Czy ktoś tutaj próbował IV 4-MMC Mefedron?

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
IV jest zdecydowanie mniej popularnym RoA dla mefedronu 4-MMC, a snorting i drogi doustne są znacznie bardziej popularne. Czy ktoś próbował mefedronu IV? Czy są jakieś korzyści, które sprawiają, że warto? Zwłaszcza, że próbka, którą dostałem od BioHackers, miała tak przyjemny zapach (nie rozumiem, skąd wzięła się historia o zapachu przypominającym kocie szczyny) i łagodny dla nosa, co sprawia, że chce się go wciągać, a nie unikać, jak niektórych innych substancji.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Próbowałem tego kilka razy wiele lat temu, kiedy po prostu czułem, że muszę doświadczyć wszystkiego. Mój normalny RoA to boofing, a następnie oral. Nie mogę tego porównać do wielu rzeczy, ponieważ przestałem wstrzykiwać, gdy tylko moje żyły zaczęły się zwijać, aby uniknąć igły, a pielęgniarka to skomentowała.

Pęd jest... wow. To duży przypływ. To silne uczucie trwa kilka minut, a następnie łagodnie zanika do normalnego doświadczenia 4MMC. Jeśli wcześniej nie podawałeś kroplówki, upewnij się, że dowiedziałeś się, jak robić to bezpiecznie. Jeśli pominiesz zastrzyk, duży obszar wokół miejsca wstrzyknięcia zdrętwieje, a powrót do zdrowia zajmie tygodnie, więc bądź ostrożny.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tak, IV Cat ... jest ... miauczeniem kota ... że tak powiem. Powiedziałbym, że jest prawdopodobnie znacznie bardziej powszechny i popularny, niż mogłoby się wydawać. Zawsze nienawidziłem wąchania kota. Nienawidziłem zapachu i smaku, a rzeczy, które miałem, paliły się jak diabli. Większość ludzi, których znam, wolałaby IV w porównaniu z innymi drogami. Prawdopodobnie najbardziej intensywny przypływ/doświadczenie, jakie mogę sobie wyobrazić. Jest tam z kokainą IV, jeśli chodzi o intensywność, ale myślę, że o wiele bardziej, a ponadto trwa nieco dłużej, więc jeszcze lepiej... możesz się w to zadomowić i cieszyć się tym. Jest dobry na dwa strzały, zanim "magia" zniknie i jest po prostu stymulująca. Innymi słowy, tolerancja szybko wzrasta. Przez około 30 minut po strzale będziesz wyższy niż mofo, będziesz miał zniekształcenia widzenia przy wyższych dawkach (.25g i więcej) .3-.4 to naprawdę dobra dawka, więcej i naprawdę w tym wygrasz. Miej w pobliżu trochę zimnej wody do picia i chlapania na głowę (lubię to robić) - robi mi się tak gorąco, że woda zaczyna ze mnie parować, a z mojej głowy wydobywa się para.

W każdym razie, po około 30 minutach zaczniesz schodzić i prawdopodobnie będziesz chciał ponownie podać dawkę, jeśli możesz. Nadal będziesz na haju przez godzinę lub dwie po początkowym przypływie, ale to się zmniejsza, a sen można osiągnąć niedługo potem, miejmy nadzieję. Zejście nie jest TOO złe, nie tak złe jak koka IMO. Naprawdę pomaga mieć jakieś podwozie. Opiat, benzo, może nawet jakiś środek uspokajający - seroquel (kwetiapina) i zyprexa (olanzipina) czynią cuda, jeśli chodzi o zabijanie krachu i niepokoju i zapewniają wspaniałe wrażenia.

Zauważyłem w przeszłości, że jeśli zażyłem kokainę kilka dni przed użyciem kota, zwłaszcza dożylnie, doznania były znacznie zmniejszone. Niektórzy mogą nawet pomyśleć, że sprzedano im narkotyki lub po prostu nie było tak dobrze. Dożylnie zażyłem kokainę raz lub dwa razy, zanim uzyskałem PRAWDZIWE, pełne doświadczenie i była to duża różnica. Więc jeśli możesz, zrób sobie przerwę przed użyciem kota i przekaż tę radę każdemu, kto myśli o użyciu kota. To prawie jak doświadczenie MDMA. Chcesz mieć pewność, że twój mózg jest świeży, naładowany i gotowy na zalanie magią. W przeciwnym razie nie wykorzystasz w pełni swojego potencjału i będzie to po prostu marnotrawstwo.

