Jak się o nas dowiedziałeś? To dla nas ważne.

LilyPods

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 29, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
Obejrzałem film przedstawiający syntezę DET i odszukałem tę stronę. Bardzo się cieszę, że tu jestem. Zacznę wnosić swój wkład tam, gdzie mogę. Dziękuję za stworzenie tego miejsca.
 

simogne

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Przeglądałem stronę Ahmia.onion i wyszukałem kilka słów, takich jak "synteza leków", ponieważ byłem zainteresowany tym procesem i doprowadziło mnie to tutaj. Od tamtej pory zakochałem się w tym forum i właśnie dzisiaj założyłem konto! :)
 

789gfdsfghfgj

Don't buy from me
New Member
Joined
May 8, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Trafiłem tutaj przez reklamę na facebooku :/ to mnie trochę martwi i sprawia, że czuję, że to może być honeypot
Chciałbym jednak trochę analogów RC ket
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Spostrzegawczy użytkownik zauważy, że mamy wiele reklam, więcej niż ktokolwiek inny. Pozwala nam to dotrzeć do naszej grupy docelowej. Nie jest to łatwe, biorąc pod uwagę tematykę forum. Wiele osób po prostu nie rejestruje się na forum, tylko je studiuje. Mamy całą zawartość z wyjątkiem sekcji RC w domenie publicznej. Planujemy dodać więcej funkcji, aby zmotywować ludzi do rejestracji i aktywnego uczestnictwa w życiu forum. Cokolwiek myślisz, możesz po prostu przestudiować prawie wszystkie informacje przez przeglądarkę tor bez JS i nawet bez rejestracji.
 

benzylben

Don't buy from me
New Member
Joined
May 11, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Znalazłem to przez przerażające ogłoszenie. To forum może mieć pewien potencjał, ponieważ nie ma zbyt wielu aktywnych forów tego typu. Istnieją dwa subreddity, które nie zostaną nazwane, ale to reddit, więc nie jest to najlepsze miejsce do dyskusji na temat chemii leków.
 

M3thodman

Don't buy from me
New Member
Joined
May 14, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Szukałem linków i natknąłem się na listę linków, a nazwa przypomniała mi czasy, kiedy moi bracia i ja piekliśmy ciasta. Musiałem dołączyć i spróbować nauczyć się właściwego sposobu robienia rzeczy. Jakość jest bardzo ważna
 
Top