Question Witam, kupiłem trochę metamfetaminy#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ponieważ Ice nie miał absolutnie żadnego efektu, poczułem się śpiący po 5 minutach, wysłałem próbkę do test@Energy Control w Hiszpanii, jedynego laboratorium, które rozdzieliło dekstro i levo po stronie Meth, wszyscy wiedzą, że Levo Meth jest produkowany tylko do inhalatora Vicks, a nie jako lek, patrz wyniki, które otrzymałem

Dziękuję #Btcboss2022 jesteś mistrzem chemii.....

Jesteś naprawdę szefem.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 64
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 37

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
@btcboss2022 oszukał cię 😅. Zawsze mówię, że zamierzam to zrobić, ale nie zrobiłbym nawet mety, kiedy mogę ją kupić za 10 USD / g. Zareagował swoją racemiczną metę z kwasem chiralnym i odciągnął 42% D. Jest dość dobrze znany jako oszust. Na pewno bym się z nim nie zadawał
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
bruh czy on jest aż tak złym sprzedawcą
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Opieram się tylko na tym, jak często widzę ludzi rozmawiających na forum. On jest w zasadzie Chińczykiem o innym nazwisku. Wątpię, czy jest 50% szans na wyciągnięcie od niego prostej umowy.
Mógł zrobić tutaj wszystko, co chciał. Mógł wrzucić z powrotem połowę D, którego wydobył. Zadał sobie tyle trudu, że byłoby to dosłownie 0 więcej pracy, po prostu wrzuciłby to z powrotem przed rekrystalizacją. Wtedy facet mógłby coś poczuć i nie byłby podejrzliwy. Oszukiwanie ludzi to gra liczbowa. Drugą stroną medalu jest to, że mógł zneutralizować alkohol macierzysty i ponownie go izomeryzować i odciągnąć 20% więcej D, które pozostało i wysłać facetowi jakieś 83% L. Prawdopodobnie powodem, dla którego tego nie zrobił, jest to, że pierwsze pociągnięcie to pieniądze, a drugie jest warte tylko 1/2 tyle za te same zasoby. Trzeci i czwarty skutecznie zdobyłyby wszystkie D, ale malejące zwroty sprawiają, że jest miejsce, które zwykle nie jest w 100%, w którym wysiłek i wynik równoważą się. Nie zdziwiłbym się, gdyby jego drugie konto było prekursorem. MO pasują do siebie
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Mogłem je pomylić, lol kolejny do sekcji oszustów 😄
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Nie nazwałbym btcboss2022 oszustem, przynajmniej nie celowo. Wierzę, że szczerze próbuje, ale jest pewien problem. Metody opisane tutaj na forum są w rzeczywistości arbitralne, powiedzmy, że jest to kwestia przypadku, który stereoizomer krystalizuje się jako pierwszy i będzie on w nadmiarze w utworzonej soli. Jednym razem może to być d-, a następnym razem l- i tak 70 do 30 to jest dokładnie to, co otrzymamy w ten sposób. Teraz, jeśli nie masz polarymetru, aby samodzielnie sprawdzić rotację optyczną (łatwe), otrzymasz ładne kryształy, a ponieważ filmy i posty tutaj zawsze twierdzą, że będzie to tylko d-, myślisz "Świetnie! Kryształy! To musi być d-Meth!".

Dlatego uważam, że błędem jest nazywanie btcboss2022 oszustem, jeśli nie zwróci ci pieniędzy lub nie dostarczy przydatnych materiałów, to będzie coś innego.

I oczywiście oczywistym faktem jest, że nie będziesz w stanie kupić d-Meth dobrej jakości, powiedzmy 85% lub więcej d- za mniej niż 30 € / g i to za kilogramy. Ponieważ wysiłek i koszty produkcji są po prostu bardzo wysokie, a cokolwiek mniej ma ekonomicznie zerowy sens.
To samo dotyczy każdego narkotyku, który jest syntetyzowany w tajnych laboratoriach. Jeśli ktoś posiada fabrykę chemiczną, może wyprodukować to wszystko za grosze, w doskonałej jakości. Zostało to udowodnione w przypadku Imhausen XTC w latach 80-tych, najlepszych tabletek MDMA na rynku.

Jeśli ktoś jest zainteresowany zrobieniem filmu lub samouczka, jak sprawdzić (z grubsza) rotację optyczną za pomocą bardzo prostych środków dostępnych dla każdego, napisz do mnie, a dostarczę mu to, co musi wiedzieć, po prostu nie mam na to ani czasu, ani nerwów.

