Question Jak wyekstrahować MDMA zmieszane z innym proszkiem, takim jak odżywka białkowa w proszku?

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Witam, chciałbym, aby osoba, która mi odpowie, była dobrze zaznajomiona z praniem MDMA i podstawowymi naukami chemicznymi.

Moje pytanie brzmi: Jeśli umieszczę w pełni sproszkowane MDMA w odżywce białkowej i wymieszam oba proszki (odżywka białkowa w proszku + MDMA w proszku)

Czy mogę ponownie wyekstrahować MDMA z tej mieszanki metodą krystalizacji lub jakąkolwiek metodą chemiczną? Myślę, że to coś jak pranie MDMA, czy się mylę?

Dziękuję wszystkim.
;)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Tak, można. Możesz przeprowadzić eksperyment z niewielką ilością proszku MDMA i białka. Następnie wyekstrahować MDMA metodą ekstrakcji a/b.
Przeczytaj także Metoda oczyszczania MDMA/ecstasy
 
Last edited:

coke199

Don't buy from me
Resident
Joined
May 28, 2022
Messages
30
Reaction score
16
Points
8
Dziękuję bardzo drogi @G.Patton, przeczytałem wątek o metodzie oczyszczania MDMA/ecstasy i przeczytałem o ekstrakcji kwasowo-zasadowej (ekstrakcja a/b).

1. Czy sposób, o którym pisałeś w swoim wątku (płukanie/oczyszczanie acetonem) sprawdza się w mojej sytuacji?
Chciałbym zauważyć, że stosunek mieszanki wynosi 1:20 (MDMA: białko w proszku).

2. Czy możesz dać mi wskazówki lub zasugerować wątki do przeczytania, aby dowiedzieć się więcej o tym, jak ekstrahować MDMA metodą ekstrakcji a/b?
 
Top