Synteza fentanylu

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Wiesz, słyszałem kiedyś, że świat jest tak naprawdę gigantycznym żółwiem spoczywającym na grzbiecie czterech słoni unoszących się w błękitnym morzu. Możesz mi to wyjaśnić?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ale tak na poważnie, jeśli to "jakieś 60% czystości" z tej magicznej syntezy polegającej na "wymieszaniu dowolnego starego gówna w kilku garnkach i patelniach", to jakie jest pozostałe 40%?
 

mr_pabloemilio

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 15, 2022
Messages
27
Reaction score
7
Points
8
Zrobiłem to w ten sposób, zmieszałem z herbatą dla niemowląt i octem i wszystko było idealne, cięższe i mocne.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Szczerze mówiąc, mam nadzieję, że każdy, kto produkuje fentanyl, będzie od teraz korzystał z tej metody. Herbata dla niemowląt i ocet nigdy nikogo nie zabiły.
 

1thejew1

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 29, 2022
Messages
13
Reaction score
1
Points
3
Jeśli nie możesz tego rozgryźć, nie powinieneś nawet czytać takiego syntezatora, wejdź na youtube i obejrzyj podstawowe filmy z chemii organicznej, dowiedz się, czym jest stiocheometria.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Hej chłopaki, po raz kolejny interesujące rzeczy. To smutne, że tego rodzaju chemikalia są prawie niemożliwe do zdobycia, chyba że masz niesamowite źródło lub sam jesteś chemikiem.

Znalazłem (myślę, że przez czysty przypadek i szczęście) legalnego dostawcę fent hcl, który pracował w indyjskim laboratorium / zakładzie produkcyjnym, gdzie od czasu do czasu kradli te chemikalia i sprzedawali je również za bardzo dobrą cenę. W sumie niesamowite rzeczy, ponieważ niezależny test wykazał 99%> czystości. W tym samym czasie znalazłem ludzi, którzy kupowali określone rzeczy za określone kwoty, ale zachowam to w tajemnicy tutaj publicznie.

Niestety stał się niewiarygodny i wyjątkowo nieprofesjonalny i irytujący, a nawet oszukał mnie i innego klienta na około 400 $. Zagroziłem, że zgłoszę go do Interpolu itp., ponieważ nagle zachowywał się tak niestabilnie i ostatecznie usunął całe swoje konto pocztowe proton. Teraz zero źródeł. :( Miał również super stealth i czasy wysyłki, które były niewiarygodne. 5 dni z Indii do Holandii! Zwykle zajmuje to tygodnie lub nawet miesiąc.

Jeśli ktoś jest chętny do DM mnie o tym i rozmawialiśmy o zrobieniu solidnych ilości captain crunch. Będę bardzo wdzięczny i oczywiście sprawiedliwie podzielę się wszystkimi zyskami. Dzięki i przepraszam za zamieszczenie tego tutaj. (jeśli dostęp do prywatnych sekcji forum jest dozwolony, czy moglibyśmy również o tym porozmawiać :)).

Przepraszam za ponowne zamieszczenie, ale ten wątek wydawał się bardziej odpowiedni.
 

theking

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
1
Reaction score
4
Points
1
Cześć, jestem z Indii... zdecydowanie popracuję nad tym, aby go pozyskać.
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Co dokładnie masz na myśli? Zapraszam do DM, a podam mój protonowy adres e-mail!
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Czy ktoś ma syntezę 4-piperydonu?
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Trudno jest samodzielnie przeprowadzić syntezę, łatwiej jest ją kupić.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Jest to _jedyna_ substancja chemiczna, której nie mogę nigdzie znaleźć na sprzedaż :-(.

... Prawdopodobnie dlatego, że jest używana do syntezy fentanylu.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Wszyscy tutaj srają na ludzi, którzy to syntetyzują. W świecie, w którym żyjemy, istnieje zło i nie powinniśmy osądzać ludzi, którzy go używają, ANI ludzi, którzy je wytwarzają. Nie zapominajmy, że jedynym powodem, dla którego wielkie syndykaty przestępcze mogą sprzedawać ten związek, są głupie zasady, których przestrzegamy. Fentanyl ma zastosowania medyczne i jeśli jest przepisywany i używany prawidłowo, może pomóc ludziom. Nie nienawidzimy firm farmaceutycznych za jego produkcję, więc dlaczego mielibyśmy nienawidzić tajnych chemików za robienie tego samego.