Nie podoba mi się też, że Chińczycy są częściej oszustami niż inni, to nieprawda. Przekonałem się, że Chińczycy są raczej uczciwymi biznesmenami, z jedyną wadą, że nigdy nie można uzyskać zwrotu pieniędzy, ponieważ wolą umrzeć niż oddać otrzymane pieniądze. Ale są dość chętni do rekompensaty w towarach tak potrzebnych. Oszustów lub zwykłych złodziei i rabusiów można znaleźć w Nigerii (oczywiście), RPA (nie czarnoskórych), wszystkich krajach arabskich (nie-muzułmanie zawsze są w grze), a na szczycie jest Australia (każdy przestępca myśli, że odrodził się jako Ned Kelly).
Lista jest całkowicie subiektywna, ale jako że jest mojego autorstwa, zostaje niniejszym uznana za ewangeliczną. ;)
 
View previous replies…

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Cześć przyjacielu, dziękuję za bezstronne spojrzenie na chińskich dostawców, mam nadzieję na współpracę z Tobą, jeśli nadarzy się okazja.
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Nadal jest moim właścicielem 3500 us (zmusił mnie do zapłaty z depozytu jako przedpłaty na zakup prekursora) i sprzedał mi 400 gramów, które nic nie zrobiły, tylko mnie zepchnęły... Poprosiłem go dziesięć razy o zwrot moich Xmr 3500 us.... Po prostu mnie zignorował... Przepraszam przyjacielu, jak nazwałbyś takiego faceta? oszust czy legalny?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Moja zasada jest taka, że tam, gdzie są escrow duże pieniądze; niż robię tylko escrow płacić i tak stoły odwróciły się w tej strefie narkotykowej. Żadnych kłopotów, żadnego oszustwa, niech sprzedawca zachowuje się zgodnie z zamówieniem. Sprzedający jest często bardziej bogaty niż kupujący i może być bardziej zrelaksowany. Tego problemu tutaj nie będę miał. Zapłać wspaniałemu BB 5% escrow i masz to zrobione. Zakładam, że BB escrow jest nieco bardziej po stronie kupujących, jeśli w ogóle, to prawie o tym nie słyszałem: BB nieuczciwe escrow rozwiązuje. A Ty?
 

dummy dummietis

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Przykro mi, ale brzmi to jak totalna bzdura. ta mieszanka (71% l-metamfetaminy + 29% d-metamfetaminy) to dokładna proporcja metamfetaminy gotowanej z p2p.
Uważam, że z jakiegoś powodu nie zastosowano żadnego kwasu chiralnego do ich rozdzielenia. albo przez pomyłkę, albo celowo.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Meth przez P2P jest dość archetypowym racemicznym z rozkładem d- i l- Meth 50/50% +/- 1-2%, przynajmniej tak jest w moich częściach lasu, ale jeśli wiesz to na pewno, to uprzejmie powiedz, skąd to wiesz i czy sprawdziłeś to za pomocą polarymetru?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Kiedy próbujesz kupić tanie narkotyki luzem z dużych chińskich fabryk sourze i ich okolic, takich jak Wietnam, jesteś w strefie przestępczej i większość z nich cię zdmuchnie, taka jest logika, więc zobacz, jak płonę na biednych.
 

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Przeprowadziłem z nim dwie transakcje i uważam, że jest bardzo dobry. Ponadto widziałem metody syntezy i rozwiązania, którymi dzielił się w wielu postach technicznych. Jestem bardzo wdzięczny za jego wkład w forum. Być może ostatnio napotkał jakieś problemy. Ja również nie mogę się z nim skontaktować.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A jego umiejętności techniczne są bezpośrednim dowodem na to, że dokładnie wiedział, co robi i była to celowa sztuczka
 
View previous replies…

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Tak, myślę, że masz całkowitą rację...
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
btcboss jest przeciwieństwem fabrycznie doskonałych narc, które są sprzedawane pod stołem na czacie, jeśli nie są oszustwem (prawdopodobnie)
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Jeśli czytasz jego posty, jest on doskonale zaznajomiony z separacją enancjomerów. Prawdopodobnie co najmniej tak dobrze, jak ktokolwiek na tej stronie. Nie czytałem nigdzie nic bardziej świadomego, co nie byłoby sci-hubem lub Google scholar
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Cała sprawa z nieczystymi kryształami robi potajemnie doskonałe wrażenie. Oczywiście zrobił dobre efekty narkotyczne, ponieważ ludzie kupują od niego w ten sposób, a potem nagle zostają oszukani. Fabryki to jednak czysta farmacja z ich skomputeryzowanymi laboratoriami. Komu można zaufać.
 
Top