Jeśli wybierasz się na IV, nie "wysyłasz go do domu", dopóki nie wiesz, że jesteś w tej żyle dobrze. Zdobądź ładną flagę / rejestrator i przetestuj go, pobierając krew, jeśli zalewa ... wtedy zatrzaśnij to gówno i trzymaj się go za drogie życie! To nie jest coś, z czym chcesz się spieszyć i robić to powoli. Ostatnią rzeczą, jaką chcesz zrobić, jest osiągnięcie połowy dawki, a następnie ponowna próba uzyskania rejestru. Poznaj swoją dawkę, znajdź ją i po prostu wyślij tego skurwiela. Za każdym razem używaj nowej igły i dobrze ją przymocuj. Użyj wystarczającej ilości wody, aby kot nie zaczął się krystalizować, a także nie za dużo, aby utrudnić obsługę strzykawki. 05 g na 1 ml to dobry stosunek, jak sądzę. Tak więc .5 zmieści się w strzykawce o pojemności 1 cm3. Tak więc .3-.4 będzie wynosić około 60-80 centów. Ogromnie pomaga podgrzanie roztworu przed pobraniem go do strzykawki i oczywiście użycie bawełny do przefiltrowania go, ale powinno się dobrze pobierać bez niej. To naprawdę wszystko, co musisz wiedzieć.

Bądź bezpieczny i baw się dobrze o7
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Zapach kocich sików nie dotyczy zapachu substancji, ale zapachu potu i moczu po jej użyciu.

i stwierdzam, że to stwierdzenie jest w 100% prawdziwe, użytkownik absolutnie CZUJE kocie szczyny.

Mam kota, miałem około 5, więc dokładnie wiem, jak pachnie. ale teoria kocich szczyn niekoniecznie oznacza, że pachnie JAK kocie szczyny, wiesz?

To nie jest dokładnie ten sam zapach, chodzi o to, jak to gówno cuchnie. intensywność i fakt, że NIE MOŻESZ się go pozbyć.

Możesz wyprać swoje ubrania i pościel, ale zapach nadal tam jest. tak jak kocie szczyny, trudno się go pozbyć, ale pachnie podobnie.

Wyobraź sobie, co to gówno robi z twoimi organami lol

sama substancja pachnie jak ogórki kiszone lub wanilia albo jedno i drugie. powinna być bezzapachowa, ale gwarantuję ci, że nie znajdziesz bezzapachowego 4mmc.

Jest to jedna z cech charakterystycznych meph i klucz do jego rozpoznania.

przepraszam, mój angielski jest zjebany, nie wiem dlaczego, gubię słowa i nie mogę znaleźć właściwych...
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Mówiłeś po prostu dobrze. Jestem Amerykaninem
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
haha tak wiem po prostu czasami mam trudności ze znalezieniem odpowiednich słów i muszę umieszczać takie, które nie do końca pasują do mojej myśli.

Pewnego razu ktoś w komentarzach powiedział, że jest zdumiony moim angielskim i powiedział, że mówiłem idealnie bez żadnych błędów pod bardzo długim komentarzem, który napisałem i dodałem "przepraszam za mój angielski, to nie jest mój pierwszy język" na końcu hahah.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Kiedyś prawdą było, że mefedron zawsze pachniał kocimi szczynami. Ale ludzie wymyślili inne sposoby jego syntezy, które nie wydzielają żadnego zapachu. Może i jest teraz dostępny jako bezwonny, bardzo lekki, czysty, biały, puszysty proszek, który nie pozostawia żadnego zapachu. Testy FTIR nadal wykazują jego czystość.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
hmm interesujące, spróbowałem tego po raz pierwszy w tym roku i od tego czasu zrobiłem może z 50gs.

Byłem całkowicie nieświadomy, JAK DUŻO pachniałem.
To znaczy wiedziałem, że pachnę, ale nie zdawałem sobie sprawy, że ludzie mogą to wyczuć z odległości 3 metrów.

Ale dlaczego inny sposób syntezy eliminuje zapach, jeśli sama substancja jest taka sama?

Wiem, że może występować w formie HCl i krystalicznej, ale wydaje mi się, że HCl też pozostawia nieprzyjemny zapach.

