15 ml acetonu i tworzy się biały proszek, którym jest Fentanyl-HCl. Przefiltrować ciało stałe i przemyć je niewielką ilością (2×3 ml) acetonu.

Chlorowodorek fentanylu jest teraz wystarczająco czysty do użycia (>99,5%), wydajność tego etapu przekracza 90%! Jeśli nadal byłby nieczysty (nigdy tak nie było w moim przypadku), można go oczyścić przez rekrystalizację z gorącego acetonu.

Rozcieńczanie fentanylu w proszku

Czysty Fentanyl nie może być używany w takiej postaci, ponieważ jest o wiele, wiele za mocny i MUSI być rozcieńczony, w przeciwnym razie dojdzie do wielu przedawkowań!

Poniższa procedura daje białą heroinę, która ma taką samą moc jak bardzo dobra (30%) heroina uliczna.

100 mg Fentanylu-HCl rozpuszcza się w 2 ml metanolu. Odważ 10g laktozy i podgrzej ją do około 60-70°C w dużym naczyniu z płytą grzewczą. Dodawaj metanolowy roztwór Fentanylu kroplami w regularnych odstępach czasu do ciepłej laktozy, aby uzyskać dobre wstępne wymieszanie. Poczekaj, aż cały metanol odparuje i dokładnie wymieszaj. Ma to kluczowe znaczenie, ponieważ jeśli nie zostanie to dokładnie wymieszane, część laktozy będzie bez fentanylu, a część laktozy ze zbyt dużą ilością fentanylu, co może spowodować dramatyczne przedawkowanie!

Ten rodzaj heroiny był używany i sprzedawany przez rok, a opinie konsumentów były bardzo dobre. Konsumenci byli bardzo zadowoleni i nie chcieli już zwykłej brązowej heroiny. Bądź więc ostrożny, niektórzy ludzie (mafia i inni dilerzy) mogą być bardzo zazdrośni!

NIE U ŻYWAJ i NIE SPRZEDAWAJ czystego Fentanylu HCl, jest to bardzo toksyczny materiał, który spowoduje wiele przedawkowań, jeśli nie zostanie rozcieńczony!

Optymalizacja i dyskusja

Ogólna wydajność tej syntezy wynosi około 50-80%, a główna strata materiału występuje podczas oczyszczania ANPP w kroku B. Być może istnieją inne alternatywy dla oddzielenia aniliny i ANPP (rekrystalizacja, destylacja). Myślę, że dobrym rozwiązaniem jest ekstrakcja aniliny i ANPP razem i oddzielenie ich poprzez odparowanie aniliny pod próżnią, a następnie rekrystalizacja ANPP w odpowiednim rozpuszczalniku.

Para-fluoro-fentanyl może być syntetyzowany za pomocą tej procedury przy użyciu p-fluoroaniliny zamiast zwykłej aniliny, ale proces oczyszczania musi zostać dostosowany.

Bardzo silny alfa-metylo-fentanyl może być również syntetyzowany tą metodą przy użyciu N-(2-fenylopropylo)-piperydynonu, który może być syntetyzowany z 1-fenylo-2-bromopropanu i piperydynonu lub innymi metodami. 1-fenylo-2-bromopropan jest wykorzystywany w tajnej produkcji amfetaminy, a procedura syntezy tego związku może być łatwo dostosowana do tworzenia N-(2-fenylopropylo)-piperydynonu lub NPP (N-fenetylo-piperydynonu).

Fentanyl jest bardzo dobrym i silnym opiatem, ale są pewne uwagi:

  • Fentanyl jest bardzo uzależniający, znacznie bardziej niż zwykła Heroina, regularni użytkownicy tej syntetycznej białej Heroiny, których opisałem, byli silnie uzależnieni.
  • Ryzyko przedawkowania jest naprawdę wysokie, nawet przy rozcieńczeniu, które opisałem wcześniej, więc przetestuj swój towar przed sprzedażą!
  • Czas trwania efektów jest nieco krótszy niż w przypadku zwykłej heroiny.
 

Attachments

  • aw43rBUhXL.jpg
    aw43rBUhXL.jpg
    27.2 KB · Views: 891
Last edited by a moderator:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Hmm. Myślę, że ten syntetyk musiał się tu w końcu pojawić. Ale to czysta trucizna. Nigdy, przenigdy nie podejmuj się tej syntezy bez rygorystycznych środków ochrony indywidualnej, współpracownika i dostępu do naloksonu.
 

