Darmowe próbki od BB Forum dla każdego!

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Jestem nowy i jestem zainteresowany próbkami. Dzięki
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Czekam na odpowiedź od brata ;)
 

zil3

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 29, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
Nie było mnie przez jakiś czas aż do teraz, więc nie odpowiedziałem wcześniej, teraz wysłałem ci DM.
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Cześć, szukam darmowej próbki..best regardz
 

Glitchy

Testing Squad
Language
🇺🇸
Joined
Oct 16, 2023
Messages
478
Reaction score
184
Points
43
Deals
1
Hej bracie! Wkrótce zostanie wysłany <3
 

Belzébuth

Don't buy from me
Resident
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
20
Reaction score
7
Points
3
Cześć, jakiego rodzaju próbkę wkrótce wyślesz... Mam nadzieję, że tak... Czekam na to z niecierpliwością.....many dzięki
 

ENKICAN

Don't buy from me
Member
Language
🇪🇸
Joined
Oct 20, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Przez jakiś czas byłem offline, a teraz, gdy wracam, zdaję sobie sprawę, że otrzymałem darmową próbkę... Otrzymałem mefedron nawet szybciej niż moi dostawcy z kilku rynków... Nigdy wcześniej go nie próbowałem, więc bardzo dziękuję za próbkę i za doświadczenie!!! Dziękuję bardzo
 

gearnfury

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 27, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, w moim przypadku chciałbym zamówić a-pihp luzem, czy byłoby to możliwe?
 

Bobby234876

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Apr 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Próbka do Australii? Dzięki
 

weishen

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Registered.How to get Ssample ?
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
to jest moja recenzja próbki 2 mmc, którą otrzymałem.Na początku nie uzyskiwałem żadnych efektów i zastanawiałem się, dlaczego tak się dzieje, a to dlatego, że dawkowałem raz na 3 godziny, ponieważ chciałem być ostrożny, ale po tym, jak dowiedziałem się, że ludzie zmieniają dawkę po godzinie lub dwóch w międzyczasie, zacząłem uzyskiwać efekty i chłopcze, to był najlepszy haj, jaki kiedykolwiek czułem. czułem się jak Adderall i koka zmieszane razem, czułem się naprawdę euforyczny i szczęśliwy, a muzyka brzmiała niesamowicie, a efekty utrzymywały się zbyt długo, o wiele lepiej niż koka, szczerze mówiąc, jedyną rzeczą, której nie lubiłem, był comedown, po którym czułem bicie serca i nie podobało mi się to.Ogólnie 10/10 zdecydowanie kupiłbym sobie trochę
 

narabreakingbad

Don't buy from me
New Member
Language
🇭🇺
Joined
Oct 3, 2024
Messages
27
Reaction score
7
Points
3
Jestem zainteresowany tym forum i chciałbym otrzymać bezpłatną próbkę.
 

yoyobas

Don't buy from me
New Member
Language
🇵🇱
Joined
Oct 3, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Send me bro kg I send u monay later now im broker...
 

Romello99

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 9, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Na początku nie uzyskiwałem żadnych efektów i zastanawiałem się, dlaczego tak się dzieje, a to dlatego, że dawkowałem raz na 3 godziny, ponieważ chciałem być ostrożny, ale po tym, jak dowiedziałem się, że ludzie zmieniają dawkę po godzinie lub 2 w międzyczasie, zacząłem uzyskiwać efekty i chłopcze, to był najlepszy haj, jaki kiedykolwiek czułem. czułem się jak Adderall i koka zmieszane razem, czułem się naprawdę euforyczny i szczęśliwy, a muzyka brzmiała niesamowicie, a efekty utrzymywały się zbyt długo, o wiele lepiej niż koka, szczerze mówiąc, jedyną rzeczą, której nie lubiłem, był comedown, po którym czułem bicie serca i nie podobało mi się to.Ogólnie 10/10 zdecydowanie kupiłbym sobie trochę
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Otrzymałem 2 gramy 4mmc od glitchy'ego i jestem bardzo zadowolony z tego, co otrzymałem! Był bardzo responsywny w komunikacji, a proces był bardzo prosty. Produkt przybył z Niemiec w dyskretnej kopercie, która została zamknięta w hermetycznej torbie. To było bardzo profesjonalne i jestem zadowolony z ich dyskrecji. Ilość, którą otrzymałem, była zbliżona do 3 gramów, a konsystencja była mieszanką dużych odłamków/kryształów i połamanych kawałków.

Zużyłem 4mmc na wszystkie możliwe sposoby poza boofingiem. Najchętniej przyjmowałem go dożylnie, jednak spożycie doustne było bezpieczniejszą i skuteczniejszą metodą. W przypadku palenia zalecałbym jak najniższą temperaturę i niewielkie ilości na raz, ponieważ powstaje dużo pary, która nie jest zbyt przyjemna, jeśli jest zbyt gorąca lub zbyt duża. Wdychanie lub wąchanie tego 4 mmc dało zauważalny efekt, jednak spalanie było dość intensywne, a moje oczy dobrze się łzawiły.

Efekty były przyjemnym zastrzykiem energii wraz ze zwiększoną ostrością widzenia i euforią, która zmotywowała mnie do wstania i zrobienia czegoś fizycznego. Taniec był świetną zabawą, a słuchanie muzyki było niezwykle przyjemne. Efekty te utrzymywały się przez około 2 godziny, a po około godzinie nastąpił powrót do normalnego zażywania.

Kac był łagodny, ale odczuwałem pewne pragnienia, zmęczenie i depresję, które trwały przez około pół dnia, ale można je było przezwyciężyć przy odrobinie wytrzymałości psychicznej.

Ogólnie byłem bardzo zadowolony i nie mogę się doczekać więcej i wypróbowania czegoś nowego od Glitchy. Dziękuję!
 

Attachments

  • ZShWmY5E1f.jpeg
    ZShWmY5E1f.jpeg
    4.9 MB · Views: 24
  • fSPIdmAMa7.jpeg
    fSPIdmAMa7.jpeg
    6 MB · Views: 57

Mordello

Don't buy from me
New Member
Language
🇮🇹
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć, jestem teraz zarejestrowany i jestem zainteresowany bezpłatną próbką
 

part-time

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Nov 27, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, również jestem zainteresowany próbką.
 

tenthousendlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
A co z lekami opioidowymi? Chciałbym heroinę. :) :)
 

tenthousandlies

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 5, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nadal chcę trochę i IDC, gdyby ktoś zadzwonił na mój numer telefonu. Jestem dzieckiem rządu i mam pełne prawo do narkotyków, jeśli chcę. Mam otwartą domenę. Niczego się nie boję. Chcę heroiny, powiedziałem. :) :) Bądź dobry, albo bądź w tym dobry.
 

obishop

Don't buy from me
New Member
Language
🇹🇷
Joined
Oct 7, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Cześć. Czy mogę to dostać na próbę?
 

Günter

Don't buy from me
New Member
Language
🇩🇪
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, jestem tu nowy i cieszę się, że znalazłem to forum. Czy mógłbym otrzymać próbkę?
Byłbym bardzo wdzięczny i wypowiedziałbym się tutaj na temat produktu.
Pokój
 

jfrass

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
jak otrzymać bezpłatną próbkę?
 

KittyKat69

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 8, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Hej, tutaj, aby uzyskać darmowe próbki, dm'ing you rn
 

trickydick

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 9, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jestem nowy i chciałbym wypróbować próbki.
 
Top