Może więc to nie mefedron?
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Należy również pamiętać o innych analogach - mefedronie, metylonie, etylonie itp. Zauważyłem, że metylon naprawdę brzydko pachniał, miał rdzawo-pomarańczowy kolor i zapewniał dobre wrażenia. Etylon był bladożółty, w ogóle nie pachniał, a doznania były prawdopodobnie tak samo długotrwałe, ale nie były tak euforyczne ani intensywne jak metylon.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Nie jestem pewien, dlaczego dodałem tę anegdotę w tamtym czasie, jest ona nieistotna z perspektywy czasu. Było to około 10 lat temu i szczerze mówiąc, nie jestem pewien, co dokładnie miałem, wszystko, co miałem wtedy do dyspozycji, to świat sprzedawców. Wszystko krążyło wtedy jako "molly" lub "m1" Różne kolory, różne zapachy. Mniej więcej ten sam efekt, czas trwania, moc itp. w różnym stopniu. Jest całkiem możliwe, że to, co nazywali m1 lub metylonem, było w rzeczywistości mefedronem. Prawie identyczny zapach z tego, co pamiętam, jak próbka 4 mmc, którą dostałem od Glitchy'ego.

W tamtym czasie ćpałem to przynajmniej dwa razy dziennie przez 2/3 miesiące, nie nabawiłem się żadnych długoterminowych problemów zdrowotnych. Poza byciem ludzkim szkieletem i uszkodzeniem żył przez samą strzykawkę. Nic nie zauważyłem. Miałem kolegę, który brał od 5 do 6 strzałów (pieprzone szaleństwo)... wychodził z łazienki spokojny jak hinduska krowa, rozmawiał przez chwilę z towarzystwem, po czym udawał się do swojej kwatery, by zrobić sobie Bóg wie co. Po 3 czułem się, jakbym właśnie skończył biegać po rękawicy - wystarczająco dla mnie. W każdym razie zauważyliśmy objaw odstawienia po odstawieniu po dobrym okresie konsekwentnego używania, co najmniej kilka tygodni. Raz na jakiś czas, losowo, bez ostrzeżenia, mózg zaczynał działać z opóźnieniem i musiał nadrabiać zaległości. To było prawie jak kichnięcie dla mózgu - lub "pierdnięcie mózgu"... nawet jąkanie. Prawie jak porażenie prądem. W pewnym sensie widzisz błysk w wizji, a twoje pole widzenia może się odchylać do tyłu, do przodu lub na boki, podobnie jak w przypadku zawrotów głowy. Nie wiem, co się stało z "Polakiem", o którym mowa kilka postów niżej, może zła partia? Mogę z całą pewnością powiedzieć, że nie jest to charakterystyczne dla samej substancji.

Nigdy nie wciągnąłem się w wąchanie tych rzeczy, zrobiłem to tylko kilka razy. Nienawidzę zapachu i smaku i pali jak diabli. Raz skoczyłem ze spadochronem. Nigdy tego nie wciągnąłem. Kroplówka to w zasadzie jedyna droga, której używałem do podawania tych substancji. To droga, którą preferuję. Nie polecam jednak nikomu przyzwyczajać się do kroplówek, robić z tego nawyku, ani nawet próbować... gówna. Mówi się, że sama strzykawka uzależnia. To dość obrzydliwy nawyk.
 
Last edited:

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Te wstrząsy to uderzenia mózgowe, normalna rzecz po nadużywaniu silnych uwalniaczy serotoniny.

Nigdy nie zdarzyło mi się to na przykład po 3cmc, to znaczy zdarzyło się niedawno, ale po nadużywaniu meph przez 3 miesiące.

dzieje się tak z powodu obniżenia poziomu serotoniny
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
141
Points
43
Tak, można w pewnym sensie wywnioskować, że to twój mózg próbuje się ponownie okablować po tym, jak wszystkie synapsy zostały usmażone ;].
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Mefedron nie jest bezwonny. Jeśli otworzysz zapieczętowane opakowanie, będzie ono miało zapach. To zależy od wielu czynników, czy będą inne zapachy.
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Używam mefedronu od czasów przed wprowadzeniem zakazu. Każdą otrzymaną partię poddaję profesjonalnym testom FTIR, które są bezpłatne w Vancouver. Nie jestem chemikiem organicznym, ale znam kilka różnych sposobów syntezy 4MMC. 4MMC może występować w postaci żółtawych kryształów. Był to oryginalny syntetyk, który wydzielał zapach kocich sików. Może też występować w postaci czystych białych odłamków. Mają one pewien zapach, ale znacznie mniejszy niż żółtawe. Jeśli jesteś w Kanadzie i zamawiasz z laboratorium, które go tu produkuje, zawsze otrzymasz bardzo lekki, puszysty, biały proszek. Ten w ogóle nie pachnie. Efekty są identyczne niezależnie od użytego syntezatora. Oczywiste jest, że zapach jest spowodowany odczynnikiem używanym w procesie, który nie jest w pełni wypłukany w przypadku żółtawych kryształów. Biorąc pod uwagę, że oryginalne produkty pochodzą z Chin, nie jest to zaskakujące. Laboratorium, które produkuje go w Kanadzie, to bardzo profesjonalna firma, która istnieje od dawna i tworzy długą listę różnych związków. A meph jest tak czysty, jak to tylko możliwe. Jest też znacznie droższy niż w Europie.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Mefedron może wyglądać jak wszystko, zależy od tego, czego użyjesz do jego krystalizacji.