Needtolearn

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 27, 2022
Messages
47
Reaction score
26
Points
8
Absolutnie się zgadzam, nawet nie myśl o robieniu tego, chyba że wiesz w 100%, co robisz. jeśli jest to zrobione poprawnie, jest tak silne, że zanieczyszczenie cząsteczkami i każda powierzchnia, z którą miało kontakt, może cię zabić, jeśli dotkniesz go gołymi rękami. zawsze pamiętaj Kilka ziaren może wystarczyć, aby cię zabić!!!!!!!
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Rozumiem, dlaczego te rzeczy są postrzegane negatywnie, ale jeśli są używane w sposób odpowiedzialny, mogą być również smakiem życia! Jestem uzależniony od opiodów od 11 lat i odkąd zacząłem używać fentanilu, w końcu mogę pozostać na tyle zdrowy, by pozbierać się do kupy. Nie kiwam głową zbyt często i jak dotąd nigdy nie miałem przedawkowania. Wydaje mi się, że ten lek może być niebezpieczny, ale może też być lekarstwem na uzależnienie od opiodów w przyszłości w bardziej liberalnym sensie! Używając fentanylu, to prawie tak, jakby moje życie wróciło na wiele sposobów, nie używam już igły, ponieważ palenie jest w porządku! Szczerze mówiąc, nie mogłem zmieścić długiej listy zalet tego leku w tym wątku komentarza, jednocześnie lista wad jest tuż za nią, więc przypuszczam, że to wszystko perspektywa.......
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Dzięki za informacje, bracie!
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
te rzeczy to diabeł! Nie podoba mi się to, że jest to dozwolone do udostępniania na hamowaniu źle. to jest łamanie martwych
 
  • Like
Reactions: vis

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Cóż, to jest forum o produkcji leków, przynajmniej ta część forum. A kiedy produkujesz fentanyl, karfentanyl lub inny analog fentanylu, narażasz się na ryzyko. Jeśli nie jesteś w 100% pewny tego, co robisz, narażasz również wiele innych osób. Nie chodzi tu o twoje osobiste doświadczenia, to nie jest zbyt interesujące w tym kontekście.
Jeśli masz do czynienia z czystym fentanylem na linii produkcyjnej, to jest to jak żonglowanie grzechotnikiem. Droga transdermalna jest powszechnie przeceniana, ale omyłkowe wdychanie produktu może prowadzić do stosunkowo szybkiego i śmiertelnego odurzenia. Jeśli nie masz 100% pewności co do tego, jak rozcieńczyć produkt dla użytkowników końcowych, ryzykujesz, że ich również zabijesz.
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Nie zamierzam udawać, że wiem, co robię, próbując samemu to stworzyć, z drugiej strony mój przyjaciel jest chemikiem i byłbym zainteresowany, aby zobaczyć, co o tym myśli. Jeśli możliwe jest stworzenie tego w bezpieczny sposób i jest on przekonany, że może to zrobić, to pomogłoby to mojemu uzależnieniu, ponieważ pod koniec dnia staram się po prostu funkcjonować w społeczeństwie, które jest przeciwko mnie na każdym kroku. Rozumiem, że jest to niebezpieczne i szkodzi innym, ale właśnie dlatego środki ostrożności są ważne.
 

summer_child

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 5, 2022
Messages
29
Reaction score
29
Points
13
Można również zsyntetyzować NPP poprzez reakcję fenyloaminy z 2 molami metyloakrylanu.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Czy ktoś mógłby opublikować listę potrzebnego do tego sprzętu laboratoryjnego?
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Jeśli chcesz wyjść z uzależnienia, naprawdę powinieneś spróbować użyć ketaminy. Istnieją różne badania dowodzące, że ketamina pomaga ludziom rzucić picie i inne nałogi. Istnieje nawet synteza na tym forum, jeśli chcesz zrobić ją samemu.
 

BongMan

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
34
Reaction score
3
Points
8

Po pierwsze, potrzebujesz zestawu środków ochrony indywidualnej z maską przeciwgazową wysokiego poziomu z odpowiednim wkładem i nie możesz pracować w kuchni jak w tajnym laboratorium, jest to bardzo niebezpieczne, nawet mgła tej substancji może cię zabić, lepiej nie próbuj wykonywać, jeśli nie jesteś dobry w praktyce laboratoryjnej....
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Mam maskę pełnotwarzową 3M, filtry 2091, kombinezon PPE AAMI poziomu 4, ochraniacze na buty i rękawice. Wierzę, że to powinno wystarczyć, ale oczywiście chcę się upewnić.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
To nie tylko kwestia sprzętu, ale także przepływu pracy. Bezpieczne obchodzenie się z odczynnikami i produktami ubocznymi, dobra wentylacja itd. Rękawiczki, płaszcz, respirator i wyciąg to minimum. Następnie należy pomyśleć o takich kwestiach, jak sposób zdejmowania rękawic i maski oddechowej po zakończeniu pracy, co z nimi zrobić, jak wyczyścić sprzęt itp. Masz do czynienia z niezwykle toksyczną substancją chemiczną, jeśli uda ci się uzyskać właściwy produkt końcowy, i istnieją tysiące sposobów, w jakie może ona trafić na twoje palce lub do dróg oddechowych. Dlatego też powinieneś mieć pod ręką aerozol do nosa lub zastrzyki z naloksonem. Jeśli zaczniesz odczuwać zawroty głowy lub senność, to naprawdę tylko kwestia minut, zanim potencjalnie stracisz przytomność. To jak żonglowanie grzechotnikiem.

