Question Looking for a vendor Gamma-butyrolakton GBL/GHB

evolutionzzz

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 10, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Celem jest uzyskanie GBL lub GHB. Każdy kto to czyta zna wszystkie problemy z tym związane. Szukam więc pomocy.
Więc moi klienci nie lubią BDO, kiedy mówię nie lubią, mam na myśli nienawidzą tego. Wydaje się jednak, że uwielbiają GBL i GHB (kto wie?).
Tak czy inaczej, wszyscy wiemy, że coraz trudniej jest dostać go w swoje ręce, zwłaszcza bez uprzedniego oszustwa kilkanaście razy. Ten post miał być pytaniem, jak go zsyntetyzować, ale nie jestem chemikiem, mam ZERO wiedzy w tej dziedzinie i wyobrażam sobie, że każda próba, którą bym podjął, spowodowałaby pożar. Dużo ognia. Nie zapłacę też / nie mogę zapłacić śmiesznych 1500 $ +, za które ludzie sprzedają je na większości tych rynków.
Zanim zostanę zasypany ofertami od ludzi, którzy mówią mi o zachodnim związku / wysyłaniu bitcoinów / itp. Nie marnuj naszego czasu. Każda transakcja, którą przeprowadzę, będzie odbywać się za pośrednictwem platformy płatniczej, takiej jak breaking bad market. Coś z usługą escrow, nie jestem głupi i ŻADNYCH WYJĄTKÓW...

Pomysły, które muszę zdobyć:
1) Po prostu kupując. Oczywiście byłoby to idealne rozwiązanie, aby znaleźć dostawcę, który może przeglądać i zobaczyć ten post. Ale nie jestem zbyt optymistycznie nastawiony. PONOWNIE, NIE KUPUJĄC BDO.
2) Znalezienie sposobu na zamówienie go od Sigma Aldrich lub ich sprzedawcy. Próbowałem utworzyć konto przy użyciu legalnej firmy, ale to nie zadziałało. Zwłaszcza przy cenie, za jaką go sprzedają, byłaby to idealna droga. Widziałem, jak ktoś sugerował innej osobie tutaj, aby przejść przez firmę, która kupuje od Sigma Aldrich, ale moja próba się nie powiodła (odmówili, ponieważ powiedzieli, że nie wysyłają do Stanów Zjednoczonych, ale wyobrażam sobie, że odmówiliby tego tak czy inaczej ze względu na kwestie prawne) Może ktoś wie o osobie / firmie, która ma możliwość zakupu od nich i sprzedaje na rynku darkweb?
3)Synthesis.... Chciałbym myśleć, że jestem bardzo inteligentny i zaradny... Co oznacza również, że znam swoje ograniczenia. Czy istnieje proces, który mógłby być przeprowadzony przez amatora bez laboratorium i nie największego budżetu?
4) Oddzielenie od legalnego produktu... Wiem, że istnieją legalne produkty zawierające GBL. Czy istnieje produkt, który zawiera głównie GBL, jest niedrogi i stosunkowo łatwy w obróbce? Przez łatwość mam na myśli: oddzielenie przez podgrzanie/zamrożenie lub użycie substancji chemicznej lub czegoś innego do oddzielenia.
5) GHB w formie suszu/kryształów: Widziałem sprzedawcę, który miał GHB w formie kryształu? W ten sposób wysyłka byłaby znacznie łatwiejsza i twierdzą, że można użyć wody destylowanej i to wszystko. Ich ceny nie są tak złe jak w przypadku GBL na rynku, ale nadal są zbyt drogie.

Podsumowując, staram się zdobyć GBL lub GHB 5-10L na raz za przyzwoitą cenę. I ostatni raz dla wszystkich spamerów, NIE JESTEM ZAINTERESOWANY KUPOWANIEM BDO.
 

JohnWebb

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
39
Reaction score
45
Points
18
A co z przemianą GABA w GHB, odwodornieniem 1,4-BDO w GBL lub syntezą GHB z tetrahydrofuranu? Nie sądzę, żeby to było aż tak skomplikowane.
Zajrzyj TUTAJ - może ci to pomoże.
 
Last edited:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Chciałem powiedzieć, że możliwe jest, że GHB jest jedną z najłatwiejszych do przeprowadzenia syntez, zaraz po ekstrakcji z roślin!
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Zamiana GBL na GHB jest naprawdę bardzo prosta. GBL jest nadal legalny w wielu częściach świata. Można go kupić jako środek czyszczący. (W rzeczywistości jest to bardzo dobry środek czyszczący).
W WHO dyskutowano o zakazie GBL, ale zdecydowano się na to.
 

Inferior

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
w Europie jest tanio i łatwo dostać się na clearnet look indusclean i tego typu strony internetowe
Is possibile use forwarding service too dm me if u need more info Is easy
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Oto wskazówka: Istnieje sposób na uzyskanie przemysłowych środków czyszczących, które będą zawierać do 80% GBL, a resztę będzie stanowić nafta i inne niepolarne rozpuszczalniki. GBL jest odtłuszczaczem i trudno go zastąpić. Aby uzyskać GBL, należy skontaktować się z legalnymi firmami i poprosić o MSDS oraz całą dokumentację bezpieczeństwa. Na etykiecie nie będzie napisane "GBL cleaner" lub coś głupiego. Będzie to środek odtłuszczający.

Nie podadzą dokładnej zawartości procentowej, ale będzie to zakres. Zwykle 60-80% i może to być 80%. Teraz możesz tracić czas na destylację frakcyjną, obróbkę węgla i filtrację przez celit, ale w końcu, jeśli masz pojęcie, ile GBL jest w mieszance, po prostu dodajesz ilość wody potrzebną do uzyskania gotowego skoncentrowanego produktu GHB. Wydaje mi się, że było to 3 X (nie pamiętam).

Następnie na wierzch nakłada się warstwę niepolarną. Było to zaskakująco łatwe do oddzielenia. Dodaj wymagany NaOH w postaci stałej, aby przekształcić się w GHB. Upewnij się, że żadna z "domieszek" w formule nie jest rozpuszczalna w wodzie. Pamiętaj, że istnieje duża różnica między słowem "odtłuszczacz" a "GBL" na listach przewozowych. Tak czy inaczej, zawsze należy zachować ostrożność.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Wygląda na to, że potrzebujesz Multi Gel Remover®

To GBL i tylko celuloza.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Masz dobre źródło i sposób na jego rozdzielenie?
Myślę, że to jedyna marka, którą można kupić łatwiej i mniej legalnie.
Nie znalazłem lepszej alternatywy.
 
View previous replies…

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Samouczek:
1. Wsyp trochę soli
2. Wstrząśnij
3. Powtarzać aż do uzyskania płynu
4. Odfiltrować zanieczyszczenia
 

Chemical Ali

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2023
Messages
12
Reaction score
4
Points
3
Bardzo łatwe do zsyntetyzowania. Ktoś wspomniał o drodze GABA do GHB. Nazywa się to reakcją Sandmeyera, BTW.

SWiM może poprzeć tę rekomendację, sam regularnie robi to w ten sposób jako sól sodową (kryształy Na-GHB).

Pozdrawiam serdecznie,
Ali
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Proszek Ghb, dawkowanie jest bardzo nieznane dla mnie, wydaje się, że trzeba dużo, aby uzyskać efekty, ludzie próbują 3 gramy i narzekają bez efektu, olej z alkoholem działa bardzo dobrze.
 
Top