Question Looking for a vendor Witam wszystkich, przedstawiam się

Walter Blanco

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 27, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Witam wszystkich, przedstawiam się i piszę swój pierwszy post. Nie wiem gdzie go umieścić, więc umieszczę go w tej kategorii.
Natknąłem się na tę stronę i to było jak znalezienie złota, przez kilka lat przeglądałem, czytałem i badałem zarówno narkotyki, jak i chemię. Ta strona była dla mnie wielkim odkryciem. Czytałem o inicjatywie jakości BB i uznałem ją za doskonałą. Jest to coś, o czym myślałem od dłuższego czasu, zarówno ze względu na moją miłość do chemii, jak i szacunek dla rynku.
W moim kraju jakość narkotyków jest fatalna. Z wyjątkiem marihuany, wszystkie inne narkotyki są bardzo niskiej jakości. Aby umieścić to w kontekście, kilka miesięcy temu w wiadomościach pojawiła się informacja, że kobieta została aresztowana za posiadanie kokainy, kiedy próbka została przeanalizowana, procent kokainy w próbce był tak niski, że ostatecznie wypuszczono ją bez postawienia zarzutów.
W każdym razie oto jestem, znalazłem tę wspaniałą stronę, która będzie dla mnie bardzo pomocna w realizacji tego, co planowałem od dłuższego czasu, aby zapewnić produkt wysokiej jakości bez cięcia.
Kończę moje laboratorium i wkrótce będę produkował kokainę HCl, w małych ilościach, biorąc pod uwagę dużą ilość potrzebnych liści, a ponieważ będzie to mój pierwszy raz w tym procesie, będę dążył do wyprodukowania około 15 g z naciskiem na wydajność i czystość.
Wątpię, czy będzie mi się opłacało produkować i sprzedawać, ponieważ trudno będzie znaleźć nabywców w mojej okolicy, którzy zapłacą 50,60,70usd za 1g czystej kokainy, podczas gdy 1g "kokainy", która jest w obiegu, zwykle sprzedaje się za 10-15usd. Dlatego też pomyślałem o szukaniu wiarygodnych dostawców w niedalekiej przyszłości, którzy zapewnią mi wysokiej jakości kokainę i LSD, inną substancję, której brakuje w moim kraju. Małe kartoniki, które krążą, to NBOMe i amfetamina.
W każdym razie to wszystko, mam nadzieję, że zostanę dobrze przyjęty, postaram się wnieść jak najwięcej do tej wspaniałej strony.
Nawiasem mówiąc, jestem z Ameryki Południowej, a tekst został napisany za pomocą tłumacza, przepraszam, jeśli jest w połowie zrozumiały. Pozdrawiam
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Witamy w społeczności :) Btw, szukam południowoamerykańskiego łącznika dla Coca Tea w dobrych cenach
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Hej, pamiętasz mnie, czytam trochę PMK w USA, jakieś pomysły?
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Czy Medellin nie jest głównym miastem kokainowym na świecie? Myślałem, że kokaina pochodzi z Kolumbii, z tamtejszego kartelu.
Mam tu dostęp do najlepszej trawki na świecie w dowolnej jakości i ilości. Chciałbym zobaczyć, jak trudne jest sprowadzanie rzeczy do Kolumbii.
 
Top