Ponadto, jeśli uda ci się zrobić syntezę i masz czysty produkt, musisz go rozcieńczyć we właściwy sposób, aby uniknąć gorących punktów w mieszance lub niepożądanych wysokich stężeń, w przeciwnym razie zabijesz użytkownika końcowego.

Albo po prostu nie rób syntezy.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Ryzykując, że zabrzmi to naiwnie, jeśli mam wyższe wykształcenie chemiczne, duże doświadczenie laboratoryjne, dostęp do niezbędnego sprzętu laboratoryjnego, kogoś w pogotowiu z naloksonem i włożę mnóstwo uwagi w bezpieczne obchodzenie się z substancją podczas rozcieńczania. Więc jeśli nadal uważasz, że istnieje wysokie ryzyko, że przypadkowo się zabiję, w jaki sposób ludzie w projektach Baltimore z powodzeniem rozcieńczają czysty fentanyl? Syntetyk to jedno, ale jeśli chodzi o obchodzenie się z produktem, ludzie w projektach są znacznie gorzej przygotowani i znacznie gorzej wyposażeni, a niezliczona ilość ludzi rozcieńcza tam czysty fentanyl. Doceniam odpowiedź i troskę. Jestem po prostu ciekaw tego ostatniego pytania.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Skąd wiesz, że w tajnych laboratoriach nie ma wielu przypadków? Jeśli ktoś oszukuje w laboratorium w getcie, myślę, że jest po prostu zaciągany do zaułka i kończy jako jeden z tych niezwykle powszechnych przedawkowań fentanylu (*wink wink), które zaśmiecają zaułki większości dużych miast.

Ponadto uważam, że najlepszym środkiem ostrożności podczas pracy z taką substancją jest praca w zespole i posiadanie pod ręką naloksonu. To bardzo pomaga. Przedawkowanie fentanylu jest w rzeczywistości dość łatwe do opanowania dzięki niemal magicznemu działaniu naloksonu. Ale nie wtedy, gdy jesteś sam i nieprzytomny.

Ale jeśli masz duże doświadczenie laboratoryjne, to dobrze dla ciebie i przejdziesz długą drogę! Fentanyl nie wchłania się szczególnie szybko przezskórnie, więc niebezpieczeństwo z tym związane jest powszechnie przeceniane. Wdychanie rozpylonego proszku stanowiłoby jednak bezpośrednie zagrożenie dla życia.
 

darkmatter7

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
26
Reaction score
12
Points
3
Kiedyś podawałem dożylnie analogi fent i byłem całkiem niezły w nieumieraniu, ale pewnego dnia zrobiłem za dużo i po prostu nie ma czasu na nalokson - jak tylko igła zostanie wciśnięta, to jest moje ostatnie wspomnienie (przed obudzeniem się po zastrzyku naloksonu z poziomem nasycenia krwi tlenem <20%).
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Tak, i to jest główny powód, dla którego nie należy syntetyzować fentanylu lub jego analogów do niekontrolowanej konsumpcji. Ludzie będą od nich umierać. Opiaty są tym, co zabija ludzi, nie inne narkotyki, a fentanyl jest absolutnym mordercą. Jego synteza oznacza współudział w tym procederze. Kropka.
 
  • Like
Reactions: vis

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Muszę przyznać, że większość rzeczy dostępnych na rynku jest bardzo słabo zhomogenizowana, co jest jeszcze trudniejsze w przypadku jeszcze silniejszego analogu. Wierzę, że mógłbym dostarczyć coś wolnego od hot spotów, a jeśli ludzie dostaliby w swoje ręce moje rzeczy, a nie te, o których wspomniał darkmatter7, myślę, że mógłbym faktycznie uratować kilka istnień.
 

Bill Cosby

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2022
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Nie wspominając już o tym, że fentanyl na ulicy jest teraz przecinany benzoesem....
 
Top