Question Witam, kupiłem trochę metamfetaminy#btcboss2022...

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Ponieważ Ice nie miał absolutnie żadnego efektu, poczułem się śpiący po 5 minutach, wysłałem próbkę do test@Energy Control w Hiszpanii, jedynego laboratorium, które rozdzieliło dekstro i levo po stronie Meth, wszyscy wiedzą, że Levo Meth jest produkowany tylko do inhalatora Vicks, a nie jako lek, patrz wyniki, które otrzymałem

Dziękuję #Btcboss2022 jesteś mistrzem chemii.....

Jesteś naprawdę szefem.....
 

Attachments

  • 4CYfjBsVoA.png
    4CYfjBsVoA.png
    9.7 KB · Views: 65
  • RwjL2itc4P.png
    RwjL2itc4P.png
    6.5 KB · Views: 38

Mona857

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 2, 2023
Messages
40
Reaction score
15
Points
8
Deals
1
Przeprowadziłem z nim dwie transakcje i uważam, że jest bardzo dobry. Ponadto widziałem metody syntezy i rozwiązania, którymi dzielił się w wielu postach technicznych. Jestem bardzo wdzięczny za jego wkład w forum. Być może ostatnio napotkał jakieś problemy. Ja również nie mogę się z nim skontaktować.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
A jego umiejętności techniczne są bezpośrednim dowodem na to, że dokładnie wiedział, co robi i była to celowa sztuczka
 
View previous replies…

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Cała sprawa z nieczystymi kryształami robi potajemnie doskonałe wrażenie. Oczywiście zrobił dobre efekty narkotyczne, ponieważ ludzie kupują od niego w ten sposób, a potem nagle zostają oszukani. Fabryki to jednak czysta farmacja z ich skomputeryzowanymi laboratoriami. Komu można zaufać.
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
125
Reaction score
68
Points
28
Odpady izo jednego człowieka są skarbem innego człowieka
 
Top