Nie używam fentanylu, ale nie osądzam ludzi, którzy go produkują. Nie różni się on od innych narkotyków używanych przez większość ludzi. Jasne, że zabija szybciej, ale to nie jest wymówka, by używać innych narkotyków. Ludzie zawsze mówią "TAK, UŻYWAM METY, ALE NIGDY NIE UŻYŁBYM CZEGOŚ TAKIEGO JAK LSD LUB FENTANYL. Nie bądź głupi, przestań usprawiedliwiać swój nałóg. Przestań akceptować to, co robisz, z powodu czegoś innego. Zaakceptuj, że to, co robisz, jest twoim wyborem, tak samo jak w przypadku osób, które używają lub produkują fentanyl.
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Zgadzam się z tym. Nie osądzam ludzi, którzy go produkują lub używają. Tylko ludzi, którzy produkują narkotyki, nie informując o tym swoich klientów, tylko po to, by zwiększyć swoje zyski. W ten sposób giną ludzie.
 

DrunkSailor

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Czy w syntezie NPP z fenetyloaminą można zastosować dowolny ester akrylanowy? Czy można na przykład użyć akrylanu 2-fenyloetylu zamiast estru etylowego lub metylowego?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Miejmy tylko nadzieję, że nikt nie umrze od próbowania takich procedur (to sukces jest prawdziwym zabójcą)
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
362
Reaction score
175
Points
43
Widziałem, jak kartele robią to w koszulce bez respiratora w beczce z kijem....
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Tak, to fajny program dla klaunów z VICE i ogólnie amerykańskiej telewizji. Oczywiście nie jest to prawdziwe, mit o F produkowanym przez setki małych producentów mieszających w szopach w starych garnkach z 50 kg F w workach po prostu siedzących pod ścianą, daj spokój, sprawdź rzeczywistość. Kartele musiałyby dostarczać prekursory i odbierać produkt do obrotu i sprzedaży. Po co mieliby zlecać produkcję na zewnątrz, skoro mogą po prostu zgarnąć kilku ludzi z drogi i zmusić ich do tego, by pozwolili im przeżyć? Metody są prawdopodobnie prawie realistyczne, skala nie, oczywiście prowadzą w tym celu superlaby, a cała historia z wieloma małymi producentami to tylko oszustwo po tym, jak zbyt często napadano na ich superlaby mety.

Więc co się dzieje? Meksyk nie produkuje już dużo metamfetaminy, tylko trochę metamfetaminy razem z N-ISO. Cała prawdziwa metamfetamina pochodzi z Chin i krajów graniczących, gdzie triady zbudowały ogromne moce produkcyjne, ale nie mogą już sprzedawać zbyt wiele w Chinach, a inne kraje SE również mocno się rozprawiają. Zamiast więc sprzedawać prekursory metamfetaminy do Meksyku, sprzedają produkt bezpośrednio i wszyscy są zadowoleni. Chociaż nie mogą produkować i sprzedawać z Chin do Meksyku, powiedzmy do USA, jest to kwestia polityczna, a ponieważ triady i Komunistyczna Partia Chin są ściśle powiązane w niektórych regionach południowych Chin, zawarli umowę: Prekursory dla superlabów F i metamfetaminy bezpośrednio. Kartele są szczęśliwe, ponieważ pozbyły się uciążliwych laboratoriów mety i muszą tylko prowadzić znacznie bardziej kompaktowe laboratoria F, a Chińczycy, ponieważ nadal zarabiają pieniądze i więcej, produkując F tanio i sprzedając do USA, oczywiście pozbawiają CIA tradycyjnego źródła czarnych pieniędzy, które od wieków zależą od handlu heroiną dla ich czarnych operacji, a to właśnie wyschło.
Mogę jednak pogratulować mądrym chińskim przywódcom tego genialnego spisku mającego na celu defundację CIA. Wygląda na to, że przynajmniej ktoś naprawdę troszczy się o świat ;)
 
