Jak uzyskać dostęp do sekcji RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Aby uzyskać dostęp, musisz być aktywnym uczestnikiem forum. W sekcji RC publikujemy najbardziej wartościowe prace. Na przykład synteza legalnego kannabinoidu (WoW!).
Najbardziej aktywni użytkownicy forum będą mieli prawo do wystosowania zaproszenia dla kogoś innego.
Podania o zaproszenie należy pisać tutaj.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Witam,
Chciałbym uzyskać dostęp do "sekcji RC", oczywiście moja rejestracja nie ma 1 miesiąca, ale jestem tutaj od początku tego forum w trybie gościa (chyba byłem zbyt leniwy, aby założyć konto). Chętnie podzielę się całą swoją wiedzą z tą społecznością
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Cześć. Chciałem się tylko przywitać i przedstawić. CGIR do usług. Jestem weteranem wojny z narkotykami, tak jak większość z nas tutaj. Mam doświadczenie z syntetykami, ekstrakcjami, oczyszczaniem, pozyskiwaniem, uprawą itp. Jeśli mogę komuś pomóc, nie wahaj się zapytać. Pewnego dnia będę miał dostęp do rc i naprawdę będę mógł zabłysnąć. miłego dnia.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Dobry wieczór wszystkim. Możecie mi mówić Walt. Dorastałem ucząc się redukcji pseudo w redukcji Bircha (zmodyfikowanej przy użyciu Li zamiast Na). Chciałbym poznać niektóre z nowszych metod i poprosić o dostęp do chemikaliów badawczych. Świetnie widzieć taką stronę, nie mogę się doczekać, aby się wiele nauczyć!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Przeczytaj powyżej, wielokrotnie mówiliśmy o warunkach dostępu do RC. Nie masz jeszcze do niego dostępu, ale wszystko jest w Twoich rękach.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Muszę przyznać, że jestem tym zaintrygowany. To bardzo miłe mieć pracowników tak żywo zainteresowanych jakością. Miło mi pana poznać. Miło mi pana poznać. Uważam się w najlepszym razie za nowicjusza, ale mam nadzieję, że mogę coś wnieść i komuś pomóc. Odnosząc się do "grupy docelowej", kto to jest, jeśli mogę zapytać? A raczej, jaka jest twoja misja w odniesieniu do tej strony?
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hej, mam nadzieję, że dostanę dostęp do sekcji rc, ponieważ jestem facetem, który nie może załączać plików do postów, ale w tych naprawdę ważnych rzeczach, takich jak produkcja sprzedaży, wiem, co należy zrobić.
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Nie mam zbyt dużej wiedzy i jestem tu nowy, ale zaczynam teraz w tej branży i wkrótce podzielę się swoim doświadczeniem, bardzo pomocne byłoby uzyskanie dostępu do tej sekcji.
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Cóż, szukałem tutaj informacji przez mniej więcej 2 dni, ale dopiero co założyłem konto, mam nadzieję, że w przyszłości wejdę do sekcji RC, z tą wiadomością przesyłam moje powitalne pozdrowienie
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Witam,

Zwracam się z prośbą o dostęp do sekcji RC i pragnę zaangażować się w życie forum i przekazać swoją wiedzę tym, którzy mogą jej potrzebować.
Bardzo się cieszę, że znalazłem to forum, wydaje się być dokładnie tym, czego szukałem od dłuższego czasu. Być może zostanę tu na dłużej.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Bądź z nami, udzielając się na forum. A wtedy otrzymasz zaproszenie do RC.(y)
Napisz do nas.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Witam, przybyłem tu z przerażenia, do tej pory byłem aktywnym sprzedawcą w moim kraju... mam trudności z chemią, ale przeczytałem kilka waszych forów o tworzeniu niektórych noidów i naprawdę mnie to zainteresowało. Jeśli zostanę zaakceptowany, postaram się pomóc społeczności, jeśli moje eksperymenty się powiodą.
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Pozdrawiam!
Jestem zainteresowany nauką rzemiosła produkcji syntetycznych kannabinoidów. Zgłaszam się, aby uzyskać dostęp. Mam nadzieję, że będę aktywnym uczestnikiem tego forum i wniosę tyle, ile mogę i mam wiedzę.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Nie mogę się doczekać, aby dowiedzieć się więcej i odwdzięczyć się społeczności
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Uff! Mam nadzieję, że się dostanę.
Mam też kilka dobrych syntezatorów, które chciałbym zrobić i może wszyscy mi pomożecie!
Reakcja Sandmeyera GABA na GHB to mój następny projekt. Myślałem też o spróbowaniu tego na fenibucie.
Ekstrakcja Voacagine i jego dimerów z Voa. A., a następnie konwersja do ibogainy wydaje się zaskakująco łatwa.
Fermentacja korzenia kava za pomocą pleśni Aspergillus oryzae to kolejna rzecz, nad którą pracuję od jakiegoś czasu. Przekształca ona skrobię w cukry, które można następnie przekształcić w etanol poprzez podwójną fermentację. Ten pierwszy przynajmniej sprawia, że rzeczy są smaczniejsze, choć głównym celem tego procesu jest to, że zauważyłem różnicę w subiektywnych efektach, co moim zdaniem sugeruje biokonwersję kawalaktonów i tym podobnych.
O tak. Domowe kannabinoidy z codziennych olejów kuchennych.

Kiedy zbiorę fundusze i będę w stanie pozwolić sobie na rozpoczęcie niektórych projektów, na pewno opublikuję kilka rzeczy!
 
Top