a zapach jest zawsze obecny, umyłem swój mefedron i nadal miał zapach ogórków waniliowych.
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Przed wszystkim upewnij się, że masz czysty i czysty produkt, nie chcesz, aby jakiekolwiek inne brudne środki tnące trafiały bezpośrednio do twojego krwiobiegu.
 

Dr. MMX

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 28, 2023
Messages
172
Reaction score
67
Points
28
Deals
7
Nie mogę podać źródła, ale mmc/cmc nie powinno być stosowane przez IV, ponieważ jest bardzo destrukcyjne dla żył, nie ma znaczenia, czy jest czyste, czy nie
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Infuzja dożylna CMC to samookaleczenie i życzenie śmierci, na granicy upośledzenia umysłowego

Ktokolwiek to robi, powinien zostać zamknięty na oddziale izolacyjnym.
 
View previous replies…

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
huh? wdym mam źródło? źródło dla jakich informacji?
 

dnBQByvHb8Zkawbjpx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 6, 2024
Messages
36
Reaction score
25
Points
18
Jest to (szczególnie) destrukcyjne dla żył. Myślę, że profesjonalista medyczny mógłby argumentować, że wszystkie nielegalne substancje podawane dożylnie są destrukcyjne dla żył, więc zastanawiam się, czy mmc/cmc wyróżnia się pod tym względem.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
56
Reaction score
26
Points
18
Zastanówmy się trochę, dobrze?

używki
są najbardziej destrukcyjnymi i szkodliwymi substancjami, to fakt.

nie ma organu, nie ma części ciała, na którą by nie wpływały i nie szkodziły.

Niektóre z nich są dość żrące w kontakcie ze skórą, zwłaszcza z nosem.
Logicznie rzecz biorąc, będą one jeszcze bardziej szkodliwe wewnątrz żył. Jestem pewien, że nie jest tak w przypadku wszystkich z nich, ale w przypadku CMC jest to zdecydowanie.

ten towar robi dziury w nosie, czy kiedykolwiek go wciągnąłeś? po wypróbowaniu 3cmc, 4mmc jest jak oddychanie puszystymi chmurami, nawet całkiem przyjemnie jest go wciągnąć. więc logicznie rzecz biorąc, będzie to niewiarygodnie destrukcyjne dla układu sercowo-naczyniowego.

3cmc, gdy wpada do nosa w postaci płynnej, pali nozdrza, absolutnie pali usta do punktu, w którym są głęboko czerwone, w drodze do ust pali obszar między nosem a ustami i pozostawia czerwonawe ślady poparzeń.

Robię to często od 2 lat , w pewnym momencie zauważyłem, że w moim nosie nie ma ani jednego włosa, a rany, które to gówno pozostawia wewnątrz nosa lub wokół nozdrzy, goją się dość wolno.

MMC nie zjadają skóry ani jamy nosowej, więc przypuszczam, że są znacznie mniej szkodliwe dla żył, ale zdecydowanie są szkodliwe, większość katynonów jest taka, większość stymulantów jest taka.

poza tym, myślę, że pamiętam, że czytałem o IV'ing cmc'c i ktoś ostrzegał przed tym i powiedział, żeby nigdy, przenigdy tego nie robić, nie chcę rozpowszechniać błędnych informacji, ponieważ tak naprawdę nie pamiętam, ale wkrótce poczuł się wyjątkowo chory.

Postaram się znaleźć coś na ten temat, ale pamiętaj, że będziesz musiał przetłumaczyć to z polskiego.
 
Top