  • Like
Reactions: vis
View previous replies…

MaximoPrimero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nie wiesz, co mówisz.
W Meksyku chińskie prekursory nie są potrzebne do produkcji metamfetaminy.
Mamy wszystko, by ją produkować.
Metamfetamina jest produkowana w zakładach chemicznych, gdzie od lat pozyskuje się izomer D, wszystko jest procesem uprzemysłowionym.
Koszty produkcji są tak niskie, że transport z Chin jest droższy niż produkcja. Absurdem byłoby fałszowanie tak taniego produktu.
 

Doktor Faust

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
2
Points
3
Zgodnie z dostępnymi informacjami, w Meksyku metamfetamina jest produkowana z cyjanku benzylu (lub chlorku benzylu), poprzez APAAN, BMK i kwas mrówkowy/metyloaminę. Powstała racemiczna meta jest następnie rozpuszczana przy użyciu, najprawdopodobniej, kwasu winowego lub jego pochodnej (np. kwasu dibenzoilowinowego), tworząc pożądaną (+) metę (tj. dekstromet). Na koniec wolna zasada jest poddawana działaniu HCl w celu uzyskania produktu końcowego, tj. lodu. (-) meta jest odrzucana, ponieważ jest nieaktywna. Powstały lód nadal zawiera niewielką ilość (-) metylu (kilka procent, jak wykryto za pomocą chiralnej HPLC), ale nie ma to wpływu na siłę działania. Najwyraźniej jest to opłacalna i wydajna procedura, mimo że jedna połowa (- meta lub lewomet) jest odrzucana.
Wygląda na to, że nie używają żadnego chiralnego prekursora (np. +efedryny lub +pseudoefedryny), w przeciwieństwie do niektórych innych producentów.
Najprawdopodobniej więc meksykański lód jest oryginalnym produktem "made in Mexico".

Wydaje się jednak, że Meksyk jest znacznie mniej samowystarczalny, jeśli chodzi o produkcję fentanylu, ponieważ jest zależny od niektórych importowanych prekursorów. (Mimo to jest tani). Znacznie bardziej dotyczy to 3-Me f. i karfentu (w rzeczywistości prawie się ich tam nie produkuje, choć mogłyby być bardzo opłacalne).

Mogą być zainteresowani zakupem przemysłowych procedur know-how, aby uzyskać pełną samowystarczalność.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Mówię, że to raczej figura retoryczna, z respiratorem koleś powiedział, że wie, że robi to dobrze przez tachykardię. Posiadanie magicznej mocy nie uzależniania się łatwo od opiatów sprawia, że patrzę na to poważniej. A może po prostu twardość uzależnienia, której nie mogłem naprawić u niektórych znajomych decydujących za mnie.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Jaką cenę 1gr FNT można znaleźć w Chinach?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Wiem tylko, że to ogromna ilość i ludzie umierali od samego opakowania.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Masz jakieś wiarygodne źródło dla takiego stwierdzenia? Jak dla mnie to tak jak policjanci wpadający w śpiączkę na sam widok czegoś co może być F, propaganda. Tak jak "naukowo udowodniono", że 1 mg na kg masy ciała przypomina śmiertelną dawkę amfetaminy. Zobacz Wikipedię i artykuł, w którym wymieniono te bzdury.

Więc tak, jest to niebezpieczne, ale tak samo jest z wieloma rzeczami, z którymi pracujemy. Myślę, że nie da się przestraszyć ludzi, to nigdy nie zadziałało. Dlaczego nie bardziej konstruktywne, jak mówienie ludziom, że muszą używać schowka na rękawiczki podczas obchodzenia się z tym, a tym bardziej podczas obchodzenia się z Car-F, który i tak nigdy nie powinien być dystrybuowany w czystej postaci. I kilka wskazówek i linków na temat tego, jak łatwo jest zrobić takie pudełko wraz z podciśnieniem i filtrem HEPA oraz generatorem ozonu w środku, aby pozbyć się wszystkiego, co mogło pozostać.

Tylko moje 2 centy (oczywiście € centy)
 
Top