Synteza heroiny z morfiny

depot1223

Don't buy from me
Member
Joined
Sep 1, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ten post został skradziony z erowid przez gościa o imieniu samson. Zadałem podstawowe pytanie, a facet nie miał pojęcia, o czym mówi.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Niektórzy członkowie tego forum pochodzą ze starszych forów, które zostały zamknięte, a my przenosimy informacje z tamtych czasów do teraz, z większą ilością informacji i lepszą syntezą.

C. R. Alder Wright w 1874 roku był pierwszym, który to zrobił i spójrz na nas teraz, więc technicznie erowid również to skopiował.
 

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
G.Patton Big
Czy możesz mi podać dokładną ilość chloroformu? Dziękuję.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
około x5 wsadu w gramach
 
View previous replies…

Salvador

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2024
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ile dokładnie chloroformu należy dodać do każdego kilograma bazy morfiny?
 

YenaneY

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2024
Messages
19
Reaction score
8
Points
3
Czy mogę użyć etanolu w kroku 9?
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Co się stanie, jeśli użyję lodowatego kwasu octowego? Czy otrzymam 6-monoacetylomorfinę zamiast diacetylomorfiny?
I czy mógłbym zastąpić chloroform dichlormetanem? Myślę, że tak...

Co zrobić, gdy nie mogę dostać w swoje ręce bezwodnika octowego?
Czy mógłbym umieścić ekstraktor Soxhleta między kolbą a refluksem, wypełniony rękawem ekstrakcyjnym pełnym sita molekularnego, a następnie użyć lodowatego kwasu octowego zamiast bezwodnika octowego? Sito molekularne powinno wchłonąć wodę, więc lodowaty kwas octowy powinien ulec odwodnieniu, a bezwodnik octowy powinien powstać podczas reakcji i otrzymasz diamorfinę (heroinę), używając lodowatego kwasu octowego zamiast bezwodnika octowego. Co o tym sądzisz?
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jestem ciekawy. Dlaczego alkohol etylowy, eter dietylowy i HCL są używane razem do przekształcenia zasady w sól Hcl?
Za każdym razem, gdy przekształcałem zasadę w Hcl, zawsze po prostu używałem roztworu rozcieńczonego Hcl, aż zasada się rozpuściła, odfiltrowałem wszelkie pozostałości, a następnie pozwoliłem wodzie / Hcl odparować, co pozostawiło mi heroinę hcl.

Jaka jest korzyść z użycia alkoholu etylowego i eteru dietylowego z hcl do utworzenia heroiny hcl?
 

loadingST

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇬
Joined
Sep 10, 2023
Messages
98
Reaction score
64
Points
18
Wygląda na to, że H.hcl nie jest rozpuszczalny w tej mieszaninie rozpuszczalników i może się wytrącać, co znacznie skraca czas produkcji poprzez pominięcie odparowywania, ale nie mam 100% pewności, ponieważ tego nie zrobiłem
 

AcidBase

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 2, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
To ma sens. Miejmy nadzieję, że uda nam się uzyskać potwierdzenie.
 
Top